Nie każdy, kto woła panie

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Nie każdy, kto woła panie

Postautor: nan » 30 gru 2017, 13:29

„Nie każdy, który Mi mówi: «Panie, Panie», wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."

Czy można szczerze wołać Boga i zostać odrzuconym? Wers odnosi się do wierzących, czy tylko do ludzi którzy mają wiarę "na pokaz" i nie wołają "panie" szczerze?


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Nie każdy, kto woła panie

Postautor: magda » 30 gru 2017, 22:46

To się odnosi do niewierzących z wiarą na pokaz , którzy przez całe zycie nie chca nawet wiedzieć co Bóg do nich mówi i co od nich chce, co nigdy nie otworzyli Biblii a za to gonią do koscioła pospiewać sobie i zeby wyglądali na porządnych Polaków co to są wierzcy i katoliccy , no coś takiego , ludzie na prawdę wierzący liczą się z Bogiem i chcą go znać przejmuja się tym co Ojciec od nich wymaga i starają się spełniać wolę Ojca , jedni przynoszą plon 100 krotny drudzy 60 cio krotny a inni tylko 30 krotny ale się z ta wolą liczą.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości