Strona 1 z 1

kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

: 06 kwie 2019, 14:12
autor: magda
Nietrafiona imprezka przed kosciołem ale to z róznych protestanckich nie tylko Baptyści Baptyści to głośniki itp, Imprezka do zydów nawracanie z miłością. przed kosciołem ten tłum młodzieży to żydzi z Izraela na wycieczce , a ci z tyłu to protestanci poprzebierani we flagi Izraela . Jedna protestantka mówiąca po Hebrajsku ,niestety cała młodzierz tyłem do protestantów jak widać przodem tylko dwaj panowie z Mosadu . Jak chłopak co miał nagłosnienie robić podpiał sie do prądu i chcieli cos tam mówić to wycieczka żydoska sie zawineła o poszli sobie i tyle wyszło z nawracania z miłoscią za to wszystkie dziewczyny z Izraela rzuciły sie do głaskania moich piesków . Tak to wyszło z tym nawracaniem ,moze nie kumali tego co mówiła protestantka po hebrajsku. ;) . jutro się na nabżeństwie dowiem co i jak .
ObrazekObrazek

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

: 06 kwie 2019, 14:18
autor: magda
C.D........Obrazek Obrazek

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

: 08 kwie 2019, 11:39
autor: marioosh666
To nie jest dobry pomysł. Szczególnie jak się ma taki bałagan na własnym podwórku. Katolickie pielgrzymki trzeba nawracać, a nie Żydów. Oni mają swoich mesjanistycznych Żydów, którzy lepiej do nich trafią. I spokojnie można do Nich mówić po angielsku.

Nie zdziwiłbym się gdyby za tym stał ktoś większy i wykorzystał tę akcję w celach propagandowych.

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

: 08 kwie 2019, 14:23
autor: Torcik
Po ostatnich incydentach z żydami ja bym żadnego do naszego kraju nie wpuścila, a co dopiero wysilała się na organizacje jakichś spotkań.

marioosh666 "
Nie zdziwiłbym się gdyby za tym stał ktoś większy i wykorzystał tę akcję w celach propagandowych."
Najprawdopodobniej tak właśnie to wygląda.

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

: 08 kwie 2019, 15:23
autor: marioosh666
Torcik pisze:Po ostatnich incydentach z żydami ja bym żadnego do naszego kraju nie wpuścila, a co dopiero wysilała się na organizacje jakichś spotkań.

Oni zostali poddani u siebie obróbce. Nie można ich za to winić. Jak przyjadą do Polski to oglądają obozy koncentracyjne, a do tego podkręcone opowieści przodków. Nie wiedzą, że było coś takiego jak Betar czy wsparcie Piłsudskiego i ogólnie II RP w ich walce o własne państwo. Nie wiedzą, że Naczelny Rabin został zamordowany w Katyniu. O I RP nawet nie wspominam. Trzeba trafić do młodych z tym przekazem. Są też Żydzi o narodowych i patriotycznych poglądach, a komuna jest wszędzie. W Polsce też :(

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

: 09 kwie 2019, 18:39
autor: Riddick
Protestanci przybrani w flagi z hinduistycznymi symbolami... nieźle nieźle...

pytania pomoc randka