źle się jakoś dzieje na tym forum

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

źle się jakoś dzieje na tym forum

Postautor: magda » 23 mar 2018, 15:13

przeglądając posty które były jak byłam w szpitalu trafiłam na takie coś "Odwołanie KAANA i odwołanie od warna" i włos mi się zjezył na głowie ,co sie tu dzieje , Takie wybuchy zwykłej pogańskiej nienawisci zamiast chrześcijaństwa , nie widziałam ze tak tu jest , pomijam juz grubszą nagonkę na KAANA która trwa trochę czasu i jakoś nie mija to to co pokazał Janek którego za chrześcijanina brałam to mnie wręcz przeraziło co nawypisywał do diedmaroz nie mieści sie to wgłowie nawet ludzie ze swiata czy nawet z menelskiego towarzystwa by sie zdziwili takim czymś i co czy jakiś moderator Jankowi coś w tej kwestii powiedział , nic jak widać tu jest to akceptowalne , Czy zapomnieliście takie coś.

Jk 5:16 bw "Wyznawajcie tedy grzechy jedni drugim i módlcie się jedni za drugich, abyście byli uzdrowieni. Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego."

Tu jak ktoś usłyszy ze jakaś osoba przed nawróceniem do Jezusa popełniała jakieś grzechy to chuzia na nią , tak jak by taki Janek był nieskalany i czysty od urodzenia , przecież na to forum może przyjść nawet osoba co ma na sumieniu morderstwo, prostytucje narkomanię złodziejstwa i nawet kult szatana i się nawróciła moze nie wiedząc że ma do czynienia z pseudochrześcijaninem jednym czy drugim powiedzieć swoje świadectwo i usłyszy takie straszne słowe jak te od Janka do diedmaroz jak mozecie takie cos tolerować . I skończcie te nagonki na KAANA bo jednak on jeden tu walczy ze zwiedzeniem i wiele pisze popartego biblijnie tekstu , jak jest problem to ci najwiecej krzyczący się nie wychylaja nie poświęcą czasu na wyszukanie wielu wersetów zeby kogos przekonywać tylko jakieś jałowe dyskusje prowadzą a nie za bardzo sie wychylaja w słusznej sprawie , dlaczego jeśli się czują niesprawiedliwie potraktowani nie nastawią drugiego policzka tylko taką wielką wojnę rozpętują o jakiś punkt karny co za znaczenie w naszym zbawieniu ma jakis punkt karny jeden czy drugi, a ta nienawiśc wylewana na KAANA ma znaczenie , bo to nienawiść do chrześcijanina, Człowiek nie moze sie dac tak ponosić , chrześcijanin ma panować nad negatywnymi emocjami , ja chyba z was wszystkich tu załapałam najwiecej karniaków nawet miałam bana tymczasowego 2 razy i czy domagam sie jakiś "sprawiedliwosci" , ludzie wyluzujcie ,karniak to nie koniec świata zeby zaraz wpadacc w wielką nienawiść do moderatora , przecież krzywdę robisz sobie nienawidząc brata w Jezusie , lepiej sie zastanowic i nie pisać tego co wywołało karniaka , nie zawsze nasze musi byc na wierzchu, I prosze zastanówcie sie czy będziemy potępiać ludzi za wcześniej popełnione grzechy za które umarł Jezus , przecież tym ,że dalej potępiamy takiego człowieka który się nawrócił , likwidujemy Ofiarę Jezusa za niego i jego grzech, no jakim prawem. Czujecie sie czysci bo się nawróciliscie Jezus was oczyscił i zbawił to też zapomnijcie o tym ze ktoś kiedyś błądził bo też jest czysty po nawróceniu i za niego Jezus umarł a zapominacie o tym. Mozna strofować kogoś jeśli teraz po nawróceniu bładzi ,nawet to jest wskazane ale nie za jakis wyznane stare grzechy i swiadectwo nawrócenia . No nie podoba mi sie to co sie tu dzieje Janek takie rzeczy nawypisywał wiec nie powinien pisać na tym forum dopóki nie ochłonie z nienawiści . Jak mozna tak obrażać chrześcijankę
cytat z wypowiedzi Janka
"kobieto,to było bardzo żałonse z Twojej strony.
Wiem,wiem,wazlienka musi być.."

Co za wazelinka co on do Noemi pisze chyba sie zapedził czy ktoś tą sprawe urególował, bo czegoś takiego zostawić nie wolno , zmknąć temat i wszystko gra , otóż nie gra , bo jak pisałam moze jeszcze sie zdarzyc że ktoś niwy będzie szczery , pomyśli ze jest wśród chrześcijan braci i powie swoje świadectwo ze swojego życia i zdarzy się znów to samo. zróbcie cos z tym.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: źle się jakoś dzieje na tym forum

Postautor: diedmaroz » 23 mar 2018, 18:34

Janek nie uznaje Pana Jezusa za Boga choć wierzy w Jego ofiarę zbawczą, on żyje pod zakonem. Od dawna się o Pana Jezusa kłóciliśmy na innym forum i skończyło się wyzwiskami w moją stronę (nierządnica) i moich dzieci, że są bękartami - akurat pudło.
Moderator zareagował, bo od tamtego tematu, o którym piszesz nie widać Janka..


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: źle się jakoś dzieje na tym forum

Postautor: magda » 24 mar 2018, 14:15

Może dobrze bo uważam ze chrześcijanin nie powinien zionąć nienawiścią z jakiegokolwiek powodu na innego chrześcijanina, mamy być braćmi przecież. No i jak już pisałam ze powinno się modlić za tych i dziekować że udało się im mimo grzesznego życia pójść za Jezusem a nie wykorzystywać to żeby komuś dowalić tu jest to nagminne ja kiedyś przyznałam sie ze miałam do czynienia z okultyzmem a też na mnie wyjechali i dawniej też taka sytuacja była ze ktoś napisał swoje świadectwo ze z czegoś złego wyszedł i Bóg go przyjął a tez na tą osobe sie posypało, Ludzie sie nie wychylą ze zwierzeniami tak jak by mieli do czynienia z z plemieniem żmijowym a nie braćmi , boją się zwierzyć z czegos tak jak się człowiek boi że wąż ukąsi. Tak być nie powinno , powinno się mieć zaufanie do braci .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości