UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Tu robimy burze mózgów.......
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: n.ellie » 03 wrz 2016, 06:16

Prędzej uwierzę, że to wojsko (oczywiście nie nasze) ma już tak zaawansowany technologicznie sprzęt niż że kosmici nas podglądają :-P


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
marcin_
Posty: 38
Rejestracja: 28 sie 2016, 22:32
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Łódź
O mnie: drobny robotnik na niwie Pańskiej
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: marcin_ » 04 wrz 2016, 22:40

kontousunięte1 pisze:Marcin, ja kompletnie nie umiem zrozumieć, dlaczego uważasz, że to szatan.


To w takim razie ja się spytam: jeśli nie jest to zjawisko o podłożu demonicznym/okultystycznym, to jakie jest jego źródło? Dodam to, co napisałem wcześniej, że kiedy zaczęliśmy się modlić, całe to widowisko w mgnieniu oka zniknęło. No więc? Oczywiście dopuszczam że mogą to być jakieś cudeńka techniki, ale (to akurat wiem z całą pewnością) polskie lotnictwo wojskowe akurat nie dysponuje czymś takim.


Uniżcie się więc pod potężną ręką Boga, aby was wywyższył w odpowiednim czasie.
1P 5:6
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: kontousunięte1 » 04 wrz 2016, 22:49

marcin_ pisze:
kontousunięte1 pisze:Marcin, ja kompletnie nie umiem zrozumieć, dlaczego uważasz, że to szatan.


To w takim razie ja się spytam: jeśli nie jest to zjawisko o podłożu demonicznym/okultystycznym, to jakie jest jego źródło?

Ciekawe pytanie i też chciałabym znać na nie odpowiedź. Myślę, że jest co najmniej kilka możliwości. Szatan i demony klasyfikuję na ostatnim ewentualnym miejscu.
Takie luźne pomysły: nieznane technologie (nieznane nam - szarym ludkom), wojskowe techniki, świat równoległy, nieodkryte zjawiska i wiele innych. Przecież tak mało wiemy o świecie i naszej Planecie. A jak już coś się odkryje, to kiedy nie pasuje to do Biblii to jest wyśmiane i w ogóle...e tam.Szkoda gadać.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: Samolub » 05 wrz 2016, 02:52

Na google earth nad Australia kilka lat temu sfotografowano trójkątny statek o boku kilkuset m. To TR3B, słynny ze "świateł nad Phoenix"

oczywiście cześć z tych zjawisk to nie nole ale obiekty nie znane. Skoro szarak nie ma dostępu do technologii jasne jest że bedzie to obiekt latający niezidentyfikowany.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Marcel777
Posty: 98
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:21
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: Marcel777 » 05 wrz 2016, 05:38

kontousunięte1 pisze:świat równoległy

Skąd takie pomysły?


"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". Dz 4:12

Mój blog: http://za-mesjaszem.blogspot.com/
Mój kanał:https://www.youtube.com/channel/UCIcX-Ac1CJcjU1sl_f7oMtw
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: magda » 05 wrz 2016, 09:59

A ja myśę ze szykują nam spektakll przyjścia fałszywego Jezusa czyli amtychrysta z jego cudami i pokazują Bluebeam na niebie już taka technollogia jest ćwiczą sobie. druga możliwośc to że nie jest to pojedyńcze zjawisko , że jedne UFO to bluebeam inne to jakieś nieznane prototypy a jeszcze inne to djabelska sprawa przeciez djabeł ma mało czasu i na pewno jest jego większa dziaalność niz w czasach Jezusa a w tamtych czasach ilu byo opętanych i ilu pod djabelskim wpływem- wielu, to co teraz musi być wiecej i djabeł sie dostosowuje do naszych czasów ale dawno też było to zjawisko i nie było samolotów nie było bluebeama a Ufo było. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Jak widać na tych obrazach te Ufo z dawnych czasów kojarzono z aniołami tylko pytanie z tymi dobrymi czy z djabeskimi. bo może to zjawisko to coś jak to z Ezahiela. No Ezahie widział chyba Ufo lub cos właśnie latającego tylll,ko z bardzo bliska .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: kontousunięte1 » 06 wrz 2016, 13:09

Marcel
Widziałeś ten film? : https://youtu.be/otl2UDTnpHQ
Jestem w trakcie i nie mam zdania na razie, ale zaciekawił mnie.
Tam też ludzie zbiorowo widzieli te dziwy.


Awatar użytkownika
DzisKrzysiek
Posty: 28
Rejestracja: 13 lut 2016, 11:31
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: DzisKrzysiek » 15 wrz 2016, 20:40

marcin_ pisze:Przeciągnąłem obserwację do późnych godzin nocnych, aż tu nagle zauważyłem dziwnie mieniące się światło na niebie, które świeciło tak jasno, że kompletnie zbiło mnie z tropu. Nie wiedziałem co to jest. Zacząłem bacznie obserwować. Nie poruszało się. Aż do momentu, gdy w mgnieniu oka uciekło za horyzont.


Widziałem to samo. Kula światła o pomarańczowej barwie zbliżała się bardzo wolno w moim kierunku aż naglę zawróciła i odleciała, tak jak mówisz, w mgnieniu oka. Było to w przerwie pomiędzy jakimś meczem na Euro 2012 albo 2008.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: UFO (niezidentyfikowane obiekty latające)

Postautor: magda » 17 wrz 2016, 13:56

Jesli bezgłosnie odleciała tak szybko to wiadomo ze nie jest to zjawisko materialne bo szybkosc nawet jednego macha powiduje huk i nie jest to zależne od silników czy samego napędu a jest to zławisko związane z powietrzem atmosfery czyli jeśli cokolwiek porusza sie szybciej niż 1 mach w powietrzu a nie ma huku to oznacza ze to djabelska sztuczka czy blue baem lub jeszcze jakas inna rzecz niematerialna.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości