Śmiesznie na forum

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Michał » 07 cze 2008, 19:14

Lash pisze:Hae "nie moglem" sie opanowac :D :D :D

Haereticus pisze:Domyślam się, że ujął Cię tytuł? ;-) Niestety, obawiam się, że płytę trzeba zamówić aż z Kandy. Ja ją kupiłem w Polsce, na koncercie TMC. I to w dodatku za małe pieniądze (30 zł!) A przy okazji - na stronie Rodzina Gospel jest sporo zdjęć z ich koncertów w Polsce - http://www.rodzinagospel.pl/index.php?o ... &Itemid=93 Polecam! :-D


http://www.kandy.home.pl/


http://pl.wikipedia.org/wiki/2248_Kanda


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 30 wrz 2009, 12:10

Podoba mi sié ;)

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 5184#75184
fantomik pisze:
kometa pisze:[...]Ale czytanie samego Pisma ZAWSZE jest pożyteczne??? [...]

W Piśmie są zapisane słowa, które darzą życiem, możliwe że o tym nie widziałeś. Są one wystarczające aby uwierzyć w Jezusa Chrystusa i aby wierząc mieć życie wieczne. Są one również wystarczające aby wierzącego przygotować do każdego dobrego działa, jakie Bóg dla niego zaplanował. f. (moje dwa grosze)



Fantomiku i od razu zabawniej :) :D


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
kometa
Posty: 2092
Rejestracja: 05 maja 2009, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kometa » 30 wrz 2009, 12:13

Ciekawe o jakie działa może chodzić... Czy to zgubienie od "działka" ;), czy może chodzi o jakąś kolubrynę - taką która wysadzono (podobno) podczas potopu szwedzkiego...

No jedno i drugie jest mocne... ;)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 30 wrz 2009, 12:28

:D


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 23 paź 2009, 19:33

Admin mi dzisiaj zagroził, że da mi "baba".
Czy ma ktoś pomysł co to jest ten bab?


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 23 paź 2009, 19:40

Puritan pisze:Admin mi dzisiaj zagroził, że da mi "baba".

no wreszcie


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 23 paź 2009, 20:00

sibela pisze:
Puritan pisze:Admin mi dzisiaj zagroził, że da mi "baba".

no wreszcie

To nie było śmieszne. Twoje PW też nie...

Więc o co chodzi z tym babem?


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 07 sty 2010, 18:00

fantomik pisze:A czy zauważyłeś, że ten który dał to przykazanie również spożywał mięso pochodzenia zwierzęcego

:mrgreen: Dobry tekst

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... c&start=30


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 08 sty 2010, 12:16

no takie inne to moze sojowe hihih


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
mamoń
Posty: 328
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mamoń » 13 sty 2010, 02:04

O cholera! Jak mogłem nie zauważyć!

Hmmm.. właściwie, jako wegetarianin mogę jeść mięso...
... o ile nie jest pochodzenia zwierzęcego :lol:


ATHEIST FOR JESUS
Awatar użytkownika
mamoń
Posty: 328
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mamoń » 13 sty 2010, 02:06

Puritan pisze:Więc o co chodzi z tym babem?


Báb to po persku "brama prowadząca do Boga". Gratuluję!


ATHEIST FOR JESUS
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BelZedar » 16 sty 2010, 09:42



Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 18 sty 2010, 10:59

BelZedar pisze:http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?p=87326#87326

Lash - co to jest ta sowa Boga? :evil:


Powinno być słowa.

nie zawsze włączałem polską czcionkę i "znikały literki"
Ale dzięki temu postowi wpadłem na pomysł i powinno być lepiej
choć trochę :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 19 sty 2010, 10:15

Autorka ma nick ZAGUBIONA

zagubiona pisze: katolik =/= niewierzący. katolik może być wierzący, tylko bardzo zagubiony.


Podoba mi się :) :D
http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 7554#87554


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 20 sty 2010, 10:28

REVELACJA

Admin jest postacią Biblijną!



Luk 3:33 bw syna Aminadaba, syna ADMINA, syna Arniego, syna Esroma, syna Faresa, syna Judy,


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości