Brytyjscy geje dostali palec, teraz walczą o rękę!

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Brytyjscy geje dostali palec, teraz walczą o rękę!

Postautor: Hardi » 10 sie 2013, 00:46



Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 10 sie 2013, 10:34

Hardi pisze:Brytyjscy geje dostali palec, teraz walczą o rękę!


To bylo do przewidzenia. Obecny premier Camoron to zdrajca narodu, tak samo jak Blair i Brown. Jedynym facetem ostatnio z jajami w roli premiera byla Margaret Thatcher.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 10 sie 2013, 15:10

Po co geje chcą ślubu kościelnego?


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 10 sie 2013, 17:51

Cosmo pisze:Po co geje chcą ślubu kościelnego?

Też się nad tym zastanawiałam. Chyba tylko po to, aby postawić na swoim, bo z Bogiem to nie ma to nic wspólnego.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 10 sie 2013, 18:53

Cosmo pisze:Po co geje chcą ślubu kościelnego?


Jak to po co? Skoro Watykan twierdzi, i takie też panuje przekonanie, że geje to też "dzieci boże" , a wielu z nich to "katoliccy lub inni chrześcijanie" to przecież im się także marzy ślubna ceremonia kościelna, bo to ładniej przecież wygląda : )


.
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Albertus » 10 sie 2013, 19:30

doktorsky pisze:
Cosmo pisze:Po co geje chcą ślubu kościelnego?


Jak to po co? Skoro Watykan twierdzi, i takie też panuje przekonanie, że geje to też "dzieci boże" , a wielu z nich to "katoliccy lub inni chrześcijanie" to przecież im się także marzy ślubna ceremonia kościelna, bo to ładniej przecież wygląda : )


I znów wszystko przez ten Watykan... ;D

Wszyscy protestanci dzielnie walczą z tymi ślubami gejów tylko ten wredny Watykan napiera ... ;) :puppyeyes: :sweet:


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 10 sie 2013, 19:55

Albertus, ale dlaczego ciebie to bawi? Przecież ostatnio mówił o tym nawet jakiś ważny biskup katolicki, to ja tylko powtarzam, co usłyszałem. Czyśbyś o tym nie słyszał? Z drugiej strony w innych kościołach, gdzie większą wagę przykłada się do tradycji, niż przestrzegania Słów Pisma Świętego, dzieje się to samo. Suma sumarum, takimi wypowiedziami sami dajecie zielone światło ...


.
Awatar użytkownika
Kamil M.
Posty: 5330
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:16
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamil M. » 10 sie 2013, 22:48

Cosmo pisze:Po co geje chcą ślubu kościelnego?

To taka homoseksualna paranoja na punkcie poszukiwania akceptacji. Nie spoczną, póki nie wyduszą z ostatniego człowieka na tej ziemi, że ich zboczenie jest ok, w porządku i w ogóle godne pochwały. Najgorsze jest to, że zachodnia polityka jest szantażowana właśnie przez grupkę takich paranoików, którzy nie potrafią sobie poradzić sami ze sobą i dlatego muszą angażować wszystkich dookoła.


Jestem raczej nieobecny na forum; jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wyślij do mnie e-mail poprzez mój profil.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 10 sie 2013, 23:26

Kamil M. pisze:To taka homoseksualna paranoja na punkcie poszukiwania akceptacji. Nie spoczną, póki nie wyduszą z ostatniego człowieka na tej ziemi, że ich zboczenie jest ok, w porządku i w ogóle godne pochwały.


A dzieje sie tak dlatego poniewaz kazdego dnia ich sumienie ich oskarza. Zyja we wstydzie.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
King Me
Posty: 784
Rejestracja: 13 kwie 2013, 18:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: King Me » 11 sie 2013, 09:00

Imperator pisze:To bylo do przewidzenia. Obecny premier Camoron to zdrajca narodu, tak samo jak Blair i Brown. Jedynym facetem ostatnio z jajami w roli premiera byla Margaret Thatcher.
Tutaj co o tym sądzi(ła) Margaret Thatcher : http://www.youtube.com/watch?v=8VRRWuryb4k

O ironio była ona(kobieta) ostatnim europejskim premierem którego można nazwać Mężem Stanu.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 11 sie 2013, 09:14

King Me pisze:O ironio była ona(kobieta) ostatnim europejskim premierem którego można nazwać Mężem Stanu.


Jeszcze w temacie M. Thatcher: http://www.youtube.com/watch?v=ThegxaeRHAE


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 11 sie 2013, 11:24

A ja się nie zgadzam na to by piękne angielskie słowo gay i gaily zostały przywłaszczone przez homoseksualistów. Niech wymyślą sobie własne słowo, albo mogę im kilka zaproponować, jeśli chcą. Czy w Anglii jeszcze używa się tych słów w ich pierwotnym znaczeniu?


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 11 sie 2013, 14:07

Cosmo pisze:A ja się nie zgadzam na to by piękne angielskie słowo gay i gaily zostały przywłaszczone przez homoseksualistów. Niech wymyślą sobie własne słowo, albo mogę im kilka zaproponować, jeśli chcą. Czy w Anglii jeszcze używa się tych słów w ich pierwotnym znaczeniu?

Niedługo będziemy nazywać ich waginosceptykami. Nie żartuję - tak słyszałam.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 11 sie 2013, 18:42

Małgorzata pisze:
Cosmo pisze:A ja się nie zgadzam na to by piękne angielskie słowo gay i gaily zostały przywłaszczone przez homoseksualistów. Niech wymyślą sobie własne słowo, albo mogę im kilka zaproponować, jeśli chcą. Czy w Anglii jeszcze używa się tych słów w ich pierwotnym znaczeniu?

Niedługo będziemy nazywać ich waginosceptykami. Nie żartuję - tak słyszałam.

O losie, aż się boję jak wtedy trzeba będzie nazywać lesbijki? Fallusceptyczki? :O
Pomijając już fakt że słowo lesbijka uderza w mieszkanki wyspy Lesbos, które już zresztą walczyły z używaniem tego słowa na opisywanie kobiecego homoseksualizmu.


King Me
Posty: 784
Rejestracja: 13 kwie 2013, 18:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: King Me » 11 sie 2013, 18:55

Cosmo, zawsze można wymyślić coś nowego :

- odbytofile,
- kałbordziści (od snowbordzistów)

czy mówiąc już językiem lewicy waginofobicy.



Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości