Problemy

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 21 sty 2015, 21:21

To dopiero początek, ciekawi mnie, jak będzie dalej.


Będziesz się dalej uświecać coraz bardziej upodabniać do Jezusa , wyjdziesz za mąż i będziesz miała dzieci i serce ci będzie rosło jak je przyprowadzisz do Jezusa a one bedą się też uswiecać i to będzie wielkie szczęscie . Ja nawet teraz jak dzwonię do syna i np pytam co porabiasz to mi mówi słuchamy z Agą kazania , bardzo fajne wyslę ci linka , Jak nawet dorosły syn tak ci powie to serce rosnie , szkoda ze tylko jeden , z drgim mi się niezbyt udałao ale sie o niego modlę moze wróci do Jezusa. To wielkie szczeście jak cała rodzina taka w Bogu , miałam takie szczeście wiele lat do wyjazd syna na studia n i w akademiku djabeł go dopadł. Ale nie miaam wtedy takiego form nie wiedziałam jak go ochronić i co do niego mówić ,ale ty wiesz i u ciebie będzie super bo ja w twoim wieku to nie uswięcałam się i bylam katoliczką


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości