chrześcijanie a operacje plastyczne z przyczyn zdrowotnych

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
koteczek7062014
Posty: 96
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:22
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Zielona Góra
Gender: None specified
Kontaktowanie:

chrześcijanie a operacje plastyczne z przyczyn zdrowotnych

Postautor: koteczek7062014 » 07 paź 2014, 17:50

jak chrześcijanie patrzą na operacje plastyczne z przyczyn zdrowotnych? rozumiem, że można by się przyczepic do operacji z kaprysu, że byłoby to poprawianie Boga, grzech pewnie... ale jeśli są wskazania medyczne?

mam skierowanie do chirurga plastycznego od lekarki POZ - przemiła pani od EKG powiedziała mi, że redukcję piersi można wykonac na NFZ z przyczyn medycznych. Mnie boli kręgosłup, bolał i 20kg temu...(i mówię tu o rozmiarze I-J) na stażu to już myślałam, że mi wybuchnie, miałam pracę siedzącą...

jest też argument psychiatryczny - boję się wychodzic z domu, mam agorafobię a do tego panicznie się boję chamskich zaczepek i gapienia się (co ja u zająca jestem, małpa w zoo? :devil: ) chamy potrafią tak nawet, gdy jestem w bluzce z golfem; generalnie nie ubieram się wyzywająco (jako feministka uważam, że facet nie ma prawa chamsko zaczepic jakkolwiek bym się nie ubrała... na Slut Walk do Gdańska jednak było mi z Zielonej Góry za daleko)

czy będzie to grzechem jak to zrobię ze wspomnianych przyczyn?

jestem świadoma konsekwencji, czytałam o tym sporo, w końcu pielęgniarstwo w genach - stąd zainteresowanie tematami medycznymi...


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 07 paź 2014, 19:41

o koteczek znów jest :-D no ja ci powiem że jeśli chodzi o wielkie piersi to jestem za przycięciem bo takie miałam i to bardzo mecząca rzecz. Tnij na mniejsze będziesz się czuła lepiej, wiem jak taka mleczarnia przeszkadza i to bardzo tylko wybierz dobrego chirurga zeby ci czegoś nie uszkodził żebyś mogla w przyszłości karmić piersią.

Dodam ze te mniejsze w późniejszym czasie nie obwisają jakos się trzymają chyba na bliznach wewnętrznych, nie znam się na tym , co by to nie powwodowało to fajna właściwość, docenisz na starość.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 07 paź 2014, 21:15

magda,
magda pisze:Tnij na mniejsze będziesz się czuła lepiej, wiem jak taka mleczarnia przeszkadza
:lol: magda, rozwalasz mnie :lol:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 paź 2014, 00:15

Bo niby co, takiesą fakty , jesteśmy w ciele i czasem coś w nim przeszkadza co w tym dziwnego.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 09 paź 2014, 18:06

koteczek7062014 pisze: na Slut Walk do Gdańska jednak było mi z Zielonej Góry za daleko


Ktoś normalny na to jeździ?


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 09 paź 2014, 18:12

magda pisze:Bo niby co, takiesą fakty , jesteśmy w ciele i czasem coś w nim przeszkadza co w tym dziwnego.


Chodzi mi bardziej o Twoje słownictwo :D (mleczarnia) :S


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 09 paź 2014, 23:25

Bo jak się mialo dzieci to się wie że to mleczarnia, no bo jak się nazywa fabryka mleka jogurtów itp - mleczarnia i to też mleczarnia. :mrgreen:


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 10 paź 2014, 06:28

magda, aha :mrgreen:


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 10 paź 2014, 16:45

Ja jestem dość liberalna, jeśli chodzi o kwestie wyglądu. Popieram operacje plastyczne, jeśli chodzi jakieś deformacje, bądź blizny po oparzeniach, bądź leczenie jakichś wielkich kompleksów, to oczywiście, dlaczego miałoby być to złe? Skoro są przyczyny medyczne to tym bardziej. Chociaż niektóre zabiegi to naprawdę przesada, jak pompowanie sobie ust, bądź wielkie silikonowe piersi.


koteczek7062014
Posty: 96
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:22
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Zielona Góra
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: koteczek7062014 » 11 paź 2014, 21:42

Oberyn, wierz mi że bym chętnie pojechała gdyby było bliżej - ubrałabym moją jedyną mini i umalowała się mocno, brałam już udział w podobnej akcji na facebooku, gdzie wypisałam sobie czerwoną szminką na dekolcie "nie znaczy nie" - jako feministka popieram takie akcje.

Dwukrotnie brałam udział w One Bilion Rising, to akcja ogólnoświatowa, polega na zatańczeniu w rytm "Break the Chain" - i stanę na głowie żeby wziąc w tym udział w przyszłym roku... w tej akcji chodzi o powstanie i solidarnośc z ofiarami przemocy seksualnej... w przyszłym roku będzie to dla mnie miało inny wymiar, bo swoją sprawę ruszyłam a także dołączyłam do zespołu wolontariuszek w lokalnym stowarzyszeniu na rzecz kobiet BABA :angel: :angel: :angel:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 paź 2014, 12:39

No kociaczku czyli zajmujesz sie naprawianiem świata w zwykłyświecki sposób a może byś spróbowała głosic Jezusa skoro tak łatwo ci robić różne akcje. bo to jz i Rydzyk naprawia i kaczor i Tusk i teraz ta babina co to do włady doszła ,wszyscy nic tylko poprawiać ten swiat co idzie na zagładę. Jak znasz proroctwo Biblijne ze ten świat w złym cały leży i idzie na zagładę no to wiesz z góry twoja akcja nic nie da bo nic nie zrobisz wbrew temu co Bóg postanowił. To tak jak ci co się modlą o pokój w Izraelu, pooroctwo mówi że pokoju nie będzie a oni po co się modlą

Dn 9:26 bw "A po sześćdziesięciu dwóch tygodniach Pomazaniec będzie zabity i nie będzie go; lud księcia, który wkroczy, zniszczy miasto i świątynię, potem nadejdzie jego koniec w powodzi i aż do końca będzie wojna i postanowione spustoszenie."

1J 5:19 bw "My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem."


i po co ludzie ten świat chcą naprawić . Czy możesz zmienić postanowienie Boże?

A wiesz kociaku co na prawdę zwycięża na tym swiecie????

1J 5:4 bw "Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza."

Jak widzisz nie miniówa i szminka na dekolcie. :mrgreen:


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości