Iść na kompromis z demonami????

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Iść na kompromis z demonami????

Postautor: magda » 10 paź 2017, 10:29

Czy mamy być letni i isc na k0mpromisy i ekumenię czy sie radykalnie przeciwstawiać religiim demonicznym i naukom demonicznym, posłuchajcie tego i powiedzcie co myslicie czy to nie kompromisy ze swiatem i religiami demonicznymi doprowadziły do zejścia wielu kosciołów na psy?

https://www.youtube.com/watch?v=W4BdGPnwQbQ

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
jasio
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Re: Iść na kompromis z demonami????

Postautor: jasio » 18 paź 2017, 23:09

magda pisze:Czy mamy być letni i isc na k0mpromisy i ekumenię czy sie radykalnie przeciwstawiać religiim demonicznym i naukom demonicznym, posłuchajcie tego i powiedzcie co myslicie czy to nie kompromisy ze swiatem i religiami demonicznymi doprowadziły do zejścia wielu kosciołów na psy?

https://www.youtube.com/watch?v=W4BdGPnwQbQ

Magdo,
video nie oglądałem, ale wierzę Słowu Bożemu:
2 Tes. 2:10-12
10. I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.
11. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,
12. Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.

Awatar użytkownika
Emberscrowler.
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Kontaktowanie:

Re: Iść na kompromis z demonami????

Postautor: Emberscrowler. » 19 paź 2017, 07:30

Ekumenia jest bardzo dobra. Ale. Nie może polegać na tym, że dane wyznanie narzuca poglądy drugiemu wyznaniu. Do tego dąży Katolicki. Dialog ekumeniczny ma tę zaletę, że pomaga docierać do prawdy. Jest to dyskusja i obrona pewnych wartości. Chociażby Chrztu świadomego.

Ku oazie niebiańskiej kieruj wzrok...
"Tarczą moją jest Bóg, Wybawiciel tych, którzy są prawego serca." ~ Psalmy 7, 11.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Wszelka inna pomoc”