ilu jest prawdziwych chrześcijan

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ilu jest prawdziwych chrześcijan

Postautor: nan » 11 paź 2018, 15:45

Luba pisze:Z czego beda wiec sadzeni , jesli twierdzisz, ze "wiara zbawcza" wystarczy do zbawienia ?

Z tego jakie owoce wydawali, czyli de facto z uczynków.

Luba pisze:To sa wlasnie uczynki, wynikajace z twojej "zbawczej wiary",

Dzięki, to znaczy, że wydaję dobry owoc i jestem na dobrej drodze.

Luba pisze:i z nich, jak kazdy czlowiek, bedziesz - w mysl Slowa Bozego -sadzony.

Oczywiście, że będę, jak każdy.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ilu jest prawdziwych chrześcijan

Postautor: christianinroman » 11 paź 2018, 22:59

Luba. Skoro twierdzisz że dla Ciebie tylko słowa Syna Bożego są wiarygodne, to właśnie mój Pan dał mi wspaniałą obietnicę : Kto słucha mego słowa i wierzy w tego który mnie posłał ma życie wieczne i nie idzie na sąd, lecz przeszedł ze śmierci do życia." Jana 5.24.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ilu jest prawdziwych chrześcijan

Postautor: magda » 11 paź 2018, 23:02

Nie my będziemy sądzeni a nasze dzieło czy budowalicmy ze słomy czy z drogich kamieni czyje dzieło spłonie to niech się ma na bacznosci , fundamentem jest Jezus a zobaczymy czyje dzieło się ostoi , No na figurach Marii budowani to słoma raczej czy na mantrowaniu na rużańcu też słoma . juz się tli. My nie mamy byc sądzeni bo nas zbawił Jezus , ale nasze dzieła tak będą ocenione.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
jacekkraus
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2018, 16:28
wyznanie: Protestant
O mnie: Po 50 ce, lubiący rozmawiać i czcić Pana.A na odzień rencista, kochający wycieczki krajoznawca, historyk.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ilu jest prawdziwych chrześcijan

Postautor: jacekkraus » 01 lis 2018, 16:56

Nie jest to do policzenia, ale pamiętajmy jak staniemy przed Panem w dniu ostatecznym to nie będziemy rozmawiac o "sąsiedzie".Napewno oślepi nas Jego miłosierdzie. C halmy Go w każdej chwili.



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości