Walt Disney propaguje niemoralność

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Trancer17
Posty: 40
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:49
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Bytom
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Trancer17 » 05 wrz 2008, 19:07

wiecie co.......
jak ja czytam wypowiedzi niektórych osób to aż mi sie chce płakać ze śmiechu :D :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

takie dopatrywanie się we wszystkich masonów albo... o zgrozo homoseksualistów lub lewaków (!) jest objawem czystej głupoty i ciemnoty......
brak słów.......
bez obrazy puritan, ale chyba coś z tobą nie tak...........
ty we wszystkim tylko grzechu sie dopatrujesz........
idąc twym tokiem myślenia mogę wywnioskować, że dzieci nie mogą czytać brzechwy czy tuwima, bo oni są żydami i pod wpływem czytania np. "lokomotywy" mogę przejść na judaizm :D
albo że jak julaine słucha sobie eltona johna, to pod wpływem jego muzyki zmieni orientację........
albo że powinniśmy spalić wszystkie książki mickiewicza, bo należał on do mesjanistycznej sekty filomatów......
nie wspomnę o słowackim.......

co do tego obrazka......
jakoś dziwnie mi się kojarzy z ognistym wizerunkiem JP2, jaki to niby sfotografowali górale podczas ogniska jakiś czas temu.....
trąbiły o tym oczywiście media....... to może daj to telewizji, żeby udowodnić, że król lew jest pełen przemocy a walt disney to mason......
i mnie się wydaje, że ty we wszystkim zobaczysz jakieś zboczone hasła a dlaczego????
bo ty chcesz je widzieć.......
to tyle ode mnie ;)

PS: zdaje sobie sprawę, że me słowa są mocne, wręcz wredne więc z góry przepraszam purytanie jakbym cie uraził ;)


Lukasz86KR
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2008, 14:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lukasz86KR » 22 wrz 2008, 22:08

Ja powiem tak, na to forum zaglądam już bardzo rzadko. A szkoda, bo innego takiego nie znam:(.
Niestety muszę stwierdzić po lekturze wielu tematów tutaj, że gdybym poznał osobiście przed nawróceniem takie osoby jak np. Puritan, to tylko zniechęciłoby mnie to całkowicie do chrześcijaństwa. Na szczęście wszyscy chrześcijanie jakich znam z reala są cudownymi i pełnymi pokory ludźmi. Nie widzę w nich ani trochę tego, czego w Tobie jest nadmiar: skrajnego konserwatyzmu(wydaje mi się że pod tym względem najlepszy byłby dla Ciebie islam, w które to religii wiele masz przepisów przeniesionych żywcem z VII-wiecznej kultury arabskiej) pychy i skłonności do osądzania innych. Kto Ci dał takie prawo? Bo na pewno nie Bóg. Ten post nie jest po to, abyś się ze mną kłócił. I tak na tym forum będę obecny pewnie znowu za miesiąc albo za dwa żeby sprawdzić co nowego tu słychać. Po prostu się Bracie zastanów nad tym co piszesz i co mówisz. Nie to Cię kala co w jesz, słuchasz, oglądasz, ale to, co mówisz.
Pozdrawiam.


Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 23 wrz 2008, 18:15

Śmiesznie że wspomniałeś o islamie :

http://europa21.pl/Article12368.html

"Mickey Mouse stała się wspaniałą postacią nawet, jeżeli według prawa islamskiego Mickey Mouse powinna być zabita we wszystkich przypadkach." Muhammad Al-Munajid



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości