czy forum jest inwigilowane?

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Emberscrowler.
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
O mnie: Moim obecnym, największym marzeniem - jest uzyskać specjalizację pastorską (aby usługiwać innym) i wydać własny tomik poezji.
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: Emberscrowler. » 01 sty 2018, 17:04

Oczywiście, że takie rzeczy się dzieją. Państwo, służby jednak w niczym nie grzebią. Trzymajmy się gruntu, a nie bujajmy w chmurach. Zachowajmy zdrowy rozsądek.
To nie komuna, a Prawo wolności sumienia i wyznania jest respektowane przez władzę. Chrzty chociażby odbywają się bez żadnego problemu. Reszta to teorie spiskowe.
A widocznie siotra Magda nie ma żadnego mocnego argumentu na ich poparcie, więc używa argumentu ad personam i mnie atakuje. Nieładnie tak osądzać bezsensownie. Nie po Bożemu.

Ku oazie niebiańskiej kieruj wzrok...
https://youtu.be/7YvmsBm3b-s Szukam.
https://youtu.be/iBuSKPD2jY0 Medwyn Goodall
"Tarczą moją jest Bóg, Wybawiciel tych, którzy są prawego serca." ~ Psalmy 7, 11.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
magda
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 02 sty 2018, 01:49

Oj mój drogi nie atakuję cię tylko napisałes o jakis półprawdach i to ze ci się cofa no to ci zazartowałam . Co do inwigilowania to raczej jest tego więcej niz się sugeruje niż mniej od pewnego czasu są te ciasteczka szpiegijące ale to i tak za móło więc sprawdzaja zadne państwo i służby specjalne nie działaja bez inwigilowania róznych środowisk więc dlaczego tu małoby być inaczej.

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”