Homoseksualizm a wykluczenie.

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: konto skasowane » 15 lut 2016, 10:06

@Ale dlaczego zwracasz uwagę tylko na dziecko

Bo dobro dziecka stawiam wyżej niż swoje ego? To że istnieją wyjątki od reguły to nie oznacza że to jest w dalszym ciągu dobre.
Cieszę się jednak że utwierdzasz mnie / nas w przekonaniu jakimi złymi ludźmi są homoseksualiści a ci którzy nie mają zdania może je sobie wyrobią.


.
arek0702
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 14:51
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: arek0702 » 15 lut 2016, 10:12

Nie znam historii tego chłopca, ale sądząc po artykule, padł ofiarą pedofilii. Takie przypadki niestety zdarzają się również pośród homoseksualistów, jak również pośród heteroseksualistów. Mógłbym w nieskończoność wysyłać Wam przykłady pedofilii w heteronormatywnych rodzinach, aczkolwiek tego nie robię, ponieważ nie należy oceniać po wyjątkach całej społeczności. Dr. Sky, ponownie zwracam Ci uwagę abyś nie komentował w ten sposób społeczności homoseksualnej, bo raczej nie przystoi to chrześcijaninowi.
Poprosiłem administratora o zamknięcie tematu. Niestety jestem zawiedziony Waszym zachowaniem (nie mówię o wszystkich osobach). Mimo tego że ktoś ma odmienne poglądy społeczne, należy mu się szacunek, nie zaś jak podczas tej rozmowy - ciągłe hejtowanie moich opinii. Mimo wszystko dziękuję za rozmowę :)


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: konto skasowane » 15 lut 2016, 10:20

A w jaki sposób mam komentować?
W taki jaki by się tobie spodobał? Trochę byłoby to jak klepanie po ramieniu mimo że się z tym klepaniem nie zgadzasz. Tolerancja wymaga szacunku ale w obie strony. Uszanuj zatem zdanie moje na ten temat.


.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: Ian » 15 lut 2016, 10:24

Zamykam na prośbę.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości