Głupia sprawa

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Ania kocha Boga
Posty: 202
Rejestracja: 16 kwie 2011, 23:00
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Głupia sprawa

Postautor: Ania kocha Boga » 04 lut 2014, 21:30

Cześć Wam!

Na pewno mnie pamiętacie...przez pierwszy rok (od kwietnia 2011 roku) od nawrócenia pisałam na forum, później zaprzestałam, ponieważ wszelkie pytania i wątpliwości zaczęłam kierować do kościoła, do którego uczęszczam i do znajomych z grupy młodzieżowej :)

Ale jak człowieka przygniecie to pyta o pomoc w znajomych kręgach, z nadzieją, że dane pytanie nikogo nie urazi i że jeszcze ktoś go pamięta.

Otóż, zadłużyłam się. Obecnie od listopada 2013 otrzymuję, co miesiąc na swoje konto bankowe 300 złotych stypendium. Nigdy przedtem nie otrzymywałam do ręki takiej sumy.
A że zaczęłam studia na I roku pielęgniarstwa to wiele rzeczy wydało się być potrzebnych (oczywiście dokonywałam wyborów rozsądnych i mniej rozsądnych jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy). Wydałam też część pieniędzy na prywatne badania.
Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy, która spowodowała przerzedzenie moich włosów o 70 %. Teraz mam marne. I serce wolniej bije.

Teraz, jak otrzymam w lutym stypendium mam zamiar wydać na leczenie i oddanie części długów znajomym. A że nie chcę już dłużej nadłużywać ich życzliwości i mieć spokój z długami. Chcę im wszystko oddać.
Kolejne stypendium otrzymam dopiero w połowie lub pod koniec kwietnia.

I stąd moje pytanie, czy ktoś miałby możliwość udzielić mi pożyczki w wysokości 300 złotych do kwietnia. Ja potem zwrócę na podany numer konta bankowego.
Jeśli ktoś ma wystarczająco dużo zaufania-proszę o kontakt na priv.

Dziękuję za przeczytanie wiadomości.


Bóg moim najwspanialszym Ojcem, a Jezus moim zbawicielem :)
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek. » 04 lut 2014, 22:47

Skoro studiujesz, to wnioskuj najpierw o zapomogę. Jeśli odpowiednio uzasadnisz swoją potrzebę i dołączysz odpowiednie papierki, to istnieje duża szansa, że ją otrzymasz. Tym bardziej, że 3 stówki nie są dużą kwotą, a na wydatki związane z leczeniem patrzy się przychylnym okiem. W ubiegłym roku miałem okazję zasiadać w Wydziałowej Komisji Stypendialnej i tego typu przypadki przechodziły bez większego problemu. Powodzenia.


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark

"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr

Ku refleksji.
Ania kocha Boga
Posty: 202
Rejestracja: 16 kwie 2011, 23:00
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ania kocha Boga » 05 lut 2014, 01:00

Dzięki, za odpowiedź :) Nawet nie wiedziałam, że takie wnioski można składać.


Bóg moim najwspanialszym Ojcem, a Jezus moim zbawicielem :)

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości