Zabawne filmy

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 04 lis 2014, 14:51

magda pisze:
Dragonar pisze:Mnie smuci fakt, że oni tak na serio...


W niektórych sprawach to mają rację.

Czynny homoseksualizm jest grzechem i to biblijny pogląd, ale publiczne paradowanie z tabliczką z napisem "God hates fags!" na pewno nie jest dobre. Nie pomoże to grzesznikom uwierzyć Ewangelii, wręcz ich do niej zniechęci. Sprzeciwia się to także zasadzie miłości bliźniego.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 04 lis 2014, 20:16

Dragonar pisze:Sprzeciwia się to także zasadzie miłości bliźniego.


Rz 1:24-27 bw "(24) dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, (25) ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę."

skłonności homo to nie takie coś co człowiek sam sobie funduje a jest to przeklenstwo Boże , to Bóg wydaje tych ludzi na to co robią "...Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności..." To jest kara. dodam jeszcze że żeby być pedziem to najpierw trzeba być takim złym człowiekiem żeby Bóg cię wydał na takie niecne zachowanie, trudno nawet mówić jakie to co robią pedały jest obrzydliwe.odrażające.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 04 lis 2014, 20:41

magda pisze:skłonności homo to nie takie coś co człowiek sam sobie funduje a jest to przeklenstwo Boże , to Bóg wydaje tych ludzi na to co robią "...Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności..." To jest kara. dodam jeszcze że żeby być pedziem to najpierw trzeba być takim złym człowiekiem żeby Bóg cię wydał na takie niecne zachowanie, trudno nawet mówić jakie to co robią pedały jest obrzydliwe.odrażające.

Wszyscy ludzie są źli ze względu na upadek w Adamie. Dobry jest tylko Bóg: "Rzekł do niego Jezus: Dlaczego zwiesz mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko jeden Bóg." (Łk 18:19 BW). Przytoczone przez Ciebie fragmenty wskazują na to, że homoseksualizm jest głównie skutkiem bałwochwalstwa. Nie trzeba być wybitnie niemoralnym i strasznym człowiekiem, by się tego "nabawić".


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 04 lis 2014, 21:03

Dragonar pisze: Nie trzeba być wybitnie niemoralnym i strasznym człowiekiem, by się tego "nabawić".


No ale nie wszyscy bałwochwalcy to homo więc chyba trzeba byc jeszcze gorszym. Zdazylo mi się znać kilku pedziów w życiu i każdy był okropny w porownaniu do przeciętnej,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 05 lis 2014, 19:18

Może masz rację inni też potrafię mocno grzeszyć tylko oni sami chcą być tymi męczennikami jak to napisałeś i są obrzydliwi w obnoszeniu się publicznie z tym co robią. mnie brzydzi upublicznianie praktyk seksualnych a oni tego chcą , wcale im nie zależy żeby grzeszyć po cichu ,nie wciągając w to innych, tak owszem grzeszą ludzie zdradzający współmałżonka i inni ale nie obnosszą się z tym wulgarnie publicznie. Taka parada gejowska to jak oblanie ulicy gównem i chcą żeby to się podobało a jak nie to jesteśmy dyskryminowani.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 07 lis 2014, 12:39

Węże brać będą, a choćby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im...

https://www.facebook.com/video.php?v=10150450657143721


.
King_Me
Posty: 184
Rejestracja: 21 sie 2014, 18:30
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: King_Me » 07 lis 2014, 17:31

magda, tak. To ten sam kościół.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 12 lis 2014, 16:41



.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 lis 2014, 18:59

Kot niesamowity, Mam znajomą co ma psa który spiewa i odpowiada jej jak do niego mówi .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 13 lis 2014, 10:39

Antyspot - UWAGA NIECENZURALNE SŁOWA
https://www.youtube.com/watch?v=u-2NMsS4l80


TŁUMACZENIE SIE na FB
W związku z krążącym po Internecie szkalującym moją osobę filmikiem oświadczam, iż materiały w nim zawarte są pozyskane drogą niezgodną z prawem. Mają one niewiele wspólnego ze stanem faktycznym, ponieważ materiał w nim zawarty pochodzi z dwudniowej sesji nagrania spotu wyborczego. Jest to materiał wypowiedziany poza kadrem kamery, który został zmontowany do celów szkalowania mojej osoby i podstępnie wykradziony niewiadomą drogą. Ja o wyżej wymienionych materiałach nic nie wiedziałem i widzę je po raz pierwszy. Jedyną moją winą jest język, za który serdecznie przepraszam. Jeżeli zaś chodzi o nazwisko Suski to znalazło się tam ono zupełnie przypadkowo i zaznaczam, że nie chodzi tutaj o osobę powszechnie szanowaną Pana Posła lecz o mojego kolegę z uniwersyteckiej ławy – Bartosza Jana Suskiego, który był obecny podczas kręcenia spotu i powyższe zaświadczy. Sprawą zajmuje się już prawnik i powiadomione są o tym odpowiednie organy. Informuję także media, iż wykorzystanie powyższego filmu bez mojej zgody jest niezgodne z prawem oraz będzie ścigane ze wszelkimi konsekwencjami. Eryk Brodnicki

W dniu dzisiejszym rano złożyłem na ręce przewodniczącego PiS w Radomiu Dariusza Wójcika swoją rezygnację z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. Wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni moi słownictwem serdecznie przepraszam, że zawiodłem ich zaufanie. Eryk Brodnicki. Jeszcze raz bardzo bardzo, przepraszam jest mi bardzo wstyd z zaistniałeś sytuacji. Swoich praw będę dochodził na drodze sądowej.
https://www.facebook.com/eryk.brodnicki


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 13 lis 2014, 20:57

Napisałam mu parę słów na facebooku.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 13 lis 2014, 21:05

dr.sky pisze:Antyspot - UWAGA NIECENZURALNE SŁOWA


Przekonał mnie- zapisuję się do PiS - czysta (wręcz wydestylowana) elyta polskiej "prawicy"
Ostatnio zmieniony 13 lis 2014, 21:05 przez Nick, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości