Zdumiewająca reklama książki

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
wuka2
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Zdumiewająca reklama książki

Postautor: wuka2 » 30 sie 2017, 21:03

Na moją skrzynkę mailową wpłynęła dziś reklama z księgarni pewnej tej treści:
"Do dnia 4 września do godz. 8 rano oferujemy z 10% rabatem książki o życiu i cudach niesamowitej postaci, włoskiego kapłana, któremu sam Pan Jezus podyktował cudowną modlitwę zawierzenia:
"Jezus do duszy: Z jakiego powodu wzburzony ulegasz zamętowi? Oddaj mi swoje sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę powiadam wam, każdy akt prawdziwego, ślepego, pełnego oddania się Mi przyniesie owoc jakiego pragniecie i rozwiąże najbardziej napięte sytuacje."
Szczególnie chciałabym się dowiedzieć, jak to dyktando wyglądało. Ciekawe, czy cenę (niemałą) książki też Pan podyktował.
I jestem w kropce, a właściwie w wielkiej kropie. Już się śmiać, czy zacząć beczeć. Poradźcie :D

Awatar użytkownika
Gingers
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Re: Zdumiewająca reklama książki

Postautor: Gingers » 31 sie 2017, 09:35

Becz.

:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Awatar użytkownika
Terebint
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 31 sie 2017, 12:39

Właśnie czytam tą książkę, biografię o. Dolindo i muszę przyznać, że się na niej zawiodłem.

"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
wuka2
Kontaktowanie:

Postautor: wuka2 » 31 sie 2017, 13:23

Terebint pisze:Właśnie czytam tą książkę, biografię o. Dolindo i muszę przyznać, że się na niej zawiodłem.

Napiszesz coś więcej o tym dyktowaniu modlitw przez Pana Jezusa? To mnie ciekawi.

Awatar użytkownika
Terebint
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 01 wrz 2017, 12:28

Nic nadzwyczajnego jeżeli już wcześniej naczytało się dziesiątek innych książek na ten temat z tym, że protestanckich. Działa to na podobnej zasadzie, jak słyszenie głosów przez protestanckich nauczycieli.

"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
wuka
Kontaktowanie:

Postautor: wuka » 01 wrz 2017, 12:41

Ok, dzięki.

"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo." W.Szekspir
Awatar użytkownika
magda
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 01 wrz 2017, 13:27

A ja nic nie wiem o słyszeniu głosów . Mozesz dać jakiegoś linka bo długo mam do czynienia z oprotestantami i nie słyszałam zeby ktoś słyszał głost gdzie o tum można by poczytać czy moze jakis film????

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
wuka
Kontaktowanie:

Postautor: wuka » 01 wrz 2017, 13:33

Rozmawiamy o tej książce: https://sanctus.com.pl/szczegoly/9905/j ... awa_twarda
i o tej: https://sanctus.com.pl/szczegoly/9913/r ... em_dolindo
Po prostu o tym księdzu, który twierdzi, że Pan Jezus mu osobiście treści modlitw podyktował.
Taką reklamę dostałam na maila.

"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo." W.Szekspir

Wróć do „Popraw wszystkim humor”