Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: kontousunięte1 » 28 maja 2017, 17:57

Tu link do nowej strony Fabiana Błaszkiewicza http://www.ruchbiblijny.pl/biblia.html
Zwróćcie uwagę na dział Biblia, gdzie mamy takie oto działy:
Tora Żydowska
NT - Interlinearny
Biblia Gdańska 1632
ST - Hebrajsko - Polski
Nowy Testament Audio
King James Bibleenglish

Do tego dział książek, filmów itd.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: Zbyszekg4 » 28 maja 2017, 19:17

kontousunięte1 pisze:Tu link do nowej strony Fabiana Błaszkiewicza http://www.ruchbiblijny.pl/biblia.html
Zwróćcie uwagę na dział Biblia, gdzie mamy takie oto działy:
Tora Żydowska
NT - Interlinearny
Biblia Gdańska 1632
ST - Hebrajsko - Polski
Nowy Testament Audio
King James Bibleenglish

Do tego dział książek, filmów itd.

O! Odszukałem tam: http://www.ruchbiblijny.pl/projektprawda.html PROJEKT PRAWDA - bardzo, bardzo polecam!!!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: kontousunięte1 » 28 maja 2017, 19:24

Zbyszekg4 pisze:
kontousunięte1 pisze:Tu link do nowej strony Fabiana Błaszkiewicza http://www.ruchbiblijny.pl/biblia.html
Zwróćcie uwagę na dział Biblia, gdzie mamy takie oto działy:
Tora Żydowska
NT - Interlinearny
Biblia Gdańska 1632
ST - Hebrajsko - Polski
Nowy Testament Audio
King James Bibleenglish

Do tego dział książek, filmów itd.

O! Odszukałem tam: http://www.ruchbiblijny.pl/projektprawda.html PROJEKT PRAWDA - bardzo, bardzo polecam!!!

No to się cieszę. Swego czasu słuchałam i oglądałam Proj.Prawda. Potwierdzam - bardzo dobre :-D


Awatar użytkownika
RuchBiblijny
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2017, 00:17
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Polska
O mnie: Wolna Społeczność Chrześcijańska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: RuchBiblijny » 30 paź 2017, 13:19

Witam

Bardzo się cieszymy, że strona się podoba, nie mniej jednak nie jest to strona Fabiana Błaszkiewicza.

Założycielem https://ruchbiblijny.pl/ jest Maciej Mucha, przedstawiciel stowarzyszenia Ruch Biblijny.

Serdecznie zapraszamy do działu Biblia , gdzie udostępniliśmy 16 wydań Biblii Gdańskiej 1632-1970

CHWAŁA BOGU !
Redakcja RuchBiblijny.pl


Iwona H-P
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2017, 13:51
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Myślenice
O mnie: Kocham Trójjedynego Boga
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: Iwona H-P » 24 gru 2017, 06:03

Aktualna strona Fabiana: tajemny plan.pl - rewelacja, polecam!
Tajemny Plan to nauczanie Słowa Bożego skierowane do ludzi, którzy nie tylko chcieliby Biblię poznać, lecz także według niej żyć.
I abym na światło wywiódł tajemny plan, ukryty od wieków w Bogu - Ef 3,9


christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: christianinroman » 05 maja 2018, 19:38

Jagienko, proszę, zajmij się najpierw odpowiedziami na zadane powyżej pytania. Nie interesuje nas propaganda, tylko rzeczowa rozmowa na podstawach określonych w regulaminie forum.

AdamW napisał(a):
1) Fabian jest zwodzicielem i fałszywym nauczycielem - w takim razie zwiódł mnie swoim głoszeniem. Z tego wynika jednak, że zwiódł mnie od...nauki w krk. Czyli co? Krk ma rację we wszystkim, a Fabianowi udało się to tylko tak jakoś sprytnie poukładać, że tylko w moich oczach jest to prawdą. Chyba się z tym nikt tu nie zgodzi, łącznie ze mną.
To nie jest takie proste, jak myślisz. Problemem nie jest to, od czego zostałeś ewentualnie zwiedziony, tylko... do czego. Sam fakt, że ktoś występuje przeciwko krk nie oznacza, że jego nauczanie jest prawdziwe. Na przykład nauczanie FB w sprawie Eucharystii jest co najmniej dziwne (o czym mówiliśmy powyżej) - a jest to fundamentalna sprawa dla krk. Przydałaby się w takich sprawach jednoznaczność oparta na Słowie Bożym, a nie opieranie się na autorytecie dziwnych nauczycieli typu Joseph Prince. Sam fakt, że FB po wyjściu z krk zaczął tak szybko nauczać, jest co najmniej dziwny - o czym również powyżej.

Zobacz, co się dzieje. Teraz szybciutko pastorzy zaczęli zapraszać FB, żeby nauczał w ich kościołach. Ciekaw jestem, czy sprawdzili go tak jak to robił wczesny Kościół. O tym pisaliśmy również. Czy zapytali go o jego poglądy na temat eucharystii i chrztu wodnego? Bo ja śmiem wątpić. I przypuszczam, że właśnie o to komuś chodzi.

Krk kontynuuje kontrreformację, tylko dostosowuje się do obecnych warunków. Dlatego jezuici są zmuszeni działać inaczej niż 500 lat temu. Poza tym zwiedzenie to ie jest 100% kłamstwa. To byłoby zbyt proste. Najbardziej skuteczne zwiedzenie polega na stworzeniu łudzącego podobieństwa do prawdy.

AdamW napisał(a):
2) Jakoś przez Fabiana chciał Bóg mi otworzyć oczy, pokazać prawdę i wyrwać z krk. Wtedy trochę jest problem z teorią, że jest zwodzicielem... Po co miałbym być zwodzony od jednego do czegoś drugiego? W którym miejscu miałoby tu być działanie Boga?
Bóg może otworzyć oczy nawet w katolickiej wspólnocie charyzmatycznej, ale nie oznacza to wcale, że tamtejsze nauczanie jest prawdą i nie zawiera żadnych niebezpiecznych domieszek. Na krucjatach Benny Hinna szczerzy ludzie są w stanie się nawrócić, ale to nie oznacza, że BH naucza prawdy. Billy Graham ewangelizował i uważam, że można się było wtedy nawrócić, ponieważ Bóg jest łaskawy i patrzy na serce. Ale to nie oznacza, że BG w swojej działalności ekumenicznej nie promował kłamstwa.

AdamW napisał(a):
Są jakieś inne opcje?
Tak. Na przykład infiltracja w celu dezinformacji i szerzenia ekumenicznych poglądów pod pozorem biblijnego nauczania. Powyżej podawaliśmy kilka przykładów rzeczywiście zastanawiających. Pytania zadane w tym wątku pozostają bez odpowiedzi. Niejasności jest sporo. Nie należy nadmiernie upraszczać, ponieważ w Biblii mamy przykłady ludzi głoszących wiele prawdy z domieszką trucizny. Mamy nawet przykłady ludzi uważających się za apostołów, ale Paweł przed nimi ostrzega. To nie jest wszystko takie proste. Szczególnie w dzisiejszych czasach.


ppajda
Tytuł: Re: Tajemny PlanPostNapisane: Cz kwi 05, 2018 9:34 am

AdamW napisał(a):
Przez 1-1,5 roku pytania Boga o wiele rzeczy i pokuty widzę teraz jak jestem dosłownie odzierany ze schematów religijnych i właściwie w takim miejscu, że moją decyzją jest szukanie chrześcijan wierzących tylko w Jego Słowo, uznających prawdziwie Jezusa swoim panem i zbawicielem, nie wierzących w dodatkowe baśnie.

Adamie, o to właśnie chodzi, żeby pytać Boga i u niego szukać odpowiedzi. Nie opieramy swojej ufności w żadnym człowieku - nawet zdrowo wierzącym:
"Tak mówi Pan: Przeklęty mąż, który na człowieku polega i z ciała czyni swoje oparcie, a od Pana odwraca się jego serce!" (Jer. 17:5)
Jeśli tutaj ostrzegamy przed jakimiś ludźmi z powodu ich zwodniczego nauczania, to nie dlatego, że walczymy przeciwko ludziom - nie walczymy przeciwko krwi i ciału (Ef. 6:12). Tu nie chodzi o jakąś wrogość wobec ludzi, lecz walczymy przeciwko zwodniczym naukom (Judy 3). Dlatego nazywamy nie tylko rzeczy, ale też i ludzi propagujących te rzeczy po imieniu (2.Tm. 2:16-18), bo celem jest ostrzeżenie dzieci Bożych i tych, którzy szczerze szukają prawdy (Judy 22-23).

AdamW napisał(a):
Kwestia więc Fabiana, jego głoszenia (albo zwodzenia) jest dla mnie ważna aby zrozumieć lepiej to, co się dzieje. Jak dla mnie są takie opcje:
1) Fabian jest zwodzicielem i fałszywym nauczycielem - w takim razie zwiódł mnie swoim głoszeniem. Z tego wynika jednak, że zwiódł mnie od...nauki w krk. Czyli co? Krk ma rację we wszystkim, a Fabianowi udało się to tylko tak jakoś sprytnie poukładać, że tylko w moich oczach jest to prawdą. Chyba się z tym nikt tu nie zgodzi, łącznie ze mną.

Fakt, że ktokolwiek wypowiada m.in. prawdy zgodne z Ewangelią nie oznacza, że całokształt nauczania się zgadza. A całokształt musi się zgadzać, żeby Bóg przez Ewangelię osiągnął pożądane przez siebie efekty w człowieku:
"Lecz Bogu niech będą dzięki, że wy, którzy byliście sługami grzechu, przyjęliście ze szczerego serca zarys tej nauki, której zostaliście przekazani" (Rzym. 6:17).
Wniosek? Nauka Bożej Ewangelii wyprowadza z bycia sługą grzechu i absolutnie nie może wprowadzić z powrotem w bycie sługą grzechu. Co jednak, jeśli ktoś w jednym ciągu wraz z innymi - częściowo słusznymi - rzeczami np. naucza, że nawrócony człowiek już nie musi pokutować z po nawróceniu popełnionych grzechów? [Słowo Boże zaprzecza takiemu nauczaniu: 2.Kor. 12:21] A Fabian Błaszkiewicz poleca otwarcie nauczającego tego i innych zgubnych rzeczy Josepha Prince'a i najwyraźniej sam też tak naucza. Tak pouczona przez niego osoba może ulec zwiedzeniu, przestać pokutować za swoje "na świeżo" popełnione grzechy, stać się znów sługą grzechu i - zatwardzając w ten sposób swoje serce - odpaść od Boga żywego:
"Baczcie, bracia, żeby nie było czasem w kimś z was złego, niewierzącego* serca, które by odpadło od Boga żywego, ale napominajcie jedni drugich każdego dnia, dopóki trwa to, co się nazywa "dzisiaj", aby nikt z was nie popadł w zatwardziałość przez oszustwo grzechu." (Hebr. 3:12-13)
*gr. απιστιας [apistias] - niewierzący, niewierny, nieufny
Nie mówimy tutaj o niewłaściwym nauczaniu w jakichś mniej istotnych, drugo- czy trzeciorzędnych sprawach. To są podstawy i tu nie powinno się kierować źle pojmowaną tolerancją w myśl "zjedz mięso, wypluj kości". To niebezpieczne.

AdamW napisał(a):
2) Jakoś przez Fabiana chciał Bóg mi otworzyć oczy, pokazać prawdę i wyrwać z krk. Wtedy trochę jest problem z teorią, że jest zwodzicielem...Po co miałbym być zwodzony od jednego do czegoś drugiego? W którym miejscu miałoby tu być działanie Boga?
Są jakieś inne opcje?

Bóg może mówić przez przeróżnych ludzi i sytuacje. Przede wszystkim Bóg potwierdza swoje głoszone Słowo, a niekoniecznie głosiciela (Mk. 16:20). Fakt, ze ktoś się np. nawraca na skutek głoszonego Słowa Bożego nie znaczy, że Bóg podpisuje się pod wszystkim, co robi czy mówi dany głosiciel. To jest też powodem, dla którego zdarza się, że ludzie szczerze nawracają się w organizacji Świadków Jehowy lub w Kościele Rzymskokatolickim. Bo to Bóg zbawia, a nie człowiek. I o ile skażone otoczenie jest nie do "zreformowania", Bóg sam wyprowadza swoje dzieci z takiego otoczenia. To jego Słowo czyni swoją pracę w człowieku, a nie ludzkie słowa. Bóg jest w stanie w każdym miejscu dotrzeć do szukającego Go szczerze Grzesznika.



Rafał
Tytuł: Re: Tajemny PlanPostNapisane: Cz kwi 12, 2018 8:27 am

jagienka napisał(a):
Oczywiście, ze zapoznałam się z całym wątkiem o FB począwszy od bardzo niepochlebnego osądu Rafała, aż do ostatnich wypowiedzi. F.B. nawrócił się przed wstąpieniem do Jezuitów (mówił o tym) i tam męczył się przez 18 lat, bo jak może nie męczyć się ktoś w KRK, kiedy widzi, że chybna nie tędy droga. O swoich błędach też mówi otwarcie i pokutował ze swoich grzechów. Przesłuchałam dokładnie każdy odcinek Tajemnego Planu, wszystkich dotychczasowych serii i widzę, że FB ma bardzo dobre poznanie Słowa, o wiele lepsze, niż ci, którzy tutaj go krytykujecie, a skoro ostrzegacie nieutwierdzonych, to najwyraźniej sami tacy jesteście. Nie bronie osoby F.B. ani jego nieokrzesanego czasem języka z Nowej Huty, typy <wy łosie> ;) ale tylko i wyłącznie znajomości i umiłowania Słowa Bożego przez niego. Pozdrawiam :)
PS. Miałam okazję poznać osobiście Fabiana i jego uroczą żonę na konferencji w Warszawie w Kościele "Genesis" gdzie pastorem jest Paweł Bukała. Miałam także okazję zadać mu osobiście kilka pytań, na które mi osobiście chętnie i długo odpowiedział. Jest to bardzo miły człowiek, kontaktowy i dobrze wychowany ( tak na marginesie) i tyle.

Niepochlebna moja ocena Fabiana Błaszkiewicza i tego co głosi jest uzasadniona. Dowodów podałem już sporo. Teraz dodam jeszcze więcej, po wysłuchaniu słów świadectwa Fabiana z tego nagrania https://www.youtube.com/watch?v=ooPOv3Lu5OE&t=3990s
Tak od 54 minuty aż do 1h30min.
Najważniejsze rzeczy dot. "nawrócenia" Fabiana Błaszkiewicza i jego służby i kapłaństwa u Jezuitów:
- "nawrócił się" do Jezusa na spotkaniu domowym, przed wstąpieniem do Jezuitów
- nie powie, jak to się stało że został potem księdzem, ale tak się stało...
- po jakimś czasie został "ochrzczony w Duchu Świętym" podczas nocnego katolickiego czuwania u Dominikanów
- Duch Święty zrobił mu podczas tego czuwania dowcip, umieszczając w "celi zakonnej" w kościele
- podczas tego spotkania były katolickie obrzędy, modlitwy i świadectwa maryjne z Medjugorie
- siedząc tam zrozumiał, że coś jest nie tak, ale właśnie wtedy "przyszedł Duch Święty", o czym dowiedział się 1,5 roku później
- "Chrzest w Duchu Świętym" w jego przypadku to było STRASZNE SWĘDZENIE GŁOWY :!:
- u niego "Chrzest w Duchu Świętym" nie był przyjemnym doświadczeniem
- na koniec spotkania poszedł do zakrystii i głowa przestała go swędzieć
- wyszedł stamtąd, stwierdzając, że to bez sensu
- zaczął wówczas mówić, że KRK musi być zreformowany, gdyż nie głosi prawdziwej ewangelii
- kolega "nawrócony" tak samo jak już wtedy Fabian Błaszkiewicz, pytał/żartował czy by księdzem przypadkiem Fabian nie został
- kolega zauważył, że to byłby niezły numer, gdyż FABIAN BYŁ BARDZO KOCHLIWY
- Fabian powiedział, że jak trzeba, to zostanie księdzem
- postanowił zostać księdzem, wiedział że w niewiele miejsc go przyjmą; a że wszyscy się bali Jezuitów, to poszedł właśnie tam, WIEDZĄC, ŻE WALCZYLI Z REFORMACJĄ O ŚWIĘTOŚĆ KRK (1993 r.); był tam 18 lat
-po 11 latach u Jezuitów uzyskał święcenia kapłańskie
-CAŁY CZAS POGŁĘBIAŁA SIĘ U NIEGO SCHIZOFRENIA :?:
- był u Jezuitów w nowicjacie prowadzony przez Boga
- u Jezuitów zaczął "modlić się na językach"; Duch Święty "przylazł do niego"; - jedne z pierwszych takich modlitw były PO ŁACINIE DO MARYI :!:
- w zakonie dowiedział się, chyba z jednej książki, że swędzenie głowy jakie miał to była manifestacja Ducha Świętego
- w zakonie widział Boże cuda, wszystko co chcemy widzieć w kościele
- w zakonie głosił ewangelię i prowadził ludzi do Chrystusa
- na rok przed śmiercią JP2 miał u papieża audiencję, z jednej strony wyrażał podziw, z drugiej rozczarowanie

To wszystko Fabian Błaszkiewicz powiedział w styczniu 2018 r. Ja przepraszam, ale mieć wątpliwości tutaj co do "nawrócenia" Fabiana Błaszkiewicza" to mało powiedziane.
Duch Święty jako swędzenie głowy??? Modlitwa na językach do Maryi??? Wiedział kim są Jezuici, a do nich jako nawrócony człowiek wstąpił i był tam 18 lat??? Jezuici, tak zazwyczaj przebiegli, przyjęli w swe szeregi nawróconego prawdziwie do Jezusa człowieka???

Nie znam osobiście Fabiana Błaszkiewicza, nigdy z nim nie rozmawiałem, ale znam już trochę Pismo i to co mówi, nawet z perspektywy czasu, mi zwyczajnie z Pismem nie gra. Może być prywatnie bardzo miłym człowiekiem, ale nie to mamy oceniać w świetle Biblii.
Zastanawia mnie też prawdziwy powód odejścia od Jezuitów. Wiemy już, że był bardzo kochliwy jeszcze przed wstąpieniem do zakonu. A zaraz po wystąpieniu wziął ślub. To wiemy. Nie będę jednak tutaj spekulował. Bóg wie i Fabian wie.

Fabian Błaszkiewicz był bardzo popularny będąc Jezuitą, jest popularny i dzisiaj. Wiele zborów bez mrugnięcia okiem zaprasza go do siebie i daje mikrofon, ignorując zupełnie wszelkie sygnały alarmowe co do jego osoby i świadectwa. Takie czasy... W naszej społeczności nie dostałby jednak głosu do nauczania. Mógłby co najwyżej siedzieć i rozważać z nami Pismo, gdyby był w stanie słuchać i na tym poprzestać.

Jeszcze raz mogę tylko przestrzec przed tym człowiekiem. A wyboru czy go słuchać, czy nie, każdy dokonuje sam.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl

Nie da się tego słuchać, to żadne świadectwo, tylko bełkot.


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: nadrozd » 06 maja 2018, 08:25

christianinroman pisze:Jagienko, proszę, zajmij się najpierw odpowiedziami t.

. Dlaczego zwracasz sie na forum do osoby której tu nie ma ? ....... i nic w watku nie napisała. Nikt o nicku "Jagienka" nie pisał.
.czy czesto zdażą ci sie to w codziennym życiu ze rozmawiasz z osobami których nie ma w otoczeniu ? :eek: o co kaman ?


teraz co do reszty wypowiedzi...

1. sprawa swedzenie głowy to odczucie subiektywne i każdy ma do niego prawo...
2. Kopiujesz komentarze czyjeś ..... to sa opinie, odczucia z cos do czego ludzie maja prawo ale nie wnosza za wiele poza poznaniem nieweryfikowalnej opini ludzi ;)
3. Brakuje w twojej rozległej wypowiedzi czegokolwiek do czego mozna by sie odnieść jakiegoś przykładu co żle człowiek naucza

tak ze ja tylko w sprawie formalnej..... jak bys mogł te 3 punkty wziasc pod uwage
by jakaś wartość wniosła twoja wypowiedz do tematu sprawy.
i zawierała jakies konkrety weryfikowalno ocenialne to było by juz naprawde super.


Z góry dzieki.

ps. Za zebranie cytatów z jakiś stron bez podania linku do zródła też dzieki... Ale jak juz je podałeś to moze zapodaj linka .. to sa komentarze YT co to jest ?
Rafał
Tytuł: Re: Tajemny PlanPostNapisane: Cz kwi 12, 2018 8:27 am



PS2. NIe jestem funbojem Fabiana ;) POprostu nie lubie burdelu.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: dziunio » 06 maja 2018, 10:35

Nom jazda dobra,dałeś radę przeczytać całe?bo ja nie :-D


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: Noemi » 06 maja 2018, 15:30

chrystianinroman chciał dobrze a wyszło jak wyszło, dziunio da się przeczytać całość ,czasami na forum są gorsze teksty i trzeba przeczytać ,być może dla mnie jest łatwiej bo wiem skąd i o czym jest dyskusja , to jest dosyć ciekawy głos w dyskusji na temat F.B.i jego nauczania tyle tylko jak słusznie zauważył nadrozd nie wiadomo do czego sie podczepić potrzebny jest link do całości o co chodzi i skąd pochodzi skopiowany tekst


breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: breath » 07 maja 2018, 11:25

To, co zamieścił christianinroman pochodzi z forum ulica prosta, to fragment dłuższej dyskusji.Uważam, że jest ona ciekawa, ale też nie rozumiem, czemu to nie zostało podlinkowane.


Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: dziunio » 07 maja 2018, 22:49

To niech komentuje na ulicy prostej,a nie przenosi tutaj,żenada.


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: breath » 07 maja 2018, 23:47

dziunio pisze:To niech komentuje na ulicy prostej,a nie przenosi tutaj,żenada.

Ja tylko podałam zródło tekstu, nie wiem, po co te emocje.


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: Noemi » 08 maja 2018, 07:38

dziunio pisze:To niech komentuje na ulicy prostej,a nie przenosi tutaj,żenada.

temat dotyczy F.B. ,jeśli to ciebie nie intersuje - nie czytaj


Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: dziunio » 08 maja 2018, 17:37

Noemi,Problem nie w tym co mnie interesuje tylko to co ktoś robi,a zachowuje się żenująco odnosząc się do czyiś postów na innym forum..Dziwne za prawdę,że tego problemu nie dostrzegasz,ale pewnie załechatało Twymi uszkami co napisał więc piszesz co piszesz.Gwizdam na tego Fabiana i ludzi tak się zachowujących,powtarzam żenada.Breath nie pisałem do Ciebie,ale komentowałem ogólnie zaistniałą sytuacje.Za wyjaśnienie dzięki.
To,że pisze rzeczowo,krótko i na temat nie oznacza,że szargają mną jakieś dzikie emocje :-D


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: breath » 08 maja 2018, 19:27

dziunio pisze:Noemi,Problem nie w tym co mnie interesuje tylko to co ktoś robi,a zachowuje się żenująco odnosząc się do czyiś postów na innym forum..Dziwne za prawdę,że tego problemu nie dostrzegasz,ale pewnie załechatało Twymi uszkami co napisał więc piszesz co piszesz.Gwizdam na tego Fabiana i ludzi tak się zachowujących,powtarzam żenada.Breath nie pisałem do Ciebie,ale komentowałem ogólnie zaistniałą sytuacje.Za wyjaśnienie dzięki.
To,że pisze rzeczowo,krótko i na temat nie oznacza,że szargają mną jakieś dzikie emocje :-D

Masz racje, autor tej nieszczęsnej wklejki popełnił błąd, nawet można powiedzieć, że był jak słoń w składzie porcelany.Ale, czemu tak ostro oceniasz Noemi,czy znasz ją na tyle, by twierdzić, co łechce jej uszy... Może pogadaj z nią na priv, jeśli masz taką potrzebę, zanim zaczniesz ponownie ferować wyroki na jej temat.Wiem, że nie masz dzikich emocji, ale te, które okazałeś, nie są za fajne.Wiem, że nie pisałeś do mnie, ale ja mam prawo, jak każdy na tym forum, do swej wypowiedzi.A co do twojego gwizdania na temat tzw Fabiana, jakoś za bardzo ruszył cię ten temat.Ale to już nie moja sprawa.



Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość