Strona 1 z 1

Re: Nie pomogli wam w szpitalu?

: 23 mar 2018, 08:59
autor: Terebint
Ma facet zacięcie.

Re: Nie pomogli wam w szpitalu?

: 23 mar 2018, 12:06
autor: magda
Nie takie to dziwne mnie nie pomogli w szpitalu z guzem płuc a Jezus od razu pomógł

Re: Nie pomogli wam w szpitalu?

: 23 mar 2018, 16:43
autor: Yoko
Do mojego męża dzwoniła prasa w sprawie tego plakatu i dwóch panów, którzy za tym stoją, ponieważ doszli do tego, że mój mąż zna dobrze jednego z nich. A chodzi o to, że ci panowie dokonują oszustwa, ubierają koloratki i udają, że są księżmi katolickimi, aby dostać się do szpitala (inaczej trzeba mieć przepustkę albo legitymację duchowego). Oni podają się za duchownych mimo, że nimi nie są, twierdzą, że są księżmi, żeby podejść do ludzi i nie wzbudzać ich podejrzliwości i modlą się o nich. Poza tym uważają, że takie oszustwo to nie jest problem skoro głoszą Jezusa.

Re: Nie pomogli wam w szpitalu?

: 23 mar 2018, 16:55
autor: Justyna
Czy są skuteczni?

Re: Nie pomogli wam w szpitalu?

: 23 mar 2018, 18:50
autor: Yoko
Nie wiem czy są skuteczni bo żadnego uzdrowienia ani wskrzeszenia na oczy nie widziałam.

Nie wiem jak oboje panów, bo znamy tylko jednego z nich i jest to człowiek o nieprzemienionym sercu. Tzn. bardzo chce działać i czynić cuda ale z każdego możliwego kościoła go delikatnie mówiąc wyprosili, bo co chwilę robił "dym" i nie ważne czy to był kościół charyzmatyczny czy mocno tradycyjny. Myślę, że szczere jest u niego pragnienie służenia ludziom przez modlitwę, ale człowiek ten był tak niecierpliwy, że zamiast się nawrócić "wziął sprawy w swoje ręce". Nie będę pisać na forum, jak ktoś będzie zainteresowany konkretnymi przykładami potwierdzającymi moje zdanie, może napisać na priv.

Re: Nie pomogli wam w szpitalu?

: 25 mar 2018, 20:41
autor: magda
Yoko dlaczego uważasz ze jeśli człowiek sam ma taką inicjatywę modlenia się za kogoś to oznacza ze sie nie nawrócił , czy zawsze musi to się dziać z kosciołem , była taka sytuacja gdzie Jezus mówił jak on uważa w sprawie wolnych strzelców .

Łk 9:49-50 bw
(49) A Jan odpowiadając, rzekł: Mistrzu, widzieliśmy takiego, który w twoim imieniu wygania demony i zabranialiśmy mu, ponieważ nie chodzi z nami.
(50) Wtedy Jezus rzekł do niego: Nie zabraniajcie; kto bowiem nie jest przeciwko wam, ten jest z wami.

Po prostu idą takie czasy kiedy będzie coraz wiecej ludzi bezdenominacyjnych , sama wiem po sobie wyszłam z jednego kościoła i nie jestem w stanie znaleśc ssobie innego bo wiele złego się dzieje i będzie jeszcze gorzej , ja nie mogę należeć do koscioła który jest w ekumenii czy aliansie i brata sie z kosciołem antychrysta i jak widzę po ludziach na facebooku to welu poodchodziło z kościołów . pytałam jednego dlaczego nie chodzi do koscioła to odpowiedział bo za wiele węży siedzi w sali i to prawda wiele kosciołow ma takich wiernych że sie odechciewa , koscioły podzielone na lepszych i gorszych itp więc na pewno lepiej mieć swój kosciół ale jak ktoś juz sie sparzzył i sam chodzi i sie modli to sam Jezus powiedział ze taki "jest z nami " czyli z wierzącymi , nie ma co uznawać ze to nienawrócona osoba tylko dlatego ze jest wolnym strzelcem . Przyjdą czasy jeszcze gorsze sam Jezus mówił

Łk 18:8 bw "Powiadam wam, że szybko weźmie ich w obronę. Tylko czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"

Z tego co powiedział Jezus to przed jego przyjsciem może być tak ze nie bedzie zadnej wiery na ziemi i wierzący bedą rozoroszeni i nieliczni . Nie idzie do lepszego a do gorszego.

pytania pomoc randka