Problemy

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 29 lip 2014, 21:22

Nick,Pan Jezus zlamal wszystkie przeklenstwa i te pokoleniowe tez.Kto sie narodzil na nowo; nowym jest stworzeniem.Stare przeminelo.


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 29 lip 2014, 22:06

Nick pisze:Inną sprawą przekleństwa (szczególnie za bałwochwalstwo).


Jeśli Coco, narodziła się na nowo, to nie ma żadnego przekleństwa. Tak mówi Biblia:

(18) wiedząc, że nie rzeczami znikomymi, srebrem albo złotem, zostaliście wykupieni z marnego postępowania waszego, przez ojców wam przekazanego, (19) lecz drogą krwią Chrystusa, jako baranka niewinnego i nieskalanego. I Piot.1;18-19

Wątek był poruszany na forum, więc tam zapraszam:

http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=10201&start=0


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 29 lip 2014, 22:36

mirka pisze:Nick,Ale co Ty wypisujesz. Jakiej rodziny.


Moja droga klątwy i inne rzeczy które mogły być w rodzinie w dawnych czasach moga działać na człowieka teraz dlatego trzeba się od takich rzeczy uwolnić . W mojej rodzinie były klątwy i modliłyśmy się z siostrą od uwolnienia od wszelkich przekleństw w rodzinie, od bałwochwalstwa itp. to nie żart .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 30 lip 2014, 13:01

No właśnie - te myśli sprawiły, że znów zaczęłam wątpić w swoje nawrócenie. Jest już lepiej, mam nadzieję, że te myśli nie wrócą, jednak ostatnimi czasy nie czuję się najlepiej. Jestem senna, właśnie wstałam, poza tym mam taki problem, że nie mogę skupić się i usiedzieć w jednym miejscu. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę za mnie.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 30 lip 2014, 13:04

Coco, dojrzewasz, orgaznizm się zmienia, hormony się stabilizują. W tym wieku to prawie normalne. Ale jeśli masz tendencje do zapadania w złe samopoczucie, to może się to kumulować.


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 30 lip 2014, 13:21

Och ja też w czasi dojrzewania i i dużo później tak miałam ciągłe doły i załamki i minęło jak ręk odjął po pierwszej ciąży jak mi maluch dał popalić.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 04 sie 2014, 17:01

Czasem nadal mam takie ataki natrętnych myśli, paskudztwo. Dawno nie czytałam Biblii, przez problemy ze wzrokiem i koncentracją. Ale chce znowu zbliżyć się do Boga, mojego kochanego stwórcy, który wybaczył mi grzechy.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 04 sie 2014, 17:03

Coco, niech moc Boża cię wypełni.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 04 sie 2014, 19:11

Coco mozesz tak jak ja nagrac sobie biblie i kazania i sluchac. Jak juz bede miala kompa to ci wysle kazania teraz nie da rady ale za tydzien to zrobie sa bardzo budujace. Ja pracuje w domu i zawsze w czasie pracy lubie sluchac.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 07 sie 2014, 11:29

Widocznie Bóg chce żebym cierpiała :-(


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 07 sie 2014, 12:04

Nie. Cierpienie jest przywilejem starych i doswiadczonych chrzescijan. Ty jestes mlodziutka i Pan Bog chce, zeby nad toba objawila sie Jego chwala. Niech cie uzdrowi calkowicie, fizycznie, psychicznie i duchowo w Imieniu Pana Jezusa. :)


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 08 sie 2014, 06:52

Ale nic takiego się nie dzieje. Bardzo cierpię, niczym przypalana gorącym żelazem. Przez to cierpienie oddalam się od Boga.


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 08 sie 2014, 07:07

Bedziemy prosic Pana Jezusa, az sie nad toba zmiluje i wyleczy ciebie z cierpienia.


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 08 sie 2014, 07:28

jj, Masz naprawdę wielką wiarę, uważając, że Bóg w końcu wysłucha naszych próśb. Ja teraz prawie całkiem ją straciłam. :-/


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 08 sie 2014, 10:09

Coco, a sprawdziłaś może, czy coś co robisz nie podpada pod grzech? Twoje zachowanie lub cokolwiek innego w stosunku do innych lub myśli? Grzech moze być przyczyną niewysłuchanych modlitw.


.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość