Forumowa grupa na facebook

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 30 mar 2015, 14:44

koleżanka pisze: nawet z rodziny co niektórym się to nie podoba.

Oj tak,masz rację,wiem coś o tym :-(


Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: koleżanka » 30 mar 2015, 17:03

kontousunięte1 pisze:
koleżanka pisze: nawet z rodziny co niektórym się to nie podoba.

Oj tak,masz rację,wiem coś o tym :-(


Ale 9 letniej kuzynce, usunęła mnie z FB bo jej to przeszkadzało to jest dziecko a niby rodzice wierzący. Choć ja tym się nie bardzo przejmuje.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 30 mar 2015, 22:11

a ja nie dolacze nie chce dac sie szpiegowac wlascicielom FB i innym takim
czasami mi szkoda jak wlasnie w tej chwili, bo bym chcetnie Was poznala ale ta chec nie jest na tyle silna by sie zlamac ;)

No i wlasciwie co da ta grupa na FB przeciez tu tez mozna osobny kacik stworzyc, wyslac sobie zdjecie pogadac i razem sie budowac i modlic


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 31 mar 2015, 09:23

sibela pisze:wlasciwie co da ta grupa na FB

Np. to :D :
sibela pisze: bym chcetnie Was poznala


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 31 mar 2015, 12:28

sibela,
Ta grupa powstała,bo coraz częściej forum siada i nie wiadomo co będzie. A przecież jesteśmy sobie bliscy /tak myślę/ i nie chcemy stracić kontaktu z sobą.
Fb bym się nie przejmowała. Jak będą chcieli to i tak wytropią. Ale cóż mogą się o mnie dowiedzieć. Niech wpadną i zapytają, odpowiem na każde pytanie, nawet te politycznie niepoprawne.Mam to w nosie. Nie bałam się komunistów,nie moję się fbi cia i fb :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Oni gromadzą dane,aby podsuwać ci reklamy. Oj,gdyby wiedzieli,jak na mnie reklamy działają to by się nie fatygowali :devil: :burnout02: :mrgreen:


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 31 mar 2015, 16:07

Korzystając z internetu należy pamiętać w szczególności, aby NIKOMU nie podawać żadnych prywatnych czy osobistych informacji ze swojego życia czy życia kogoś innego. Ta zasada powinna być przestrzegana gdziekolwiek jest się zalogowanym, także tutaj. Jeśli ktoś przekazuje komuś sprawy osobiste to robi to na własną odpowiedzialność. Jeżeli natomiast dyskutuje się o sprawach nie powiązanych z kimś personalnie, to nie ma się nikt czego obawiać.
Sprawy osobiste poruszać najlepiej z kimś, kogo dobrze się zna i to najlepiej osobiście oraz ma zaufanie.


.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 31 mar 2015, 18:58

kontousunięte1 pisze:Ta grupa powstała,bo coraz częściej forum siada i nie wiadomo co będzie.

Ejejej. Bez czarnowidztwa poproszę. :)

kontousunięte1 pisze: A przecież jesteśmy sobie bliscy /tak myślę/ i nie chcemy stracić kontaktu z sobą.

Ejejej. Nie popadaj w zbytni optymizm. :lol:

sibela pisze:No i wlasciwie co da ta grupa na FB przeciez tu tez mozna osobny kacik stworzyc

Czy coś da? Hm. Myślę, że jest grupa ludzi, która nie pojmuje pojęcia: "znajomość wirtualna, dyskusyjna". Są tacy, którzy - tak jak codziennie w domu, w rodzinie, pracy, wśród znajomych - komunikuje się bez maski na twarzy (bo tak chyba jest) tak też ma ochotę komunikować się z ludźmi - których polubiła w sieci. Sądzę, że z takich pobudek wziął się ten fejsbukowy zryw. Myślę, że to coś w rodzaju: "pogaduchy", które nie przyjęły się na forum. Ochotnicy to nie ludzie, którzy wystawiają jęzor z emocji na to co to idzie sensacyjnego obejrzeć/dowiedzieć się o rozmówcy. O taką niedojrzałość nikogo nie podejrzewam.

A jeśli komuś nie odpowiada taka forma poznawania....no i w porządku.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Służebnica
Posty: 89
Rejestracja: 23 sty 2015, 11:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Służebnica » 03 kwie 2015, 11:45

Dalej nie rozumiesz. Chodziło mi to żeby bardziej ufać Bogu niż ludziom. Przeważnie jest tak w życiu, że jak przyjaciele nas zawodzą to najlepiej zwrócić się do Boga, który jest najwierniejszym przyjacielem człowieka.


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 03 kwie 2015, 15:36

Służebnica pisze:Dalej nie rozumiesz

Nie wiem do kogo się zwracasz, ale jeśli do mnie to....powiem, że owszem nie rozumiem takiego zdania:
Służebnica pisze:że jak przyjaciele nas zawodzą


Przyjaźń, to pewnego rodzaju miłość. Bezwarunkowa. I jeśli tak jest, to niczego nie oczekuje, a w związku z tym, że nie oczekuje....nie jest w stanie poczuć zawód.

A że bardziej ufać Bogu, niż ludziom.....No pewnie. Nikt nie twierdzi inaczej.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Służebnica
Posty: 89
Rejestracja: 23 sty 2015, 11:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Służebnica » 04 kwie 2015, 12:21

Czasami jest nam w życiu przykro, jeśli ludzie mówią nam których widzimy, jaką mają bliską więż z Bogiem, a potem przy witaniu, kiedy nas ranią to odwracają swoje twarze. Wynika to z tego jak nas traktują( chodzi o postawę) to są fałszywi ludzie.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 06 kwie 2015, 16:32

Buahaha właśnie ujrzałem w głowie obraz z gry Worms :laughing2:


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 07 kwie 2015, 16:22

malak1978 pisze:To mpze bysmy zrobili se jakas krucjate online fps.
protestanci vs katolicy vs ateisci vs swiadkowie

tylko fajnego fpsa by trzeba wybrac
http://artykuly.softonic....erow-fps-online
Zeby miao port i na androida i linuxa to by bylo super

sadze ze to rozwiazanie zmniejszylo by ilosc dlugich bezsensownych oftopow w dziale polemik :p

Jako osoba bardzo biegłą w tajnikach internetu i komputera ,uroczyście oświadczam,że NIC nie zrozumiałam z tego wpisu. :eek: :rotfl: :krzeslem:
dr.sky pisze:Buahaha właśnie ujrzałem w głowie obraz z gry Worms

Jak wyżej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;-)


Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Czekoladowy » 07 kwie 2015, 16:28

Jestem za Wormsami, możemy zagrać. Tylko ja rezerwuję papieskie czapki :-D



Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości