Czy ci ludzie będą zbawieni?

Tu robimy burze mózgów.......

Czy ci ludzie będą zbawieni?

Czas głosowania minął 09 wrz 2009, 01:26

1. Tak, bo ratowali potomków Abrahama
0
Brak głosów
2. Tak, bo widocznie byli odrodzeni, skoro dokonali czegoś takiego
0
Brak głosów
3. Nie bo byli katolikami i jako członkowie fałszywej religii z pewnością nie byli odrodzeni, więc żaden dobry czyn im nie pomoże
0
Brak głosów
4. Tak, bo ich oprawcy wzięli ich grzechy na siebie
0
Brak głosów
5. To tylko Bóg wie a nam nie wolno nawet gdybać
2
100%
6. Inna odpowiedź
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2
Burning Spear
Posty: 271
Rejestracja: 28 sty 2008, 22:30
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: zagranica
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Czy ci ludzie będą zbawieni?

Postautor: Burning Spear » 26 sie 2009, 01:26

http://www.polskieradio.pl/historia/art ... x?id=56784
Ciekawi mnie wasza opinia - czy ci ludzie, którzy zginęli dlatego, że ukrywali Żydów w czasie hitlerowskiej okupacji będą zbawieni czy nie i dlaczego?
Dodam tylko, że przez KrK zostali już ogłoszeni błogosławionymi i pewno niedługo zostaną ogłoszeni świętymi.


Jan. 14:21
Kto mnie miłuje, tego też będzie miłował Ojciec i Ja miłować go będę, i objawię mu samego siebie.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 26 sie 2009, 08:03

Jeżeli nawrócili się i uwierzyli w Jezusa Chrystusa to są zbawieni, jeżeli nie to nie są i ratowanie "potomków Abrahama" nie ma tutaj nic do rzeczy.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 27 sie 2009, 08:33

po ludzku patrzac nie ma inne opcji niz zbawienie dla nich.
My jednak wiemy ze jestesmy usprawiedliwieni wtedy gdy "jest Chrystus w nas, nadzieja chwały." On jest naszą sprawiedliwoscią przed Bogiem


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"
- C.H.Spurgeon -
http://noweprzymierze.org

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości