Lekcja religii :-)

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Lekcja religii :-)

Postautor: gargamelus » 13 sty 2008, 18:40



telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Salinger
Gender: None specified

Postautor: Salinger » 13 sty 2008, 18:49

Fajny ksiądz :-)

Ja nie uczęszczałem w szkole średniej oficjalnie na religię bo byłem niewierzący, ale ksiądz był w porządku i nigdy nie wyganiał gości z sali przez co zawsze można było z nim normalnie porozmawiać.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Lekcja religii :-)

Postautor: Lash » 13 sty 2008, 19:33

gargamelus pisze:lekcja religii :mrgreen:
Nie mam dzwieku ?


Awatar użytkownika
Eliasz
Posty: 1023
Rejestracja: 11 sty 2008, 15:08
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Lekcja religii :-)

Postautor: Eliasz » 13 sty 2008, 19:38

Lash pisze:
gargamelus pisze:lekcja religii :mrgreen:
Nie mam dzwieku ?


Ja też nie :!:


DOWIEDZ SIĘ, W CO WIERZYLI PIERWSI CHRZEŚCIJANIE NA PODSTAWIE SAMYCH CYTATÓW Z I WIEKU N. E.:[/b]
1. [b]SOLA SCRIPTURA
— "Bracia, abyście na nas się nauczyli nie rozumieć więcej ponad to, co napisano" (św. Paweł Apostoł, I w. n.e. - 1 Kor 4:6, przekład BW)
2. SOLUS CHRISTUS — "Gdyż jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus" (św. Paweł Apostoł, I w. n.e. - 1 Tm 2:5, przekład EIB)
3. SOLA GRATIA — "Gdyż z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga. Nie stało się to dzięki uczynkom [...] A jeśli z łaski, to nie ze względu na uczynki, bo inaczej łaska nie byłaby łaską" (św. Paweł Apostoł, I w. n.e. - Ef 2:8.9; Rz 11:6, przekład EIB).
4. SOLA FIDE — "Wiemy jednak, że człowiek dostępuje usprawiedliwienia nie dzieki spełnianiu uczynków [...] Dostępuje go tylko dzięki zawierzeniu Jezusowi" (św. Paweł Apostoł, I w. n.e. - Ga 2:16, przekład EIB).
5. SOLI DEO GLORIA — "Ty będziesz składał hołdy Panu, Bogu twemu, i tylko Jemu będziesz cześć oddawał" (Pan Jezus Chrystus, I w. n.e. - Mt 4:10, przekład BWP)

► zapraszam serdecznie na blog baptystów dnia siódmego w języku polskim ◄
Jowi
Posty: 252
Rejestracja: 11 sty 2008, 23:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jowi » 13 sty 2008, 22:20

u mnie to samo ;/


Salinger
Gender: None specified

Postautor: Salinger » 13 sty 2008, 22:22

Bo to jest bez głosu nagrane ... chyba ;-)


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 13 sty 2008, 22:31

Salinger pisze:Bo to jest bez głosu nagrane ... chyba ;-)
Czyli tak naprawde nie wiadomo o co chodzi.. :) pewnie to zaangazowny ksiadz. Musielibyscie zobaczyc mojego znajomego nauczajacego teologii. :) :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ten to skacze i kreda sobie czolo maluje :)
bo palce ma nia cale usmarowane. I stale przyklada je do glowy... najlepiej bylo jak byla kolorowa kreda ;)


Gość
Gender: None specified

Postautor: Gość » 13 sty 2008, 22:37

tak ten filmik jest bez dźwięku



Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości