Dowcipy

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: magda » 04 gru 2017, 02:15

nie znam dawaj!!!!


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: nesto » 04 gru 2017, 18:14

Pani pytała dzieci kim chciałyby zostać, jak dorosną.
Jasio wstał i stanowczo oświadczył, że chce zostać menelem.
Minęło trzydzieści lat. Jasio budzi się w swoim apartamencie na Manhattanie, patrzy na swoją limuzynę, wspaniały pełnomorski jacht i zadaje sobie pytanie:
Gdzie popełniłem błąd?


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: magda » 04 gru 2017, 19:16

Niezłe


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: nadrozd » 06 gru 2017, 19:07

Aaa Odchodze.
Prosze o skasowanie mojego konta ;)
Wiem że bedziecie tesknic ;)

Obrazek


.... Tak sie mi skojarzyło w zwiazku ostatnimi wpisami osob ktorych nawet nie kojarze ;)


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: magda » 09 gru 2017, 09:56

Oj nadrozd nie odchodź juz cię dawno nie było wróciłes i znów cie wynosi , przecież jesteś tu ważna osobą a do tego kto tu ma tyle pczucia humoru co ty???? no nikt to będzie duzy brak na tym forum, nie rób tego chyba ze to żart bo w tym dziale i emotka z oczkiem????A ja nie kumam bo nie spałam w nocy .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: nadrozd » 09 gru 2017, 12:02

toz se jaja robie.
z naszych arcy religijnych userów :)
Chodzi mi o taki styl odejścia żeby wszyscy widzieli :)
viewtopic.php?f=18&p=541006#p541006
dokładnie tak mi sie ten post skojarzył.
to go obrazkiem pokolorowałem.



Ja mam dość skuteczny sposób wyjścia np z imprez firmowych.... szykuje sie wigilia firmowa.
Na poczatku z każdym porozmawiam, pożycze pożąrtuje potem schowam sie w cień.... i jak impreza sie rozkreeci to niby se do toalety poleze....
i jak wszyscy bedą wznosic nty toast i nikt nic nie bedzie pamiętał to ja już bede se w domu od dawna rześki świeży i wypoczęty :D

Gdyby chcieć wyjśc na pokaz to bym i w tydzien sie od ludziów nie uwolnił :)


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: kontousunieteMtl » 09 gru 2017, 12:40

nadrozd pisze:toz se jaja robie.
z naszych arcy religijnych userów :)



A ja mialam cie za porzadnego chrzescijanina, ktory nie robi sobie jaj z wierzacych chrzescijan..... :-(

Czy brak kultury nie jest sprzeczny z owocami Ducha Sw.....?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: magda » 09 gru 2017, 15:15

A czy robienie jaj to brak kultury ??? nie mozna przeginać ale tak w miarę nikogo nie mieszajac z błotem to to tylko żarty.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: nadrozd » 09 gru 2017, 15:36

nie no ....
wiesz Magda i Motyl..... ja tak z 10 lat temu byłem po raz pierwszy załatwiać sprawe w Zusie...
To próbowałem powiedzieć to samo co wybrana..... tzn
Bo mnie urzednicy do szewszkiej pasji doprowadzili..... jak próbowałem wytłumaczyc co to praca zdalna ;)


"Drogi ZUSIE, próbowałem sam to zrobić, ale nie udało mi się.
Nic tu po mnie.
Żałuję, ale nawet sam nie zapisałem sie do was.
Żegnam wszystkich uczestników.
Proszę ZUS o całkowite usunięcie mojego konta z tego interesu."


wszyscy tak czasem mamy.
Wiec po części z siebie też sie smieje.

Po prawdzie do dziś zastanawiam sie jak tam skasować konto ;D

A taki Korwin Mikke wychodzi w ten sam sposób Z uni na każdym swoim przemówieniu w UE i to zachowanie jest zabawne również ;)



Wydaje mi sie że lepiej sie śmiać niż oskarżąć,..
Ale jak sie smiejesz z zachowania a nie konkretnych ludzi..
. ale oskarżać nawet nie mam o co bo sam bywam jak ta baba na ciagniku w niektórych sytuacjach i rozumiem ta desperacje ( chociaż dziś widze że to nie skuteczne) .


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: magda » 11 gru 2017, 22:28

oj nadrozd Zus to moze wyprowadzic z równowagi zwłaszcza te niekumate panie , mojemu mężowi policzyli do renty 3 lata studiów a był lekarzem ze był bardzo juz chory to ja poszłam tam to sprowstować a panienka nie mogła nijak zrozumieć ze po 3 latach studiów mie mógłby pracować jako lekarz i w końcu mi powiedziała ze moze jakieś prywatne 3 letnie studium zrobił i mu zaliczyli jako skończoną medycynę o owszem mógł pracować 30 lat jako lekarz do kńca nie dotarło ze medycyna to 6 lat i parę lat specjalizacji tak ze dopiero jak napisałam do rzecznika Praw Obywatelskich to raczyli sprostowac, ale podejrzewam ze panienka do dzis nie rozumie dlaczego kazali jej sprow=stować.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: nesto » 12 gru 2017, 08:41

Zwykłe pismo do tego ZUS z podaniem podstawy prawnej by w zupełności wystarczyło.
Rozmowy "na gębę" często nie wystarczają, bo trafisz na taką paniusię np. i mur.
Ja w podobnych przypadkach rozmawiam z szefem lub szefem szefa i wystarcza.
A tutaj motto:
ZUS z pewnością jest organizacją przestępczą, ale nie można nazwać jej zorganizowaną. :lol:


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: magda » 12 gru 2017, 22:53

- Co wybierasz, OFE, czy ZUS?
- Lotto. Tam są większe szanse.
-----------------------------------------------------
... i owoc żywota Twojego je ZUS.
=============================================
ogłoszenie:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zatrudni byłego właściciela agencji towarzyskiej. Wymagania: umiejętność ogarnięcia burdelu.
---------------------------------------------------
W straży pożarnej dzwoni telefon. – Dzień dobry, czy to ZUS? – ZUS spłonął. Po pięciu minutach znowu dzwoni telefon. – Dzień dobry, czy to ZUS? – ZUS spłonął. Po następnych pięciu minutach znowu dzwoni telefon. – Dzień dobry,czy to ZUS? – Ile razy mam panu powtarzać, że ZUS spłonął!Czy pan nie rozumie? – odpowiada wściekły strażak. –Alez rozumiem tylko tak przyjemnie tego posłuchać!
------------------------------------------------
"Poszedłem do ZUS Oddziału Emerytalnego, żeby złożyć podanie o emeryturę. Niestety, zapomniałem wziąć z domu legitymacji ubezpieczeniowej, więc powiedziałem panience w urzędzie, że wrócę później.
Panienka na to:
- Proszę rozpiąć koszulę.
Gdy to zrobiłem, panienka powiedziała:
- Te siwe włosy na pana piersi są dla mnie wystarczającym dowodem na to, że jest pan w wieku emerytalnym. Nie potrzebuje pan iść do domu po legitymację.
Gdy opowiedziałem o tym żonie, ona powiedziała:
- Powinieneś był spuścić spodnie. Wtedy byś też dostał rentę inwalidzką.
I wtedy zaczęła się awantura..."
-----------------------------------------------------
Trzech turystów: Polak, Szkot i Niemiec wybrało się w Alpy na wycieczkę.
Niestety z powodu złej pogody wszyscy zaginęli, ratownicy po kilku tygodniach przerwali poszukiwania i w gazetach pojawiły się nekrologi.
Wkrótce w jednej z redakcji dzwoni telefon i z Hawajów odzywa się Niemiec z prośbą o anulowanie jego nekrologu!
Redaktor gazety krzyczy:
- Ty żyjesz!! Jakim cudem??
Niemiec opowiada:
- Zamarzliśmy i powędrowaliśmy wszyscy do Św. Piotra, który zatrzymał nas u wejścia do Bramy Niebieskiej i powiedział że jeszcze jesteśmy za młodzi żeby umrzeć, więc jeżeli Ubezpieczenie pokryje koszt 500 euro, może nas wysłać z powrotem na ziemię. Złapałem za telefon, porozmawiałem z moim agentem, zapłacił, a ja zażyczyłem sobie żeby wylądować na Hawajach. No i mam wakacje!
- Ale co ze Szkotem i Polakiem???
- Jak ich ostatnio widziałem, Szkot targował się o cenę, a Polak wysyłał papiery do ZUS-u...
------------------------------------------------------------------
A to z innej mańki nie o Zusie


-------------------------------------------------
Przy autostradzie, na pasie zieleni, zatrzymuje się kierowca, bo widzi wynędzniałego emigranta, który żywi się trawą.

Człowieku, nie jedz tego. Ona jest brudna od spalin i psich odchodów. Jesteś głodny, to zapraszam do mnie, nakarmię cię.
Ale ja mam jeszcze żonę! - odpowiada zdziwiony uchodźca.
No to ją też zapraszam, wsiadajcie do auta.
Ale ja mam jeszcze ośmioro dzieci, czterech braci, cztery siostry i wielu kuzynów.
Zaraz, zaraz, co ty myślisz, że ja mam taki wielki trawnik...
--------------------------------------------------------------------------------------
Kilkuletni chłopczyk i dziewczynka w tym samym wieku kąpią się razem w wannie.

Dziewczynka dostrzega siusiaka i pyta chłopczyka:

Mogę dotknąć?
Chłopczyk oburzony:

Nie ma mowy! Swojego już urwałaś!
--------------------------------------------------------------


Idę spać nie mam chęci na kawały są do bani


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: magda » 06 mar 2018, 11:12

Do sklepu ze starociami w Jerozolimie wszedł turysta, rozejrzał się - same rupiecie bez wartości, zbiera się do wyjścia, patrzy, a tu przy drzwiach siedzi kotek i pije mleczko z miseczki. A ta miseczka - gościu oczom nie wierzy - porcelana z epoki dynastii Ming!
- Wie pan co - mówi do sprzedawcy. - Ten kotek przypadł mi do serca na pierwszy rzut oka, niech mi pan go sprzeda! Dam za niego dziesięć szekli.
- Nie mam mowy! - powiada sprzedawca. - To ulubiony kotek moich wnucząt, nie jest na sprzedaż.
- Ale ja samotny jestem, a kotek - o, widzi pan - łasi się! - od razu mnie polubił. 50 szekli dam.
- Wykluczone, wnuczęta by się zapłakały.
Turysta jednak nie odpuścił, w końcu kot poszedł za tysiąc szekli.
Gość wziął kota pod pachę, zmierza do wyjścia, ale w ostatniej chwili zatrzymuje się i powiada:
- Wygląda na to, że kotek jest przywiązany do swojej miseczki. Pewnie by mu było za nią tęskno. Chciałbym ją kupić - dziesięć szekli dam.
- A nie, nie! - mówi sprzedawca. - Miseczka jest z epoki Ming i jest warta dwa miliony dolarów... A takich kotów po tysiąc szekli to ja już osiemdziesiąt sprzedałem.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzwoni syn do ojca:
- Tato, kot narobił na dywan.
- Mówiłem ci, nie dzwoń do mnie do pracy z takimi rzeczami. Posyp piaskiem, przyjdzie matka z pracy, to posprząta.
Za 5 minut syn znowu dzwoni:
- Tato, pies narobił na kanapę.
- Mówiłem ci, nie dzwoń do mnie do pracy, bo mnie zwolnią. Posyp piaskiem, przyjdzie matka z pracy to posprząta.
Za godzinę znowu syn dzwoni:
- Tato, mama wróciła z pracy.
- Przecież mówiłem ci, nie dzwoń do mnie do pracy z takimi sprawami.
- Ale tato, przyszła z jakimś gościem i do sypialni ja do dziórki od klucza a ten gościu on ściąga spodnie. Pewno narobi na łóżko , a już nie ma piasku w piaskownicy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: Kitka » 29 maja 2018, 18:15

Za pomocą sejsmografu można odsłuchać utwory nagrane na płytach tektonicznych, ale ciężko się do nich tańczy ;)


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Dowcipy

Postautor: wybrana » 29 maja 2018, 19:12

Przed sądem Jasiu wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:
- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi: "Dawaj pieniądze!". "Dlaczego" - pytam groźnie. "Prima aprilis" - woła on na to. To ja mu naplułem w oko i mówię "Śmigus dyngus!!!". Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi "Popielec". No więc ja chwaciłem go za gardło i powiedziałem: "Zaduszki!".

Muldoon mieszkał sam na irlandzkiej wsi, a za kompana miał tylko psa. Pewnego dnia pies zdechł, a Muldoon poszedł do księdza i pyta:
- Ojcze, mój pies zdechł. Może ksiądz odprawić mszę dla biedaka?
Ojciec Patryk odrzekł:
- Niestety, nie odprawia się mszy dla zwierząt. Ale jest kilku baptystów niedaleko i nie wiadomo, w co oni dokładnie wierzą. Może zrobią coś dla niego.
- Zaraz do nich pójdę. Myśli ksiądz, że 50 funtów to będzie dla nich wystarczająca ofiara za mszę?
Ojciec Patryk wykrzyknął:
- Najświętsza panienko, matko Boża! Czemu nie powiedziałeś, że twój pies był katolikiem?!


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości