Mój blog o Biblii

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Mój blog o Biblii

Postautor: Michał » 03 sie 2016, 23:46

http://blogobiblii.salon24.pl/
http://blogobiblii.blox.pl/

Zapraszam do lektury.

Proszę o modlitwę o dobre owoce oraz o siłę i determinację dla mnie.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Mieszko16
Posty: 38
Rejestracja: 21 lip 2016, 15:16
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: Mieszko16 » 06 sie 2016, 14:20

Blog niezły będe go obserwował tylko zrobiło się troche zamieszania w komentarzach bo zbulwersowani katolicy sugerują ,że Maria była dziewicą do końca życia.


"Albowiem przyjdzie czas, gdy zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich pożądliwości zgromadzą sobie sami nauczycieli, mając świerzbiące uszy," 2 Tym 4:3
"Gdzież jest mądry? Gdzież jest uczony w Piśmie? Gdzież badacz wieku tego? Izali w głupstwo nie obrócił Bóg mądrości świata tego? Albowiem ponieważ w mądrości Bożej świat nie poznał Boga przez mądrość, upodobało się Bogu przez głupie kazanie zbawić wierzących," 1 Kor 1:20,21
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: Samolub » 06 sie 2016, 14:49

Taa a Japonia jest w Europie


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: Michał » 30 sie 2016, 02:37

W ostatnim czasie miałem natłok pracy i nie miałem jak pisać. Teraz zamierzam wrócić do blogowania, choć częstotliwości codziennej raczej na pewno nie utrzymam.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
marcin_
Posty: 38
Rejestracja: 28 sie 2016, 22:32
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Łódź
O mnie: drobny robotnik na niwie Pańskiej
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: marcin_ » 30 sie 2016, 22:27

Nie nakładaj na siebie zbyt wiele z tą częstotliwością. Liczy się jakość, nie ilość. Sam kiedyś prowadziłem bloga o tematyce biblijnej, więc trochę wiem, co piszę. Przyszedł taki moment, kiedy blog poszedł w cień kosztem służby kaznodziejskiej, a że jeszcze dużo pracuję zawodowo, to całkowicie z niego zrezygnowałem. Powodzenia! :-)


Uniżcie się więc pod potężną ręką Boga, aby was wywyższył w odpowiednim czasie.
1P 5:6
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: Michał » 14 lut 2017, 18:53

Chciałem pisać notkę dziennie, to nic dziwnego że nie wyrobiłem.
Spróbuję teraz może mniej więcej jedną w tygodniu.
Właśnie po strasznie długiej przerwie pojawiła się nowa notka :)


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: n.ellie » 14 lut 2017, 19:22

Super, czekam zatem na Twój nowy wpis :) Sama myślę, że notka tygodniowo jest ok.


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: Samolub » 14 mar 2017, 12:16

Na początku to dobrze jest tak codziennie pisać, a potem 3-6 notek na miesiąc. Ja ostatnio mam największy przestój, ale patrząc na Twój to ja miałem w kilka dni tyle wpisów co Ty przez rok, u Ciebie na palcach jednej ręki.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: Samolub » 14 mar 2017, 16:46

No tak madrosci Efendiego typu blogi z jednym wpisem. Na blogach trzeba pisac co slina na jezyk przyniesie, a tresc się mniej liczy. 99% uzytkownikow wchodzacych na blogi wchodzi przez wyszukiwarke... to spojrz na jakosc i wpisz w google blog chrzescijanina

Poszukaj mnie bez przewracania zakladki ja top ten osiagnalem w tydzien, zrob to ze swoim blogiem na takie haslo w kilka lat kochaniutki : ) powodzenia. To tak apropo jakości


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mój blog o Biblii

Postautor: Noemi » 16 mar 2017, 22:15

Samolub czy wymienione w twojej stopce osoby sa umieszczone za ich pozwoleniem, zgodnie z netykieta forum protestantow



Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości