Jak Duch Święty działa widzialnie w waszym życiu?

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Jak Duch Święty działa widzialnie w waszym życiu?

Postautor: wyczekujący » 03 gru 2018, 07:37

Chodzi mi o to czy macie jakieś uczucia tzw "świętego śmiechu", lub czy modlicie się i nie możecie przestać?
O coś takiego mi chodzi.


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jak Duch Święty działa widzialnie w waszym życiu?

Postautor: magda » 03 gru 2018, 13:31

Żaden chrześcijanin nie czuje takich diabelskich sensacji , to nie pochodzi od Ducha Bożebo ten duch to demoniczny duch Kundelini takie same efekty mają hinduscy guru. zobacz te filmy tam jest widocz ne jak to sie różni od tego co czuli apostołowie i jak reagowali żadnych takich wugłupów, uciekaj od tego i nigdy nie bierz w tym udziału bo można załapać ducha nieczystego zacząc wierzyc w bjdy i fałszywie odbierać Pismo świete tu na forum była taka co to padała w duchu a teraz wypisuje rzeczy niezgodne z Pismem swietym wiec uważaj na zło z tego płynące to nie Duch Świety pooglądaj sobie i pomyśl czy tak sie zachowywali apostołowie jak ci pastorzy i czy taki był kościół Jezusa https://www.youtube.com/results?search_ ... ch+Members

Bardzo widać jakie to diabelskie tu https://www.youtube.com/watch?v=m-K6XMrLNJM


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jak Duch Święty działa widzialnie w waszym życiu?

Postautor: wyczekujący » 03 gru 2018, 17:04

magda pisze:Żaden chrześcijanin nie czuje takich diabelskich sensacji , to nie pochodzi od Ducha Bożebo ten duch to demoniczny duch Kundelini takie same efekty mają hinduscy guru. zobacz te filmy tam jest widocz ne jak to sie różni od tego co czuli apostołowie i jak reagowali żadnych takich wugłupów, uciekaj od tego i nigdy nie bierz w tym udziału bo można załapać ducha nieczystego zacząc wierzyc w bjdy i fałszywie odbierać Pismo świete tu na forum była taka co to padała w duchu a teraz wypisuje rzeczy niezgodne z Pismem swietym wiec uważaj na zło z tego płynące to nie Duch Świety pooglądaj sobie i pomyśl czy tak sie zachowywali apostołowie jak ci pastorzy i czy taki był kościół Jezusa https://www.youtube.com/results?search_ ... ch+Members

Bardzo widać jakie to diabelskie tu https://www.youtube.com/watch?v=m-K6XMrLNJM


Czyli osoba która ma łzy w oczach podczas modlitwy i czuje i obecność Boga jest opętana?


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jak Duch Święty działa widzialnie w waszym życiu?

Postautor: wyczekujący » 03 gru 2018, 17:05

Albo jeśli jest bardzo szczęśliwa wtedy i czuje się nadzwyczajnie dobrze


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jak Duch Święty działa widzialnie w waszym życiu?

Postautor: nan » 03 gru 2018, 17:24

wyczekujący pisze:Czyli osoba która ma łzy w oczach podczas modlitwy i czuje i obecność Boga jest opętana?


wyczekujący pisze:Albo jeśli jest bardzo szczęśliwa wtedy i czuje się nadzwyczajnie dobrze


Nie, ale łzy i czucie się dobrze to nie jest "święty śmiech" czy inny "sen w Duchu Świętym". Każdy chrześcijanin czuje się dobrze na duchu podczas modlitwy, Bóg jest naszą ucieczką i naszym azylem, rozmowa z nim przynosi ulgę. Co to znaczy "czuć obecność Boga"? Co masz na myśli? Bóg raczej nie jest czymś, co czujesz zmysłami.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jak Duch Święty działa widzialnie w waszym życiu?

Postautor: magda » 03 gru 2018, 17:33

wyczekujący pisze:Czyli osoba która ma łzy w oczach podczas modlitwy i czuje i obecność Boga jest opętana?


Nie pisałam tego trzeba zebyś odróżnił normalną żarliwą modlitwę nawet ze łzami w oczach od tych dziwnych zachowań jakie widać na tych filmach. Duch Świety nigdy nie manifestował się tak że ludzi na ziemie powalał czy spektakularnie nimi trząsł czy wzbudzał śmiech szczekanie czy chodzenie na czworaka jak to ma miejsce to duch Kundelini tak robi demon i jak ludzie mówią jest to bardzo przyjemne i wręcz euforyczne. Wiec uważaj na rzeczy bardzo emocjonalne bo niektóre koscioły i w tym katolicki gra na emocjach wiernych , na róznych takich imprezach, pielgrzymkach czy zlotach jest fajnie miło i człowiek wraca myśląc ze to od Boga pochodzi a jednak to tylko granie na emocjach. Duch Świety to pokój , prawda i Jezus na pierwszym miejscu, jeśli gdzieś Jezus nie jest na pierwszym miejscu to to jest fałszywe i nie od Boga pochodzi. Teraz wiele jest kosciołów co juz maja te duchy nieczyste.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jak Duch Święty działa widzialnie w waszym życiu?

Postautor: Dziesięć panien » 03 sty 2019, 20:18

wyczekujący pisze:Chodzi mi o to czy macie jakieś uczucia tzw "świętego śmiechu", lub czy modlicie się i nie możecie przestać?
O coś takiego mi chodzi.


Jak coś nadprzyrodzone przeżyjesz to nie mów o tym komuś kto nie przeżył bo nie zrozumie. Modlitwa jak najbardziej... Bóg jest nadprzyrodzony i działa w różny sposób. W Biblii napisane że sprawiedliwy z wiary żyć będzie. Uczucia nie są wyznacznikiem obecność Boga, nie możemy na nich polegać. Lecz są dobre jeśli są szczere tylko ważniejsze jakie owoce za tym idą. Ten tak zwany św śmiech to można łatwo podrobić. Zresztą widziałem już różne podrobienia duchowych darów. Ogólnie jestem ostrożny jak i z osądzaniem a także nawet jak mam pewność. Znajac Prawdziwy dar kiedy ktoś podrabia go wiesz co jest prawdą a co fałszem. Wierzę że tak jak było w dziejach apostolskich jest i dziś. Z tego wszystkiego do pełni szczęścia brakuje zboru świętości i bojaźni Bożej.

Dz 4: A to mnóstwo wierzących miało jedno serce i jedną duszę. Nikt nie nazywał swoim tego, co posiadał, ale wszystko mieli wspólne.
Dz 2:42-47: "Trwali oni w nauce apostołów, w społeczności, w łamaniu chleba i w modlitwach. I strach ogarnął każdą duszę, gdyż wiele znaków i cudów działo się przez apostołów. A wszyscy, którzy uwierzyli, byli razem i wszystko mieli wspólne. Sprzedawali posiadłości i dobra i rozdzielali je wszystkim według potrzeb. Każdego dnia trwali zgodnie w świątyni, a łamiąc chleb po domach, przyjmowali pokarm z radością i w prostocie serca; Chwaląc Boga i ciesząc się przychylnością wszystkich ludzi. A Pan dodawał kościołowi każdego dnia tych, którzy mieli być zbawieni."

Dla mnie ważniejsze jest takie dotknięcia Boga że wierzący tak czynią jak wyżej w wersetach. Wystarczy że Jego dzieci będą posłuszne Biblii a największe cuda czyli zbawienie grzesznika będą się dziać. Oczywiście wierzę w działanie Ducha Świętego i tego doświadczam. Lecz z wiary wiary wiary żyć będzie...


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości