darmowy hosting

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
enddriu888
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 19:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

darmowy hosting

Postautor: enddriu888 » 27 lip 2015, 19:34

jak by ktoś chciał postawić sobie bloga,forum jednym kliknieciem to zapraszam.

www.ma7.eu

dla stron chrześciajnskich dezaktywuje reklamy na stronie.trzeba tylko do mnie napisac.

hosting ma 10gb/i 100gb transfer na miesiac


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 28 lip 2015, 08:27

Super. Jak długo już działa usługa?


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 03 sie 2015, 16:05

To reklama. Ja bym ją wywalił.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
inquisitio
Posty: 4898
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:41
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: inquisitio » 23 sie 2015, 15:33

Kolega enddriu888 wpisal sobie ze jest katolik.Hmm ..ciekawe ze na jednym z for katolickich jawil sie jako zagorzaly wróg KK ,promujac jednoczesnie jakas falsxywa prorokinie z jakiegos domoroslego zboru.


Contemplari et contemplata aliis tradere
enddriu888
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 19:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

serwer

Postautor: enddriu888 » 23 sie 2015, 16:03

kolego..jeśli wróg to tylko odstępstw!

jako katolik czułem się oszukany odstępstwami.

a co do proroka jeśli się nie ma pewności nie warto kogoś oczerniać.


sahcim
Posty: 2427
Rejestracja: 04 lip 2013, 04:59
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: serwer

Postautor: sahcim » 23 sie 2015, 18:02

enddriu888 pisze:kolego..jeśli wróg to tylko odstępstw!

jako katolik czułem się oszukany odstępstwami.
No więc czemu dalej utożsamiasz się z katolicyzmem...?
a co do proroka jeśli się nie ma pewności nie warto kogoś oczerniać.
Przedstawilem ci dowody, a ty je zignorowałeś i dalej tluczesz swoje


enddriu888
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 19:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

ech

Postautor: enddriu888 » 23 sie 2015, 19:18

bo w takiej zostałem wychowany.ale odstepstwa ignoruje i wszystko co nie zgodne z biblią.


sahcim
Posty: 2427
Rejestracja: 04 lip 2013, 04:59
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ech

Postautor: sahcim » 23 sie 2015, 20:59

enddriu888 pisze:bo w takiej zostałem wychowany.ale odstepstwa ignoruje i wszystko co nie zgodne z biblią.
Zatem świadomie wpisując sobie w rubryce przynależności wyznaniowej >>Kościół Rzymskokatolicki<< uznałeś/zaświadczasz iż to jest twoja wspólnota z którą się utożsamiasz...tak? czy może wpisując to co wpisałeś skłamałeś gdyż nie utożsamiasz się z KK... :-/


enddriu888
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 19:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

exh

Postautor: enddriu888 » 23 sie 2015, 23:33

nie skłamałem.napisałem wyżej przecież.ale to nie znaczy że utożsamiam się z odstępstwami KRK.


sahcim
Posty: 2427
Rejestracja: 04 lip 2013, 04:59
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: exh

Postautor: sahcim » 23 sie 2015, 23:56

enddriu888 pisze:nie skłamałem.napisałem wyżej przecież.ale to nie znaczy że utożsamiam się z odstępstwami KRK.
No jak się nie utożsamiasz skoro mimo zarzucania Krk odstępstw, będąc dorosły(?) i zdrowy na umyśle(?) w dalszym ciągu deklarujesz na forum publicznym swoją przynależność do tego Kościoła...?
Ps...wychowanie religijne wyniesione z domu/rodziny, to jedno, ty natomiast dobrowolnie zadeklarowałeś swoją przynależność do Kościoła, któremu zarzucasz odstępstwa...
rozumiesz w czym rzecz czy dalej bedziesz udawał opóźnionego...?


enddriu888
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 19:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

ehc7

Postautor: enddriu888 » 24 sie 2015, 14:08

powiem tak dawniej mnie to zbytnio nie interesowało ale gdy poznałem prawdę z biblii to mnie to wkurzyło i tyle
a nie lubię być oszukiwany,okłamywany gdy ktoś mnie zwodzi i zataja prawdę i prowadzi nie tam gdzie trzeba.
mnóstwo jest ludzi przez pól zycia nie przeczytali,a gdy przeczytali to się dziwili co to ma być.gdy poznali prawdę.


sahcim
Posty: 2427
Rejestracja: 04 lip 2013, 04:59
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ehc

Postautor: sahcim » 24 sie 2015, 16:59

enddriu888 pisze:powiem tak dawniej mnie to zbytnio nie interesowało ale gdy poznałem prawdę z biblii to mnie to wkurzyło i tyle
A kiedy poznałeś tą swoją prawdę...przed tym się tutaj zarejestrowałeś miesiąc temu wybierając świadomie taką rubrykę z przynależnością jak widać w stopce, czy stało się to po zarejestrowaniu...?
a nie lubię być oszukiwany,okłamywany gdy ktoś mnie zwodzi i zataja prawdę i prowadzi nie tam gdzie trzeba.
Ja mam tak samo i dlatego wciąż jestem w Kościele powszechnym(katolickim) mimo, że był czas kiedy tak nie było...
mnóstwo jest ludzi przez pól zycia nie przeczytali,a gdy przeczytali to się dziwili co to ma być.gdy poznali prawdę.
No i co to za argument...jest znacznie więcej takich ludzi w Kościele katolickim, którzy przeczytali wielokrotnie Biblie i nie twierdzą takich bzdur jak ci, którzy przez pół życia nie znali Biblii, a zaczęli czytać dopiero wtedy, gdy ktoś spoza Kościoła zaczął mieszać im w głowie...
Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 17:05 przez sahcim, łącznie zmieniany 1 raz.


enddriu888
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 19:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: enddriu888 » 24 sie 2015, 21:54

można te temat zamknąć bo rozmowa jest nie na temat.


sahcim
Posty: 2427
Rejestracja: 04 lip 2013, 04:59
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: sahcim » 24 sie 2015, 22:31

enddriu888 pisze:można te temat zamknąć bo rozmowa jest nie na temat.
Rozumiem...obawiasz się, że wyjdzie na jaw prawda, iż twoja deklaracja przynależności do Kościoła rzymskokatolickiego wpisana własnoręcznie na potrzeby tego forum, to zwykła ściema z twojej strony... :thumbdown:
ps...co nie znaczy, że przez chrzest w Krk nie zostałeś włączony do wspólnoty tegoż i nie jesteś dla Kościoła jego umiłowanym "dzieckiem" :clap:


enddriu888
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 19:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

ehc

Postautor: enddriu888 » 25 sie 2015, 11:15

ale bzdury :)

jestem katolikiem nie praktykującym! który odkrył herezje i odstępstwa po przeczytaniu bibli.

i tyle.ja staram się zyć według bibli a nie według KRK.

a jeśli chesz pogadać wystarczy odezwać się na prv.bo to temat dla kogoś kto chciałby założyć własną stronę.



Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości