usuwanie członków kościoła za pomoca sms-a

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
czester
Posty: 37
Rejestracja: 13 mar 2010, 21:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

usuwanie członków kościoła za pomoca sms-a

Postautor: czester » 13 mar 2010, 21:36

MY PODTRZYMUJEMY NASZE ZDANIE, ŻE TO NIE BYŁA ŻADNA POKUTA. SKORO PODTRZYMAŁEŚ SWOJĄ POSTAWĘ BRAKU POKUTY ZMUSZENI ZOSTALIŚMY DO WYKLUCZENIA CIĘ Z KOŚCIOŁA BOGA ŻYWEGO. JEŚLI PRZED SKRZYWDZONYMI SIĘ UNIŻYSZ- BĘDZIESZ NA NOWO CZŁONKIEM. WRACAJ SZYBKO!

Takiego sms-a dostałem po tym jak starsi zboru zażądali ode mnie bezwzględnego posłuszeństwa i rozkazali mi stanąć na środku zboru i przeprosić tych których zraniłem. Po przeproszeniu (nikt nie przyznał się że jest zraniony) starszy stwierdził że duch św. powiedział mu że przepraszałem fałszywie i kazali mi w następną niedzielę wysłać smsa że znowu przepraszam. wydało mi się to głupie żądanie, ale tak zrobiłem i wysłałem sms-a (byłem w pracy) podtrzymującego moje przeprosiny tych którzy poczuli się przeze mnie zranieni. W związku z tym że nikt nie powiedział mi że ma coś do mnie to tylko tyle mogłem zrobić.
W odpowiedzi dostałem sms-a którego przepisałem powyżej.
Dodam jeszcze że do dziś nie wiem kogo i czym zraniłem i dlaczego mnie wywalili
Nie wiem co o tym myśleć...


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 mar 2010, 21:46

To jakiś kabaret?? Jeśli nie, to dobrze, że już nie ma Cie w tym zborze. :-D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
dkm1967
Posty: 402
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:53
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: DSW
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: dkm1967 » 13 mar 2010, 21:52

Mam pytanie, przyjęcie do tego zboru też można "załatwić" sms-em, czy może trzeba wysłać e-mail?


We wszystkich przypadkach, to Kościół ma być osądzany przez Biblię, a nie Biblia przez Kościół. John Wesley.
http://www.bunyan.cba.pl
Awatar użytkownika
agent terenowy
Posty: 1965
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:01
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: HOŻUF ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 13 mar 2010, 22:12

Jan 16,2


Im bardziej miękki fotel,
tym trudniej z niego wstać
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 mar 2010, 22:20

Do wypowiedzi agenta dodałabym koniecznie następny werset.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
czester
Posty: 37
Rejestracja: 13 mar 2010, 21:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: czester » 13 mar 2010, 23:19

agent terenowy pisze:Jan 16,2


a co tam jest napisane? bo ja po tym wywaleniu oraz tym jak żona powiedziała że mieli rację wywalając mnie i wzięła rozwód ze mną (jeden ze starszych pisał do niej smsy że pan uwolni ją z ręki oprawcy- czyli moich), schowałem biblię i teraz nie pamiętam gdzie jest i nie mogę tego sprawdzić


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 14 mar 2010, 01:47

czester pisze:a co tam jest napisane?

Żebyś przestał sobie jaja z ludzi robić


Awatar użytkownika
agent terenowy
Posty: 1965
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:01
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: HOŻUF ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 14 mar 2010, 11:46

„Wykluczą was z synagogi. Doprawdy, nadchodzi godzina, że każdy, kto was zabije, będzie mniemał, że spełnia świętą służbę dla Boga. Ale postąpią tak, gdyż nie poznali ani Ojca ani mnie.″(Jan 16,2-3
Dodam jeszcze to.
„Niech się nie trworzy serce wasze.
Wierzcie w Boga i we mnie wierzcie.″ Jan 14,1


Im bardziej miękki fotel,

tym trudniej z niego wstać
UVF
Posty: 145
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: UVF » 14 mar 2010, 12:34

czester pisze:
agent terenowy pisze:Jan 16,2


a co tam jest napisane? bo ja po tym wywaleniu oraz tym jak żona powiedziała że mieli rację wywalając mnie i wzięła rozwód ze mną (jeden ze starszych pisał do niej smsy że pan uwolni ją z ręki oprawcy- czyli moich), schowałem biblię i teraz nie pamiętam gdzie jest i nie mogę tego sprawdzić


to jakiś żart?


OH GIVE ME A HOME, WHERE THERE'S NO POPE OF ROME
WHERE THERE'S NOTHING BUT PROTESTANT STAY
-------
wszystkie moje posty są tylko i wyłącznie moją opinią, wypowiadam się w swoim imieniu
Awatar użytkownika
Johann
Posty: 52
Rejestracja: 30 gru 2009, 15:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Johann » 14 mar 2010, 13:52

czester pisze:MY PODTRZYMUJEMY NASZE ZDANIE, ŻE TO NIE BYŁA ŻADNA POKUTA. SKORO PODTRZYMAŁEŚ SWOJĄ POSTAWĘ BRAKU POKUTY ZMUSZENI ZOSTALIŚMY DO WYKLUCZENIA CIĘ Z KOŚCIOŁA BOGA ŻYWEGO. JEŚLI PRZED SKRZYWDZONYMI SIĘ UNIŻYSZ- BĘDZIESZ NA NOWO CZŁONKIEM. WRACAJ SZYBKO!

Takiego sms-a dostałem po tym jak starsi zboru zażądali ode mnie bezwzględnego posłuszeństwa i rozkazali mi stanąć na środku zboru i przeprosić tych których zraniłem. Po przeproszeniu (nikt nie przyznał się że jest zraniony) starszy stwierdził że duch św. powiedział mu że przepraszałem fałszywie i kazali mi w następną niedzielę wysłać smsa że znowu przepraszam. wydało mi się to głupie żądanie, ale tak zrobiłem i wysłałem sms-a (byłem w pracy) podtrzymującego moje przeprosiny tych którzy poczuli się przeze mnie zranieni. W związku z tym że nikt nie powiedział mi że ma coś do mnie to tylko tyle mogłem zrobić.
W odpowiedzi dostałem sms-a którego przepisałem powyżej.
Dodam jeszcze że do dziś nie wiem kogo i czym zraniłem i dlaczego mnie wywalili
Nie wiem co o tym myśleć...


Ciesz się chłopie, że nie masz już więcej do czynienia z tą grupą... Od sekciarzów należy się trzymać z dala.


Ef 6:17 Bp „Weźcie przyłbicę zbawienia i miecz Ducha, to znaczy słowo Boże.”
czester
Posty: 37
Rejestracja: 13 mar 2010, 21:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: czester » 14 mar 2010, 19:29

UVF pisze:
czester pisze:
agent terenowy pisze:Jan 16,2


a co tam jest napisane? bo ja po tym wywaleniu oraz tym jak żona powiedziała że mieli rację wywalając mnie i wzięła rozwód ze mną (jeden ze starszych pisał do niej smsy że pan uwolni ją z ręki oprawcy- czyli moich), schowałem biblię i teraz nie pamiętam gdzie jest i nie mogę tego sprawdzić


to jakiś żart?


żart? Nie, to nie żart. To załamanie. Załamanie wiary, sensu życia. To szok który przeżywasz gdy oddajesz swoje życie dla kościoła, ufasz ludziom, dajesz co masz najcenniejszego i potem dostajesz sms-a że cię wykluczają z kościoła boga żywego. Nie, bynajmniej to nie żart. Już za sobą mam szukanie śmierci, rozpacz i ból. Ale moja wiara na tym straciła. Nie potrafię odczuwać Boga, mojego Pana którego tak mocno kochałem. Mam wielki żal że pozwolił na taki cios. Straciłem czujność i wszedłem w grzech. teraz muszę ponosić tego konsekwencje i tak już do końca życia będzie.
czy to żart? niestety nie


UVF
Posty: 145
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: UVF » 14 mar 2010, 20:28

ciężka sytuacja, nie wiem, co mógłbym Ci powiedzieć, obaj wiemy, że życie jest, jakie jest - niezbyt miłe. I niesprawiedliwe, skoro ciosy trafiają w tych, którzy są najmniej winni. Ale tak się dzieje i trzeba stawić temu czoła. dla Ciebie mam słowa: nie poddawaj nigdy się. Mnie one ostatnio pomogły...


OH GIVE ME A HOME, WHERE THERE'S NO POPE OF ROME

WHERE THERE'S NOTHING BUT PROTESTANT STAY

-------

wszystkie moje posty są tylko i wyłącznie moją opinią, wypowiadam się w swoim imieniu
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 14 mar 2010, 21:02

czester pisze:[...]To szok który przeżywasz gdy oddajesz swoje życie dla kościoła

Warto oddać dla Jezusa :) Pomyśl może o tym jako o znaku od Ducha Świętego, który kieruje Cię może na bardziej zielone pastwiska? ;) Nie mam pojęcia skąd jesteś ale polecam poszukać w okolicy zborów np. Wolnych Chrześcijan (a najlepiej jakiejś Reformowanej społeczności ;)).

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Faworyt
Posty: 594
Rejestracja: 29 gru 2009, 10:28
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Faworyt » 14 mar 2010, 21:05

czester pisze:To szok który przeżywasz gdy oddajesz swoje życie dla kościoła, ufasz ludziom, dajesz co masz najcenniejszego


Taki szok przeżywa każdy, kto nie oddaje całego swojego życia i wszystkiego co ma najcenniejsze Jezusowi Chrystusowi, tylko jakiejś organizacji czy ludziom. (wygląda na to, że pisałem równolegle z fantomikiem :) )


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 14 mar 2010, 21:12

Czester, już rozpoczął się Boży przesiew. Mam wrażenie, że Ty nie byłeś wśród chrześcijan ( pod warunkiem, że wszystko było tak, jak opisałeś ). Módl się za nich i błogosław im. To błogosławieństwo od nich się odbije i do Ciebie wróci. :-D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości