Forum ewangeliczne: e- protestanci

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Forum ewangeliczne: e- protestanci

Postautor: Velure » 02 maja 2017, 22:40

Kochani użytkownicy i czytacze owego, jakże wartościowego forum :-)

Zachęcam Was do odwiedzin, rejestracji i aktywnego udziału w dyskusjach na nowym forum ewangelicznym: e-protestanci.pl/index.php

Chcemy aby było ono kolejnym budującym miejscem o chrześcijańskim charakterze i służyło ku zbawieniu, zbudowaniu i pokrzepieniu wielu.
By było kolejną wyspą ratunku i ocalenia w sieci.
Dbamy o to aby panowała tam przyjazna atmosfera i dyscyplina. Chcemy unikać bezużytecznych dyskusji, sporów i kłótni o słowa, wolimy raczej skupić się na człowieku - bracie, siostrze i służyć sobie wzajemnie ku wzajemnemu zbudowaniu.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy :)

Poniżej jeszcze raz sznurk do forum:
e-protestanci.pl/index.php


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

Postautor: Norbi » 03 maja 2017, 01:43

Opis zachęcający więc kliknąłem, a tam Samolub :thumbdown:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

Postautor: Zbyszekg4 » 03 maja 2017, 05:40

Norbi pisze:Opis zachęcający więc kliknąłem, a tam Samolub :thumbdown:

Otwierasz lodówkę, a tam... kotlety! :lmao: - i tak ma być! :yes:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

Postautor: Ian » 03 maja 2017, 22:37

Jakie zalety ma to forum w porownaniu z naszym? Na serwerze darmowym(?) chyba długo nie pociągnie. Tutaj tez zaczynalismy z darmowym serwerem. Starzy uzytkownicy moze pamietaja ze byly same problemy.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

Postautor: Velure » 04 maja 2017, 00:37

Ian, w swoim poście nie porównywałam naszego raczkującego forum z tym tutaj ...
Nasze jest maleńka wysepką, a tutejsze kontynentem dla poszukujących i wierzących. Miałam na myśli aby oba równolegle służyły innym, a nie działały przeciwko sobie.
Przykrym jest zaakcentowanie - mam wrażenie negatywne, że poruszamy się póki co na darmowym serwerze. Do tej pory nie mieliśmy żadnych większych problemów, ponieważ jest to stabilny serwer, dlatego nie można porównywać różnych usługodawców. Wraz z rozwojem forum oczywiście mamy w planach wykupienie serwera płatnego.

P.S. Serdeczne pozdrowienia od Samoluba :heart:
Obrazek


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

Postautor: Ian » 04 maja 2017, 17:19

Velure, nie mam nic przeciwko temu forum, ale mam wrażenie że powstało z inicjatywy Samoluba, bo został wyrzucony z tego forum za nieprzestrzeganie regulaminu i nie stosowanie się do próśb moderatorów. Ale nie zamierzamy konkurować, bo to bez sensu. Tylko miejcie na uwadze, że z czasem pojawią się problemy takie jak u nas - na początku zawsze wszystko wygląda wspaniale. Potem pojawiają się różnice, nowi ludzie, również wrogowie, fałszywi bracia, afery, podziały, itd. To jest nieuniknione. Mam nadzieję, że Samolub zrozumie, że regulamin jest jednak ważny i że zasady muszą być jasno określone a kto się do nich nie stosuje, będzie ponosił konsekwencje. Jeśli nie zrobicie podziału na działy tylko dla protestantów to szybko przekształci się w polemiki (żeby nie powiedzieć - kłótnie) z katolikami. Przerabialiśmy to już w niekrótkiej historii tego forum. Pomyślcie już teraz czy usługodawca udostępni wam bazę danych forum - przyda się podczas przenosin na płatny serwer (uwierz mi że darmowe serwery nigdy nie uniosą aktywnego forum - chyba że znajdziecie jakiś sposób, np. częstą archiwizację forum na zewnętrzny serwer). Jeśli nie udostępni to będziecie zaczynali od zera.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

Postautor: Velure » 01 cze 2017, 07:58

Ianie, ponieważ Twoje słowa są skierowane w głównej mierze do Samoluba, a on nie możliwości się tutaj odnieść do nich, zamieszczam link do jego pełnej odpowiedzi :)
e-protestanci.pl/viewtopic.php?f=34&t=408

PS Kiedy Samolub może doczekać się zniesienia "kar czyścowych" za winy dokonane, w postaci orzeczonej, bezterminowej kwarantanny? :shy:
Obrazek


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Forum ewangeliczne: e- protestanci

Postautor: Ian » 01 cze 2017, 10:04

Dzięki Velure, ten post świetnie pokazuje z kim mamy do czynienia. Proszę by nie wklejać więcej linków do tego forum.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości