Niebezpieczna muzyka

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
rudzielec
Posty: 428
Rejestracja: 07 kwie 2010, 23:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: rudzielec » 09 mar 2011, 13:04

Lash ,jak bede rozmawiala z niewierzacymi sluchajacymi tej muzyki to dla nich to co napisalam nie bedzie niczym dziwnym.Oni to znaja i nie podważą .Ale wyśmieją ,gdy powiem ,ze to niebezpieczne .Szkodliwosc tego moga zobaczyc dopiero ,gdy przekona ich BOg.
A tu rozmawiam sobie z moimi bracmi i siostrami .Nie jestem doskonała i pewnie nie raz nie wystarczające argumenty podam ,ale szkoda ze inni tak łatwo to wytykają zamiast ewantualnie uzupełnić,pomóc .To strasznie zniechęca do dyskusji .Potem człowiek nie wie czy jest dla niektórych wystarczająco inteligentny jak na to forum ;P


z bojaźnią i z drżeniem zbawienie swoje sprawujcie
http://www.razemdlaewangelii.pl/home
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 09 mar 2011, 13:24

rudzielec pisze:Ale jest tez taka muzyka ,ktorej nie da sie uzyc do dobrego ,
bo służy tylko złym celom.

Piszesz nieprawdę i śmiem twierdzić, że robisz to celowo, aby potrzymać swoje teorie spiskowe, które chcesz nam wmówić... :-/ Już Ci nie raz pokazywał, że w każdym gatunku muzycznym można spotkać chrześcijańskich wykonawców z dobrym ewangelizacyjnym przesłaniem.

rudzielec pisze:Jednym z rodzajów transu jest trans naturalny, w który wprowadza rytmiczna muzyka.
Jeśli muza ma na przyklad 120 uderzeń na minutkę, to prowadzi do transu ;) Nie musisz juz nic robic .Wiadomo ze ktos jest bardziej podatny a inny potrzebuje wiecej czasu ;)

Tempo wolniejsze niż bicie twojego serca spowoduje, że możesz czuć uspokojenie czy nawet senność itd., a tempo szybsze od bicia twojego serca może ciebie pobudzić, ożywić. Jeśli nie chcesz aby muzyka miała wpływ na ciebie to zmierz sobie puls i słuchaj tylko takiej, która będzie miała tempo idealne z twoim pulsem.

Muzyka sama w sobie nie jest w stanie człowieka wprowadzić w trans, ale może jedynie być użyta jako wspomagacz podczas brania narkotyków. Jeśli ktoś się naćpa i będzie słuchać muzyki z tempem szybszym niż swój puls wtedy dostanie większego kopa, a jeśli z tempem wolniejszym to ma większy odlot, aby muzyka nie wpłynęła na gościa, to wiadomo co musi zrobić, pisałem o tym kilka linijek wyżej.

Osobiście znam takich, którzy odlatywali przy pomocy muzyki poważnej czy nawet jazzu

rudzielec pisze:"bit" czyli bas odtwazany z czestotliwoscia 500 Hz powoduje drganie przysadki mózgowej w taki sposób że odczujesz euforie

http://janek1910.wrzuta.pl/audio/39k1UV ... s_-_500_hz jakoś nie czuje euforii...

rudzielec pisze:Mozna manipulowac ludzmi ;)

I przykre, że tak wielu łowców zwiedzeń właśnie tym się zajmuję, chcą obrzydzić człowiekowi wielbienia Boga, a Psalm 150 nazywają (nie wprost) kłamstwem :-?

ps. o reszcie tych niedorzeczności i teorii spiskowych w tym temacie, nawet nie chce mi się pisać... niektórzy nie chcą tego zrozumieć, że muzyka jest tylko narzędziem, które można dobrze, albo źle wykorzystać...


rudzielec
Posty: 428
Rejestracja: 07 kwie 2010, 23:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: rudzielec » 09 mar 2011, 13:41

No cóż,ja nie ćpałam a miałam przy tej muzyce jazdy ,aż mi inni zazdrościli ,że tak mam na sucho :roll: Przy muzyce POP nie mialam :roll: Jedni sa bardziej podatni,inni mniej i tyle.Jednego po chwili wprowadzi sie w hipnoze a nad innym trzeba dlugo popracowac.Jeden sie blyskawicznie uczy wychodzenia z ciala a inny uczy sie bardzo dlugo .

A ja zauważyłam jedną taką rzecz.Jak fani takiej muzyki sa wśrod swoich (tak jak na tych forach) to szczerze dziela sie ,ze taka a taka muzyka trzepie im mózg ,że przy takiej a takiej maja niezłe loty ,że jeszcze innej czują agresje . Ale jak rozmawiasz z chrześcijanami o takiej samej muzyce ,która oni słuchaja to usłyszysz ,ze to nie prawda :roll:
Ciekawe dlaczego ?


z bojaźnią i z drżeniem zbawienie swoje sprawujcie

http://www.razemdlaewangelii.pl/home
rudzielec
Posty: 428
Rejestracja: 07 kwie 2010, 23:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: rudzielec » 09 mar 2011, 13:51

Hardi jako brata upominam cie byś nie pomiatał ludzmi i ich nie ponizal tylko dlatego ,ze maja inne zdanie niz ty .Mamy prawo do innego zdania tak samo jak ty je masz .


Znam jednego jak to nazywasz "łowce zwiedzen" ,ktory podsylał mi gorliwie wiele linków do takich stronek i gorliwie wprowadzal w podobne tamaty.Aż tu raz pokłócił sie z kims kto taka podobna stronke założyl i od tąd bije po głowie każdego ,kto wypowiada się na takie tematy a ma inne zdanie niz on sam.Nie potrafi spokojnie wymieniac zdania z lagodnoscia i szacunkiem a jego podstawowym argumentem jest przyklejenie wysmiewczej latki . :-|

Błogosławię cie Hardi ale w taki sposob nie bede z toba rozmawiac .


z bojaźnią i z drżeniem zbawienie swoje sprawujcie

http://www.razemdlaewangelii.pl/home
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 09 mar 2011, 13:54

rudzielec pisze:Lash ,jak bede rozmawiala z niewierzacymi sluchajacymi tej muzyki to dla nich to co napisalam nie bedzie niczym dziwnym.Oni to znaja i nie podważą .Ale wyśmieją ,gdy powiem ,ze to niebezpieczne .Szkodliwosc tego moga zobaczyc dopiero ,gdy przekona ich BOg.
A tu rozmawiam sobie z moimi bracmi i siostrami .Nie jestem doskonała i pewnie nie raz nie wystarczające argumenty podam ,ale szkoda ze inni tak łatwo to wytykają zamiast ewantualnie uzupełnić,pomóc .To strasznie zniechęca do dyskusji .Potem człowiek nie wie czy jest dla niektórych wystarczająco inteligentny jak na to forum ;P
Jeśłi ciebie zniecheciłemn to PRZEPRASZAM :(


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 09 mar 2011, 14:04

Zbyszekg4 pisze:fantomik, gdy poznalem polskie slowa tej piosenki, to mialem mysli o smierci i to takie, no nie powiem ze samobojcze, ale w tym kierunku mozna by je widziec... (zegnanie sie ze światem i to dzis...)
Chodzi o: Pink Floyd - Goodbye Cruel World z płytu The Wall

Oglądałeś film The Wall? :) W kontekście całej płyty nie jest to piosenka o samobójstwie, a o zamknięciu się "za ścianą" (i jest to krytyka naszego społeczeństwa, z którą jako wierzący moim zdaniem należy się w pełni zgodzić mimo, że my, w przeciwieństwie do niewierzących artystów, znamy prawdziwe rozwiązanie problemów jednostek 'nieprzystosowanych' do norm panujących w społeczeństwie). Jestem wręcz ogromnie (i tak troszkę 'niezdrowo'?) ciekawy jak opozycjoniści Floydów zareagowaliby po przesłuchaniu "Amused to Death" Rogera Watersa (zakładam, że kontekstu całego albumu jak i jego genezy jak zwykle nie wezmą pod uwagę :P), że aż wszystkim tą płytę polecę do przesłuchania! :>

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 09 mar 2011, 14:08

Lash pisze:
rudzielec pisze:Lash ,jak bede rozmawiala z niewierzacymi sluchajacymi tej muzyki to dla nich to co napisalam nie bedzie niczym dziwnym.Oni to znaja i nie podważą .Ale wyśmieją ,gdy powiem ,ze to niebezpieczne .Szkodliwosc tego moga zobaczyc dopiero ,gdy przekona ich BOg.
A tu rozmawiam sobie z moimi bracmi i siostrami .Nie jestem doskonała i pewnie nie raz nie wystarczające argumenty podam ,ale szkoda ze inni tak łatwo to wytykają zamiast ewantualnie uzupełnić,pomóc .To strasznie zniechęca do dyskusji .Potem człowiek nie wie czy jest dla niektórych wystarczająco inteligentny jak na to forum ;P
Jeśłi ciebie zniecheciłemn to PRZEPRASZAM :(

I dobrze, ze przepraszasz! bo potrafisz tak namieszac swymi wywodami, niby logicznymi, ze odechciewa sie wielu rzeczy i mozna zniecheconym być i nie tylko! Pisanie z Tobą bywa naprawde uciążliwe i slusznie, ze ktos Ci w koncu uwage zwraca!!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 09 mar 2011, 14:12

fantomik pisze:Zbyszekg4 napisał/a:
fantomik, gdy poznalem polskie slowa tej piosenki, to mialem mysli o smierci i to takie, no nie powiem ze samobojcze, ale w tym kierunku mozna by je widziec... (zegnanie sie ze światem i to dzis...)
Chodzi o: Pink Floyd - Goodbye Cruel World z płytu The Wall

Oglądałeś film The Wall? W kontekście całej płyty nie jest to piosenka o samobójstwie

Ogladalem, ale nie znajac angielskiego, a majac gdzies w gazecie przetlumaczony tylko tekst w/w utworu mialem takie negatywne mysli...
Chwala Bogu, ze zadne juz pinki flojdy mnie nie pociagaja! Wolność! :-D


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 09 mar 2011, 14:12

Zbyszekg4 pisze:
Lash pisze:
rudzielec pisze:Lash ,jak bede rozmawiala z niewierzacymi sluchajacymi tej muzyki to dla nich to co napisalam nie bedzie niczym dziwnym.Oni to znaja i nie podważą .Ale wyśmieją ,gdy powiem ,ze to niebezpieczne .Szkodliwosc tego moga zobaczyc dopiero ,gdy przekona ich BOg.
A tu rozmawiam sobie z moimi bracmi i siostrami .Nie jestem doskonała i pewnie nie raz nie wystarczające argumenty podam ,ale szkoda ze inni tak łatwo to wytykają zamiast ewantualnie uzupełnić,pomóc .To strasznie zniechęca do dyskusji .Potem człowiek nie wie czy jest dla niektórych wystarczająco inteligentny jak na to forum ;P
Jeśłi ciebie zniecheciłemn to PRZEPRASZAM :(

I dobrze, ze przepraszasz! bo potrafisz tak namieszac swymi wywodami, niby logicznymi, ze odechciewa sie wielu rzeczy i mozna zniecheconym być i nie tylko! Pisanie z Tobą bywa naprawde uciążliwe i slusznie, ze ktos Ci w koncu uwage zwraca!!

Zbyszku chodziło o to co czerwone

to że cięzko się ze mna dyskutuje to głównie styl argumentacji a nie NIBY LOGIKA.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 09 mar 2011, 14:14

rudzielec pisze:Ale jak rozmawiasz z chrześcijanami o takiej samej muzyce ,która oni słuchaja to usłyszysz ,ze to nie prawda
Ciekawe dlaczego ?

Mysle, ze pytasz retorycznie, bo odpowiedz jest jasna: ci chrzescijanie sluchaja tej muzyki. Lubią ją- nie bedą wiec negatywnie o niej mowic...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 09 mar 2011, 14:17

Lash pisze:to że cięzko się ze mna dyskutuje to głównie styl argumentacji a nie NIBY LOGIKA.

To popracuj nad STYLEM argumentacji (że o gramatyce i ortografii nie wspomnę)!
Dzieki, bo chce wierzyc, ze to zrobisz- dla dobra swego i tego forum, na ktorym przodownikiem jestes i powinienes świecic przykladem i stylu i formy i tresci...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
rudzielec
Posty: 428
Rejestracja: 07 kwie 2010, 23:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: rudzielec » 09 mar 2011, 14:38

Lash pisze:
rudzielec pisze:Lash ,jak bede rozmawiala z niewierzacymi sluchajacymi tej muzyki to dla nich to co napisalam nie bedzie niczym dziwnym.Oni to znaja i nie podważą .Ale wyśmieją ,gdy powiem ,ze to niebezpieczne .Szkodliwosc tego moga zobaczyc dopiero ,gdy przekona ich BOg.
A tu rozmawiam sobie z moimi bracmi i siostrami .Nie jestem doskonała i pewnie nie raz nie wystarczające argumenty podam ,ale szkoda ze inni tak łatwo to wytykają zamiast ewantualnie uzupełnić,pomóc .To strasznie zniechęca do dyskusji .Potem człowiek nie wie czy jest dla niektórych wystarczająco inteligentny jak na to forum ;P
Jeśłi ciebie zniecheciłemn to PRZEPRASZAM :(


Spoko Lash :) Się nie gniewam :)

;) Do wszystkich:

Przyznam :wiem ,ze nie jestem ,aż tak inteligentna jak niektórzy na tym forum
(to normalne,tak bywa ),
nie mam aż tak dużej wiedzy jak niektórzy ,czasami może napisze coś głupiego ,może niezrozumiałego ,ale jeśli nie jest to jakaś herezja oczekuje zrozumienia i serdecznej pobłażliwości.Nie powinnam bać się mojej rodziny duchowej ,ze zaraz ktoś mnie złapie za słówko ,każe się nad nim gimnastykować aby pokazać jakim głupolkiem jestem ;)


z bojaźnią i z drżeniem zbawienie swoje sprawujcie

http://www.razemdlaewangelii.pl/home
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 09 mar 2011, 14:39

Zbyszekg4 pisze:[...]Ogladalem, ale nie znajac angielskiego, a majac gdzies w gazecie przetlumaczony tylko tekst w/w utworu mialem takie negatywne mysli...
Chwala Bogu, ze zadne juz pinki flojdy mnie nie pociagaja! Wolność! :-D

No właśnie wolność to również i wolność do doceniania muzyki tworzonej także przez niewierzących ;) Szczególnie, że Floydzi oraz później sam Waters nie raz poruszali w swoich utworach tematy, które wierzącym nie powinny być obojętne (a wielokrotnie są intencjonalnie przez nich unikane - takie 'chowanie głowy w piasek' :/)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
rudzielec
Posty: 428
Rejestracja: 07 kwie 2010, 23:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: rudzielec » 09 mar 2011, 14:55

A żeby nikt nie myślał :nie śpiewam tylko ze śpiewnika pielgrzyma ;)

A w moim zborku jest grupa usługująca podczas uwielbienia i graja na gitarach elektrycznych,perkusji,fortepianie,flecie,waltorni,akordeonie ,skrzypcach .Grają pieknie :)
Ale nigdy nie byłam świadkiem ,by grali transowo ,albo by solówki gitarzystów prawie prostowały zwoje w mózgu .
Ale tak samo dobrze mi się śpiewa dla Pana ,gdy jest tylko gitara akustyczna jak i a capella :)


z bojaźnią i z drżeniem zbawienie swoje sprawujcie

http://www.razemdlaewangelii.pl/home
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 09 mar 2011, 15:13

rudzielec pisze:[...]by solówki gitarzystów prawie prostowały zwoje w mózgu .

Niektórym by się przydało, nieprawdaż? (nie piszę o nikim z forum! ale szczerze przyznać należy, że raczej każdy z nas zna tego gościa ze swojego kościoła ;)) Ja akurat mimo, że lubię dobrą muzykę jestem coraz bardziej za chociażby rozluźnionym przestrzeganiem Regulative Principle właśnie z powodów robienia "koncertów" z uwielbienia lub większego uwielbiania "uwielbienia" i "atmosfery podczas uwielbienia" niż Boga, którego wielbić winniśmy (wszystkiego jestem samemu winny dlatego też jeszcze bardziej "jestem za").

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości