Możesz dziś zjeść kebab, ale masz pomodlić się za ofiary

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Możesz dziś zjeść kebab, ale masz pomodlić się za ofiary

Postautor: Ian » 31 lip 2015, 16:12

Umieszczam w dziale Humor, jednak informacja całkowicie prawdziwa.

Kościół przebija ASZdziennik. Możesz dziś zjeść kebab, ale masz pomodlić się za ofiary powstania

A to ponoć ASZdziennik "robi sobie jaja z powstania".

Jeślibym napisał dokładnie to, co kardynał Kazimierz Nycz, mógłbym zmienić zawód, bo zostałbym z ASZdziennika wywieziony na taczkach z logo Polski Walczącej.

Szczęśliwie dla mnie zrobił to duchowny, ale efekt i tak jest tragikomiczny. Cytuję w całości, żeby nie było, że coś jest zmyślone:

KARD. KAZIMIERZ NYCZ
Dyspensa

Mając na względzie uroczystości związane z obchodami 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, po rozważeniu słusznych racji duszpasterskich, mocą posiadanych uprawnień, zgodnie z kan. 87 § 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego, udzielam wszystkim przebywającym w granicach Archidiecezji Warszawskiej dyspensy od zachowania nakazanej w piątek dnia 31 lipca 2015 r. wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

Korzystając z dyspensy zobowiązuję, aby tego dnia ofiarowali dowolną modlitwę w intencji ofiar poległych w Powstaniu Warszawskim.


http://aszdziennik.pl/115123,kosciol-pr ... -powstania


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 31 lip 2015, 16:54

Ian pisze:przebywającym w granicach Archidiecezji Warszawskiej

No to warszawiacy....smacznego!
Ja pozostaje przy kartoflach z koperkiem, ino.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 31 lip 2015, 18:17

kruszynka, moze wskoczysz do warszawy na kebsa? :)


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 31 lip 2015, 19:15

:mrgreen: :mrgreen:
Komiczne.


Havecon
Posty: 1154
Rejestracja: 28 kwie 2011, 20:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Havecon » 01 sie 2015, 23:06

czego to nie wymyślą ci darmozjady


I owoc żywota Twojego je ZUS
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 02 sie 2015, 22:26

Żadnego kebaba, bowiem przez kupno kebaba wspiera się Araba. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 sie 2015, 00:09

A ja w piątek byłam w Warszawie ale nawet nie wiem gdzie tam można kebaba kupić


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 03 sie 2015, 09:32

magda pisze: gdzie tam można kebaba kupić

Po smrodzie poznasz. Ja nie mogę bez obrzydzenia przejść koło McDonalda,kebabów a nawet zapach z grilla jest dla mnie wstrętny. Nie wiem dlaczego tak jest,bo raczej nie jestem wybredna jeśli chodzi o jedzenie.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Możesz dziś zjeść kebab, ale masz pomodlić się za ofiary

Postautor: Rembov » 03 sie 2015, 15:12

Ian pisze:Umieszczam w dziale Humor, jednak informacja całkowicie prawdziwa.

Kościół przebija ASZdziennik. Możesz dziś zjeść kebab, ale masz pomodlić się za ofiary powstania

A to ponoć ASZdziennik "robi sobie jaja z powstania".

Jeślibym napisał dokładnie to, co kardynał Kazimierz Nycz, mógłbym zmienić zawód, bo zostałbym z ASZdziennika wywieziony na taczkach z logo Polski Walczącej.

Szczęśliwie dla mnie zrobił to duchowny, ale efekt i tak jest tragikomiczny. Cytuję w całości, żeby nie było, że coś jest zmyślone:

KARD. KAZIMIERZ NYCZ
Dyspensa

Mając na względzie uroczystości związane z obchodami 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, po rozważeniu słusznych racji duszpasterskich, mocą posiadanych uprawnień, zgodnie z kan. 87 § 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego, udzielam wszystkim przebywającym w granicach Archidiecezji Warszawskiej dyspensy od zachowania nakazanej w piątek dnia 31 lipca 2015 r. wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

Korzystając z dyspensy zobowiązuję, aby tego dnia ofiarowali dowolną modlitwę w intencji ofiar poległych w Powstaniu Warszawskim.


http://aszdziennik.pl/115123,kosciol-pr ... -powstania

A możesz wyjaśnić co w tym zabawnego?


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 sie 2015, 23:29

A ja uwielbiam takie zapachy za to zapach tłustych ociekajacych cukrem ,lukrem i kremem ciastek z cukierni mnie przyoprawia o mdłosci.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości