Koniec swiata

Tu robimy burze mózgów.......
Awatar użytkownika
KatharinaVonBora
Posty: 301
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Koniec swiata

Postautor: KatharinaVonBora » 07 paź 2009, 17:06

Wyobrazcie sobie ze znajdujecie gdzies na scianie taka skrzyneczke, w niej przycisk a na nim pisze: WCISNIJ PO "KONIEC SWIATA".

Obrazek

Co byscie zrobili? Dlaczego?


Obrazek
Awatar użytkownika
KatharinaVonBora
Posty: 301
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: KatharinaVonBora » 07 paź 2009, 17:06

Ja bez zastanowienia wciskam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Obrazek
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 07 paź 2009, 21:09

Hehe :) Jak byłem niewierzący to bym też wcisnął ;)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
KatharinaVonBora
Posty: 301
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: KatharinaVonBora » 07 paź 2009, 22:32

fantomik pisze:Jak byłem niewierzący to bym też wcisnął


Mowisz ze ja nie wierze? :oops:


Obrazek
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 07 paź 2009, 22:38

KatharinaVonBora pisze:
fantomik pisze:Jak byłem niewierzący to bym też wcisnął


Mowisz ze ja nie wierze? :oops:

Nie-e ;) Tylko stwierdzam fakt, że jako niewierzący bym ten klawisz wcisnął ;) Jako wierzący, mam za mało wiary abym mógł to zrobić ;)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
KatharinaVonBora
Posty: 301
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: KatharinaVonBora » 07 paź 2009, 22:42

Ja tam wcisne z samej ciekawosci - tylko co jesli jestem nie-wybrana??? :cry:


Obrazek
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 08 paź 2009, 13:56

to lepiej może nie wciskaj - choćby ze względu na siebie, skoro inni się nie liczą...

P.S. A tak, Katharinko, osobiście myślę, że jesteś wybrana, ale gdyby nawet całe forum cię zapewniało z pianą, że "no skąd, oczywiście, jesteś wybrana na milion procent" i tp. - to ci i tak to nic nie da, ani nic nie doda... sama wiesz, Kto powinien cię w tym zapewnić - Jego i pytaj... w takich sytuacjach jak wciśnięcie guzików również... ;-)



Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości