Agata Cerońska porwała Biblię

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Pankracy
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2018, 09:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: Pankracy » 06 kwie 2019, 20:44

Nic nowego. Kiedys sluchalem Agaty Ceronskiej w ktorym mowi ze ona nie potrzebuje Biblii :)


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: MieczDucha » 06 kwie 2019, 21:04

pustkę braku Chrystusowego ducha, wiele kościołów próbuje zakryć nakręcaniem emocji, wywoływaniem stanów jakby transu ... " [...] zmysłowi, nie mający Ducha " - list Judy

"Następnie Eliasz rzekł do proroków Baala: Wybierzcie sobie jednego cielca i przygotujcie go pierwsi, gdyż was jest więcej, i wzywajcie imienia waszego boga, lecz ognia nie podkładajcie. (26) Wzięli tedy cielca, którego im dano, oprawili go i wzywali imienia Baala od rana aż do południa, mówiąc: Baalu, wysłuchaj nas. Lecz nie było żadnej odpowiedzi. Wykonywali przy tym taniec kultowy wokoło ołtarza, który wznieśli. (27) A gdy nastało południe, Eliasz zaczął drwić z nich, mówiąc: Wołajcie głośniej, wszak jest bogiem, ale może się zamyślił lub jest czym innym zajęty, lub może udał się w drogę, albo może śpi? Niech się więc obudzi! (28) Wołali więc głośno i według swojego zwyczaju zadawali sobie rany nożami i włóczniami, aż krew po nich spływała. (29) A gdy minęło południe, oni trwali jeszcze w swoim upojeniu[ aż do pory składania ofiary z pokarmów, ale nie było żadnej odpowiedzi. " - 1 Królewska 18

,


Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: Lord Vajler » 07 kwie 2019, 00:06

Od dłuższego czasu nie śledzę tych sekciarzy (kiedyś Ceroński był inny). Chętnie poznałbym tego typu wypowiedzi.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: magda » 07 kwie 2019, 18:40

Oglądałam ten film gdzie ona tą Biblię kopie i dla mnie Ceroński nie rózni się od Nergala , każdy z nich czci szatana na swój odmienny sposób ale grają w jednej drużynie. kopać słowo Boże natchnione Duchem Bożym to grzech przeciwko Duchowi Bożemu niewybaczalny , Oni już idą za szatane na zatracenie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Pankracy
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2018, 09:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: Pankracy » 07 kwie 2019, 18:43

Pozniej poszukam tego kazania gdzie mowi ze nie potrzebuje Biblio. Bylo na stronie ich kosciola ale to sprzed kilku miesiecy


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: marioosh666 » 08 kwie 2019, 10:45

magda pisze:Oglądałam ten film gdzie ona tą Biblię kopie i dla mnie Ceroński nie rózni się od Nergala , każdy z nich czci szatana na swój odmienny sposób ale grają w jednej drużynie.

Z tym, że oni są stosunkowo niegroźni, bo każdy o tym wie. O wiele więcej zła może wyrządzić wilk w owczej skórze. W ich przypadku mamy jasność.
magda pisze:kopać słowo Boże natchnione Duchem Bożym to grzech przeciwko Duchowi Bożemu niewybaczalny , Oni już idą za szatane na zatracenie.

Są różne interpretacje grzechu przeciwko Duchowi Świętemu, ale nie sądzę, żeby to co oni robią się tam mieściło.


Są ludzie i moderatorzy...
SzymonK
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2014, 20:36
wyznanie: Reformowani Baptyści
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: SzymonK » 15 kwie 2019, 11:30

Jim Jones swego czasu też w pewnym momencie rzucił Biblię na podłogę twierdząc, że to już bezużyteczna przeszłość. Ludzie, którzy wtedy opuścili jego wspólnotę pod wpływem tego wydarzenia uratowali swoje życie. Ciekawe w jakim kierunku zmierzają Cerońscy i jak skończą.


"Dzieci, miłujmy nie słowem ani językiem lecz czynem i prawdą."

1 Jana 3, 18
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: Terebint » 17 kwie 2019, 23:11

Pankracy pisze:Pozniej poszukam tego kazania gdzie mowi ze nie potrzebuje Biblio. Bylo na stronie ich kosciola ale to sprzed kilku miesiecy

Udało Ci się może?


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Pankracy
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2018, 09:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: Pankracy » 18 kwie 2019, 16:11

Tak, to jest to kazanie. Ale o Biblii to tylko fragment, warto posluchac calego zeby zobaczyc co tam sie dzieje ;) http://kosciolmocy.pl/nauczania/nie-dla ... hrystusie/


Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: Terebint » 22 kwie 2019, 01:52

Pankracy pisze:Tak, to jest to kazanie. Ale o Biblii to tylko fragment, warto posluchac calego zeby zobaczyc co tam sie dzieje ;) http://kosciolmocy.pl/nauczania/nie-dla ... hrystusie/

Dziękuję. Ale ta kobieta jest agresywna, to aż szokujące jest...


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agata Cerońska porwała Biblię

Postautor: Torcik » 23 kwie 2019, 12:56

Mnie dziwi głupota i zaćmienie umysłów ludzi, którzy na takie widowiska-dziwowiska chodzą i (chyba) dobrze się tam czują.
Szkoda w ogóle pisać i debatować nad takim wariactwem.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości