Zabawne wiadomości z kraju i ze świata

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Yarpen Zirgin
Posty: 435
Rejestracja: 11 sty 2008, 06:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpen Zirgin » 06 sie 2008, 18:19

Haereticus pisze:Katolicy - jak zwykle - bardzo lubią czuć się obrażeni. Obraża ich już dosłownie wszystko!

I kto to mówi...


Mt 10:25 "Wystarczy, jeśli uczeń będzie jak jego nauczyciel, a sługa jak pan jego. Jeśli pana domu przezwali Belzebubem, o ileż bardziej jego domowników tak nazwą."

Mój blog: Nie ma to jak kłopoty
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 22 sie 2008, 21:22

Al-Kaida zabrania kupować ogórki

Nic tak nie podważa autorytetu władzy jak bezmyślny terror i bezsensowne prawa. Tej podstawowej zasady najwyraźniej nie zna iracki odłam Al-Kaidy, bo swoimi działaniami nad Tygrysem i Eufratem coraz bardziej zniechęca do siebie Irakijczyków. Jak bowiem poważnie traktować ludzi, którzy zabraniają kobietom kupować… ogórki?! - zastanawia się DZIENNIK.

"Według tych ekstremistów ogórek jest warzywem męskim, a pomidor kobiecym, więc ogórki mogą kupować tylko mężczyźni" – ironizował w rozmowie z Reutersem przedstawiciel sunnickiej starszyzny plemiennej Hamid Al-Hajes. Zakaz dotyczy zresztą także innych warzyw o sugestywnym kształcie.

Tego typu regulacji na terenach kontrolowanych przez Al-Kaidę w Iraku jest mnóstwo. Hamid Al-Hajes widział także, jak bojownicy tej organizacji zaszlachtowali kozę tylko dlatego, że zwierzę miało nieosłonięte genitalia i ogon zadarty do góry. Islamiści uznali to za obrazoburstwo. Nie można także kupować lodów – bo te nie istniały w czasach Mahometa – oraz prowadzić salonów fryzjerskich i sklepów kosmetycznych.


Źródło : http://www.dziennik.pl/swiat/article224 ... gorki.html


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 30 sie 2008, 11:59

To jest chyba żart nie na miejscu...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Machu Picchu
Posty: 1249
Rejestracja: 13 lip 2008, 23:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machu Picchu » 30 sie 2008, 13:50

Palenie tytoniu, w kulturach pierwotnie go uprawiających/używających, wg. tego co zapamiętałam, zawsze łączyło się z czynnościami o charakterze religijnym/kultowym. Pierwotnie uznawano, że to środek skutecznie odpędzający 'złe' moce. Można więc uznać, że to swoisty 'powrót do źródeł' :)


Pozdrowienia - Joanna
(w śnie zimowym zatem nieobecna do odwołania)
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 04 wrz 2008, 12:21

http://deser.gazeta.pl/deser/1,83454,56 ... l?skad=rss
LOL

aż mi się przypomniały PRL-owskie dowcipy i przyjaciołach zza buga :)


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości