brain test

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

brain test

Postautor: Ian » 21 paź 2013, 16:24

nie wiem czy ma to sens, ale wydaje się ciekawe

http://sommer-sommer.com/braintest/

30-sekundowy test naszego mózgu :)

mój wynik:
Obrazek


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 21 paź 2013, 16:33

Mam identyczny wynik :)


.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 21 paź 2013, 21:03

69% po lewej stronie.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 21 paź 2013, 21:18

40% lewa strona i 60% prawa.

Ostatnio znalazłem test, który bada inteligencje płynną. Jest to Test Ravena. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do zrobienia ;-)
Ostatnio zmieniony 21 paź 2013, 21:25 przez Oberyn., łącznie zmieniany 1 raz.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Michał » 21 paź 2013, 21:20

doktorsky pisze:Mam identyczny wynik


I ja też. Podejrzane ;-)


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 22 paź 2013, 09:45

Test :)
pierwszy rysunek jest ciekawy ... obustoronny :P

Wynik
Załączniki
brain.JPG


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Kitka » 22 paź 2013, 10:17

Effata pisze:40% lewa strona i 60% prawa.

Ostatnio znalazłem test, który bada inteligencje płynną. Jest to Test Ravena. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do zrobienia ;-)
Zrobiłam. Dość prosty. Tylko płacić każą za wynik :-/


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 22 paź 2013, 10:53

Ostatnio znalazłem test, który bada inteligencje płynną. Jest to Test Ravena. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do zrobienia ;-)


Przy 6tej stronie już mi się dłużyło, dobrnąłem do 10tej strony, zrobiłem ją na odwal, kilkam submit, a tam "Dawaj 19 dolców" :D


.
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: brain test

Postautor: Kitka » 22 paź 2013, 11:03

Ian pisze:nie wiem czy ma to sens, ale wydaje się ciekawe

http://sommer-sommer.com/braintest/

30-sekundowy test naszego mózgu :)

mój wynik:
Obrazek
A ja mam dokładnie odwrotny wynik :)


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 22 paź 2013, 11:56

doktorsky, Kitka, sorry, musiałem podać płatną stronę, ja robiłem na bezpłatnej. Jak znajdę to wrzucę :mrgreen:


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 22 paź 2013, 21:11

Mi się wczytuje normalnie, może z innej przeglądarki spróbuj?


.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 22 paź 2013, 21:11

81% na prawej półkuli. :eek:
Ten test jest jakiś nie teges. :zdziwko:
To z tą kręcącą się tancerką to jakaś bujda podobno.
Postępowałem wg polecenia w zadaniu z wyborem kolorów, a nie wg tego jak chce sobie mój mózg.
Dotknąłem lewą ręką głowy bo prawą miałem na myszce.
Tyle warty jest ten test.


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 22 paź 2013, 21:37

Cosmo pisze:To z tą kręcącą się tancerką to jakaś bujda podobno.

to nie jest żadna bujda. Tancerka kręcić może się w lewo jak i w prawo - w zależności jak jesteśmy nastawieni (kiedyś się bawiłem w "zmienianie" jej kierunku i nie jest to łatwe, ale da się).

Cosmo pisze:Postępowałem wg polecenia w zadaniu z wyborem kolorów, a nie wg tego jak chce sobie mój mózg.

? przeczysz sam sobie. Trzeba było robić to o co Cię prosili, czyli dobrze robiłeś.

Cosmo pisze:Dotknąłem lewą ręką głowy bo prawą miałem na myszce.
Tyle warty jest ten test.

I prawidłowo, każdy tak zrobił (dotkną wolną ręką). Podejrzewam że autorzy chcieli sprawdzić któro-ręczny jesteś.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 23 paź 2013, 16:03

Ian pisze:
Cosmo pisze:To z tą kręcącą się tancerką to jakaś bujda podobno.

to nie jest żadna bujda. Tancerka kręcić może się w lewo jak i w prawo - w zależności jak jesteśmy nastawieni (kiedyś się bawiłem w "zmienianie" jej kierunku i nie jest to łatwe, ale da się).

Ja nie mówię, że tancerka się kręci tylko w jedną stronę, ale że kierunek jej kręcenia się nie odzwierciedla podobno tego, któa półkula mózgu jest zaangażowana bardziej. Też umiem zmieniać jej kierunek obrotu, nie jest to takie trudne.


Swavek
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2013, 00:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Swavek » 25 paź 2013, 04:44

Ian pisze:
Cosmo pisze:To z tą kręcącą się tancerką to jakaś bujda podobno.

to nie jest żadna bujda. Tancerka kręcić może się w lewo jak i w prawo - w zależności jak jesteśmy nastawieni (kiedyś się bawiłem w "zmienianie" jej kierunku i nie jest to łatwe, ale da się).

...


Z tancerką się da, przez rowniejszą prace mózgów.
Trochę ćwiczeń i to raz na jakiś czas utrzymujesz formę.
A gdzie guziczk z kierunkiem prawo-lewym, jedynie słusznym ;)

A wynik L75,
jakiś nierówny ;)
Może dla tego bo robiłem o trzeciej w nocy.


God Bless You.

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości