Strona 1 z 1

Problemy ekumenizmu, odstępstwa i zwiedzenia

: 14 paź 2019, 12:11
autor: Aolsza
Witam, Na początku chciałbym prosić admina o rozważenie możliwości wydzielenia takiego tematu. Zachęcam do przeczytania i upowszechnienia bardzo interesującego artykułu "Na kolanach do Rzymu". Proszę również o podzielenie się swoimi uwagami i wnioskami.

https://zwiedzionechrzescijanstwo.blogs ... rzymu.html

Re: Problemy ekumenizmu, odstępstwa i zwiedzenia

: 25 paź 2019, 20:48
autor: Puritan
Ja dorzucę jeszcze artykuł o wystąpieniu Ricka Warrena w katolickiej telewizji, w której zacytował zdanie, że "Jeśli kochasz papieża, to pokochasz Jezusa". http://www.5sola.pl/2014/05/rick-warren ... -ewtn.html

A dla zainteresowanych polskim światkiem ewangelicznym polecam mój artykuł o tłumaczu na Festiwalu Nadziei, który dopuścił się przekłamania przesłania Franklina Grahama, aby katolicy przypadkiem nie opuścili swojego odstępczego kościoła. Moim zdaniem to trzeba zobaczyć. To po prostu skandal. https://purytanin.wordpress.com/2019/10 ... czy-wilka/

Re: Problemy ekumenizmu, odstępstwa i zwiedzenia

: 25 paź 2019, 21:30
autor: KAAN
Ta choroba toczy całe ewangeliczne chrześcijaństwo, podobne rzeczy działy się w czasie ProChrist w którym uczestniczyły nawet niektóre nasze zbory. Ten potwór co jakiś czas podnosi swój łeb i musimy z nim walczyć, żeby nie zatruł umysłów ludzi prostych. Ciężka to walka.

Re: Problemy ekumenizmu, odstępstwa i zwiedzenia

: 05 lis 2019, 22:44
autor: magda
kazdy kościół co ma nauki katolickie nawet te najmniejsze kiedyś upadnie i pójdzie ręka w rękę z papiestwem , juz się bratają z nimi a ci przywudcy to wilki w owczych skórach, i muszę przyznać ze te wszystkie wilki bardzo dobrze się kamuflują wierni długo ich słuchaja wierzą im a jak już z nich wyłazi kim są to jest za późno bo wielu już zainfekowali tym brataniem się z kosciołem antychrysta a zaczynaja zawsze od rzeczy dobrych , bo dibeł zawsze posługuje się dobrymi rzeczami żebyzwodzic czyli miłoscią tolerancją itp ale używa tego w złym celu i wielu nie zauważa jak daje sie zwieśc. Żyjemy w okropntch czasach aż przykro patrzeć jak tak wieu idzie za wilkami.

Re: Problemy ekumenizmu, odstępstwa i zwiedzenia

: 17 sty 2020, 12:54
autor: Lord Vajler

Re: Problemy ekumenizmu, odstępstwa i zwiedzenia

: 17 sty 2020, 15:37
autor: KAAN
Dobra odpowiedź na to co dzieje się naokoło, celne uwagi są w tym artykule.

pytania pomoc randka