Chrześcijańska Konferencja Międzynarodowa w Cieszynie

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 04 paź 2012, 20:14

A ja jednak jestem za tym aby temat pozostał, gdyż może się kiedyś przydać ludziom którzy zetkną się ze wspólnotą Ararat i nie będą nic wiedzieć na jej temat. Niestety wspólnota Ararat zataja pewne prawdy chcą przyciągnąć do siebie nieświadomych zagrożenia ludzi. Warto aby ludzie wiedzieli, że jest to wspólnota nietrynitariańska wykrzywiająca prawdy Biblijne, wręcz swego rodzaju sekta, która podstępem przyciąga do siebie ludzi z różnych zborów i powoli, delikatnie w sposób wręcz dyplomatyczny wpaja ludziom niebiblijne nauki sprowadzając ich na złą drogą.

Zawsze mi się zapala czerwona lampka ostrzegawcza, gdy z różnych zborów, denominacji i nawet wyznań wychodzi grupka ludzi zakłada swoją wspólnotę i zaczyna głosić, że to oni poznali prawdę inni się mylą i że chrześcijanie przez prawie 2 tyś lat byli zwiedzeni i oni teraz chcą ich uświadamiać i przyprowadzić do biblijnego chrześcijaństwa, które przez 2 tyś lat nie istniało.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 04 paź 2012, 20:18

Hardi pisze:A ja jednak jestem za tym aby temat pozostał, gdyż może się kiedyś przydać ludziom którzy zetkną się ze wspólnotą Ararat i nie będą nic wiedzieć na jej temat. Niestety wspólnota Ararat zataja pewne prawdy chcą przyciągnąć do siebie nieświadomych zagrożenia ludzi. Warto aby ludzie wiedzieli, że jest to wspólnota nietrynitariańska wykrzywiająca prawdy Biblijne, wręcz swego rodzaju sekta, która podstępem przyciąga do siebie ludzi z różnych zborów i powoli, delikatnie w sposób wręcz dyplomatyczny wpaja ludziom niebiblijne nauki sprowadzając ich na złą drogą.

Zawsze mi się zapala czerwona lampka ostrzegawcza, gdy z różnych zborów, denominacji i nawet wyznań wychodzi grupka ludzi zakłada swoją wspólnotę i zaczyna głosić, że to oni poznali prawdę inni się mylą i że chrześcijanie przez prawie 2 tyś lat byli zwiedzeni i oni teraz chcą ich uświadamiać i przyprowadzić do biblijnego chrześcijaństwa, które przez 2 tyś lat nie istniało.


Jednym z mówców był Ryszard Płaskowicki, który na tym forum też się wypowiadał. O ile pamiętam jest baptystą.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 04 paź 2012, 20:49

Małgorzata pisze: Jednym z mówców był Ryszard Płaskowicki, który na tym forum też się wypowiadał. O ile pamiętam jest baptystą.


Moze i jest baptysta, ale blisko mu do popierania heretykow, a moze i sam juz nim jest:

"Strona dedykowana jest konsultacjom społecznym w sprawie udzielenia poparcia idei ogłoszenia roku 2013 Rokiem Braci Polskich. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Szlak Braci Polskich."
Link: http://omen.aplus.pl/strony/bp2013/?p=286

Bracia polscy (zwani również arianami, socynianami, antytrynitarzami), jednym slowem - heretycy i na pewno nie chrzescijanie.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 04 paź 2012, 21:00

Małgorzata pisze:Jednym z mówców był Ryszard Płaskowicki, który na tym forum też się wypowiadał. O ile pamiętam jest baptystą.

Nie, Ryszard nie jest baptystą, to człowiek, który był wykluczony z KZ za głoszenie herezji, poszedł do branhamowców, później odszedł od nich i teraz działa w Ararat. Na tym forum (chyba) ostatni jego nick to ojkot.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 04 paź 2012, 21:09

Hardi pisze: Nie, Ryszard nie jest baptystą, to człowiek, który był wykluczony z KZ za głoszenie herezji, poszedł do branhamowców, później odszedł od nich i teraz działa w Ararat. Na tym forum (chyba) ostatni jego nick to ojkot.


Dzieki Hardi za wyjasnienie.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 04 paź 2012, 21:44

spox :)


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 04 paź 2012, 21:47

Ok. Pomyliłam z innym z Ryszardem.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 04 paź 2012, 21:54

Małgorzata pisze:Ok. Pomyliłam z innym z Ryszardem.


Chodzilo tobie pewnie o brata Ryszarda Tysnickiego: http://tysnicki.republika.pl/


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 04 paź 2012, 22:00

Imperator pisze:
Małgorzata pisze:Ok. Pomyliłam z innym z Ryszardem.


Chodzilo tobie pewnie o brata Ryszarda Tysnickiego: http://tysnicki.republika.pl/


Tak :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Usunięcie tematu

Postautor: makesh » 05 paź 2012, 07:44

Ararat pisze:Proszę Administratorów tego forum o usunięcie tego tematu na tym forum i za spełnienie mej prośby z góry bardzo dziękuję :) Pozdrawiam :)


A ja poprosze pozostawic na swiadectwo tego kim naprawde jestes i twoich druzkow.

Hardi, dziekuje za ujawnienie kolejne chore wcielenie hungry.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 05 paź 2012, 09:32

InChrist pisze:
Lash pisze:Nie oszukuj siebie :/
(6) Wcale nie macie się czym chlubić! Czyż nie wiecie, że odrobina kwasu całe ciasto zakwasza? (7) Wyrzućcie więc stary kwas, abyście się stali nowym ciastem, jako że przaśni jesteście. Chrystus bowiem został złożony w ofierze jako nasza Pascha. (8) Tak przeto odprawiajmy święto nasze, nie przy użyciu starego kwasu, kwasu złości i przewrotności, lecz - przaśnego chleba czystości i prawdy. (9) Napisałem wam w liście, żebyście nie obcowali z rozpustnikami. (10) Nie chodzi o rozpustników tego świata w ogóle ani o chciwców i zdzierców lub bałwochwalców; musielibyście bowiem całkowicie opuścić ten świat. (11) Dlatego pisałem wam wówczas, byście nie przestawali z takim, który nazywając się bratem, w rzeczywistości jest rozpustnikiem, chciwcem, bałwochwalcą, oszczercą, pijakiem lub zdziercą. Z takim nawet nie siadajcie wspólnie do posiłku. (12) Jakże bowiem mogę sądzić tych, którzy są na zewnątrz? Czyż i wy nie sądzicie tych, którzy są wewnątrz? (13) Tych, którzy są na zewnątrz, osądzi Bóg. Usuńcie złego spośród was samych.
(1 list do Koryntian 5:1-13, Biblia Tysiąclecia)




(3) Jak prosiłem cię, byś pozostał w Efezie, kiedy wybierałem się do Macedonii, [tak proszę teraz], abyś nakazał niektórym zaprzestać głoszenia niewłaściwej nauki, (1 List do Tymoteusza 1:3, Biblia Tysiąclecia)


(1) Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. (1 List do Tymoteusza 4:1, Biblia Tysiąclecia)


(3) Jeśli ktoś naucza inaczej i nie trzyma się zdrowych słów Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz nauki zgodnej z pobożnością, (4) jest nadęty, niczego nie pojmuje, lecz choruje na dociekania i słowne utarczki. Z nich rodzą się: zawiść, sprzeczka, bluźnierstwa, złośliwe podejrzenia, (5) ciągłe spory ludzi o wypaczonym umyśle i którym brak prawdy - ludzi, którzy uważają, że pobożność jest źródłem zysku. (1 List do Tymoteusza 6:3-5, Biblia Tysiąclecia)



Paweł wiedział jak cenna jest nauka Boża.
ty niestety to odrzucasz ale niczym lekkoduch mówisz - kochajmy sie, kochajmy się
Kościoł to nie hippisowski ruch wolnościowy :/

No właśnie bądź uczciwy i przyznaj w jakim konteście cytujesz słowa Jezusa i apostoła Pawła. To było zatroskanie o wierzących zarówno o Żydów jak i o pogan wierzących w Jezusa, aby będący w łasce nie poddawali się już pod zakon jak i strzegli się obłudy (kwasu) widocznej w postępowaniu faryzeuszy, aby ich nie naśladowali. Paweł troszczył się o zbory które zakladał. Ty na forum załozyłeś kościół? Te forum to jakaś twoja misja? ;)
Nie masz poważniejszych problemów w realu, tylko oczerniać innych Braci? Osądzasz zupełnie nie znając ich osobiście, a którzy działajają w realnym świecie zakładając wspólnoty wierzących niedeminacyjne, a tu w sieci dzielą sięjedynie ze swojej służby. Zazdrościsz? Zakasaj rękawy i do dzieła Bracie!


To pokazuje jak bardzo dałes się ogłupić!
1. Jestem uczcziwy i pokazuję ci że heretycy powinni byc wykluczani z kośioła!
TY TO NEGUJESZ! i łykasz zwodnicza naukę!
2. W tekście o kwasie nie ma nic o zakonie!
3. forum nie jest kosciołem i nigdy go tak nie traktowałem i nie zamierzam!
4. Forum nie jest moją misją ( uważam ze takie fora tworzą przedewszystkim sekty )
5. Nie muszę znac człowieka w Realu aby wiedzieć ze mówi bzdury i zwodzi! Np EGWithe czy Russel.. czy Dave Hunt! Z Ryzszrdem P. rozmwaiałem tu na forym i wiem ze kłamie i zwodzi!
6. Niedenominacyjne wpsólnoty to mit dla ogłupionych propagndą. Jak widać na poczatku filmiku konferencja została zorganizaowna przez DWIE DENOMINACYJNE WSPÓLNOTY ;/ Jedna jest nawet w jakimś globalnym ruchu więc nie ogłupiaj innych skoro ci wmówiono że to nie denominacyjne!

Niedenominacyjna wspólnota to jak niepaństwowy rząd ;)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Usunięcie tematu

Postautor: Hardi » 05 paź 2012, 11:36

makesh pisze:Hardi, dziekuje za ujawnienie kolejne chore wcielenie hungry.

on myśli, że Bóg objawia się pod wieloma postaciami, raz przybiera postać taką, a raz inną, raz jest synem, a raz ojcem, więc sam też tak czyni, jeden Grzegorz objawia się nam pod wieloma nickami ;)


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 05 paź 2012, 12:43

InChrist pisze:Na tym forum nikt się mnie nie zapytał o imię więc nie mam chyba obowiązku sam się ujawniać, że wcześniej pisałem tu jako hungry.

masz obowiązek http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=29


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Ararat
Posty: 208
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: https://goo.gl/FtHC4r
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ararat » 05 paź 2012, 14:45

Lash, Hardi i makesh z naprawdę wielkim smutkiem i przykrością to piszę :( ale wasza chrześcijańska wiara i tzw. miłość jest jak widać czystą abstrakcją, ja poinformowałem pewne osoby w tym włącznie Stanisława S. którego tutaj oczerniliście publicznie pisząc nieprawdę i siejecie kłamstwo i już zdążył obejrzeć wasze wpisy i sprawa ta jednak nie pozostanie bez echa bo piszecie tutaj kłamstwa i szargacie dobre imię człowieka, którego nie znacie i nie macie zielonego pojęcia o nim, kim jest i jakim jest człowiekiem oraz wspólnoty nie mając zielonego pojęcia i w tym wypadku stajecie się narzędziami szatana jako niby ludzie wierzący w Chrystusa i jesteście nośnikami niezgody i zamętu.
"Tych sześć rzeczy nienawidzi Pan, a tych siedem jest dla niego obrzydliwością: Butne oczy, kłamliwy język, ręce, które przelewają krew niewinną,serce, które knuje złe myśli, nogi, które śpieszą do złego,składanie fałszywego świadectwa, i sianie niezgody między braćmi." (Przyp.Sal.6:16-19). Przyznam szczerze nie spodziewałem się tego po Was :(
Przypomnijcie sobie, kiedy naród izraelski wychodził z niewoli egipskiej co się stało kiedy Amalekici stanęli im na drodze, co Bóg z nimi zrobił i tutaj jest też słowo ostrzegawcze: "a żeby dopełnić miary grzechów swoich, przeszkadzają nam w zwiastowaniu poganom zbawiennej wieści. Ale gniew Boży spadł na nich na dobre." (1 Tesal.2:16)

"Przeszkadzają w zwiastowaniu zbawiennej wieści"
I związku z tym jest tutaj ostrzeżenie: "...gniew Boży spadł na nich na dobre"


Nikomu tego nie życzę i naprawdę jestem daleki od złorzeczenia, ale wiem do czego takie coś prowadzi i ostrzegam dla Waszego własnego dobra, żebyście nie skończyli tak jak Amalekici.
Związku z tym wszystko co tutaj piszecie to brednie i kłamstwa i Bóg Was osądzi nie ja. Nie naszą rzeczą jest wyrywać kąkol spośród pszenicy a Boga i On wyśle swoich aniołów by się z tym rozprawić


Przypominam również byście nie walczyli z Bogiem , bo wtedy jesteście na przegranej pozycji. Pozostawcie wszystko sądowi Bożemu zgodnie ze słowem: " Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. " (Ew.Mat.7:7)
"Jeden jest zakonodawca i sędzia, Ten, który może zbawić i zatracić. Ty zaś kim jesteś, że osądzasz bliźniego? " (Jakub 4:12)


"Nie ma zaś nic wspólnego z Bogiem ten, kto nie uznaje JEZUSA. " ( 1 list Jana 4:3 ) BWP
"Każdy zaś duch, który nie uznaje JEZUSA, nie jest z Boga;..." ( 1 list Jana 4:3 ) BT
"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." (Dzieje Ap.4:12) - TYLKO JEZUS CHRYSTUS.

https://jedynadroga.blogspot.com/
https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 05 paź 2012, 15:02

Ararat pisze: Lash, Hardi i makesh z naprawdę wielkim smutkiem i przykrością to piszę :( ale wasza chrześcijańska wiara i tzw. miłość jest jak widać czystą abstrakcją,


Jaka mamy mieć wspólnotę z ludźmi głoszącymi FAŁSZYWE NAUKI?
odpowiesz?


Ararat pisze: ja poinformowałem pewne osoby w tym włącznie Stanisława S. którego tutaj oczerniliście publicznie pisząc nieprawdę i siejecie kłamstwo i już zdążył obejrzeć wasze wpisy i sprawa ta jednak nie pozostanie bez echa bo piszecie tutaj kłamstwa i szargacie dobre imię człowieka, którego nie znacie i nie macie zielonego pojęcia o nim,


Pokaż mi gdzie oczerniłem Stanisława S.
Kto to jest?
Zacytuj czym go obraziłem?
a nie przypisuje mi kłamstwo choć wogóle o nim nie mówiłem!

Ararat pisze: kim jest i jakim jest człowiekiem oraz wspólnoty nie mając zielonego pojęcia i w tym wypadku stajecie się narzędziami szatana


Och jaka miłość z ciebie wychodzi ;)

Ararat pisze: jako niby ludzie wierzący w Chrystusa i jesteście nośnikami niezgody i zamętu.


Jakiego zamętu?
że mówimy ze ci od fałzywych nauk nie powinni sie jednoczyc z kośicołem Chrystusa?
to jest zamęt!
Głsozenie tego aby trzymac sie Bibli to zamęt bowiem uderza w mityczna "miłość hippisowską"?


Ararat pisze: "Tych sześć rzeczy nienawidzi Pan, a tych siedem jest dla niego obrzydliwością: Butne oczy, kłamliwy język, ręce, które przelewają krew niewinną,serce, które knuje złe myśli, nogi, które śpieszą do złego,składanie fałszywego świadectwa, i sianie niezgody między braćmi." (Przyp.Sal.6:16-19). Przyznam szczerze nie spodziewałem się tego po Was :(


Nie kłam że kłamałem?
Wskaż mi to?

Rzyszard P kłamał na tym forum JAWNIE i go nie potępiałeś!

Ararat pisze: Przypomnijcie sobie, kiedy naród izraelski wychodził z niewoli egipskiej co się stało kiedy Amalekici stanęli im na drodze, co Bóg z nimi zrobił i tutaj jest też słowo ostrzegawcze: "a żeby dopełnić miary grzechów swoich, przeszkadzają nam w zwiastowaniu poganom zbawiennej wieści. Ale gniew Boży spadł na nich na dobre." (1 Tesal.2:16)


A co prorokujesz że Bóg uderzy Rzyszarda P?

Ararat pisze: "Przeszkadzają w zwiastowaniu zbawiennej wieści"
I związku z tym jest tutaj ostrzeżenie: "...gniew Boży spadł na nich na dobre"



Zbawienna wieśc w fałszywych naukach o Bogu?
co to z "wieść" która wypacza Boga?

Ararat pisze: Nikomu tego nie życzę i naprawdę jestem daleki od złorzeczenia, ale wiem do czego takie coś prowadzi i ostrzegam dla Waszego własnego dobra, żebyście nie skończyli tak jak Amalekici.


Nie boję się FAŁSZYWYCH Proroków którzy mówią - choć słuzmy innemu Bogu który nie jest w trójcy jedyny a takiego głoszą niestety ci od Ryszarda P!

Ararat pisze: Związku z tym wszystko co tutaj piszecie to brednie i kłamstwa i Bóg Was osądzi nie ja. Nie naszą rzeczą jest wyrywać kąkol spośród pszenicy a Boga i On wyśle swoich aniołów by się z tym rozprawić



Ryszard P tez nas straszył
Jakiez to typowe dla zwodzicieli!
Gdy nie da się zwieść ZASTRASZAJĄ :/
Ararat pisze: Przypominam również byście nie walczyli z Bogiem , bo wtedy jesteście na przegranej pozycji. Pozostawcie wszystko sądowi Bożemu zgodnie ze słowem: " Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. " (Ew.Mat.7:7)
"Jeden jest zakonodawca i sędzia, Ten, który może zbawić i zatracić. Ty zaś kim jesteś, że osądzasz bliźniego? " (Jakub 4:12)


NIe walczymy z Bogiem ale z Herezją chyba że dla cibeie Rzyszard P i jego ekipa to Bóg!


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości