Strona 1 z 1

Mąż ma dziecko z inną kobietą.

: 18 lis 2018, 12:15
autor: The_Mee
Dzień dobry, mam pytanie odnośnie sytuacji która wydarzyła się w moim życiu. Mój mąż wraz ze swoimi rodzicami oraz bratem należą do kościoła protestanckiego. Kilka razy również uczestniczyłam w takim nabożeństwie i mam bardzo pozytywne wrażenia.
Jak poznałam mojego męża miał on 10 letnią córkę, która była owocem licealnej imprezy. Z jej matką próbowali stworzyć parę, ale im się nie udało. Myślałam, że nam uda się stworzyć rodzinę, ale niestety nie potrafimy razem w trójkę funkcjonować. Kocham mojego męża jest dla mnie najważniejszą osobą, ale niestety już chyba nie potrafimy razem żyć. Ciąglę muszę dostosować swoje życie do potrzeb jego dziecka, dla mojego męża nasze małżeństwo nie jest priorytetem. Od pięciu lat żyjemy w wynajętej kawalerce bo on nie chcę kupić mieszkania bo nie chce wiązać się ze mną kredytem, również nie chce dzieci bo jak to określił już przecież ma. Potrzeby domowe nie są ważne. Ja ze swojej pracy muszę opłacać rachunki, kupować jedzenie itp. on swoją wypłatę przeznacza na siebie i swoją córkę. Jestem w potrzasku. Co mam zrobić? Mam 35 lat i żadnej perspektywy przed sobą. A chciałabym po prostu stworzyć normalną rodzinę, mieć dzieci, posiadać mieszkanie. Boję się, że jeśli zostaniemy razem stracę możliwość na założenie rodziny i bycie szczęśliwą...., ale z drugiej strony jest moim mężem. Czyli rozwód nie powinien wchodzić w grę. Co dalej?

Re: Mąż ma dziecko z inną kobietą.

: 18 lis 2018, 16:25
autor: Noemi
może porozmawiaj o sytuacji w małżeństwie z pastorem zboru

Re: Mąż ma dziecko z inną kobietą.

: 21 lis 2018, 23:51
autor: magda
twój maż to skarajy egoista. Myśli tylko o sobie i tym że on dziecko ma a ty nie musisz , przestań w niego inwestowac żeby nie ułatwiać mu to może zauwazy że jesteś i ze masz swoje potrzeby. Ne płać rachunków i nie kupuj jedzenia zjedz na mieście a jak zapyta dlaczego nie płacisz to mu powiedz ze juz długo płaciłaś teraz jego kolej. ja bym tak zrobiła bo wtedy wylezie jaki ma do ciebie stosunek na prawdę. Bardzo trudna sprawa . Odejśc zawsze mozna tylko nie mogłabyś sie związać z kimś innym. czasem lepiej być samemu skoro i tak dziecka nie będziesz miała z nim, tyle tylko że napłacisz sie utrzymasz go zeby mógł żyć swoim życiem. A co do mieszkania idx do Gminy i zapytaj o mieszkanie kwaterunkowe da sie dostać jak sie koło tego zakręci a z czasm wykupić taniej. Ale to tylko gdybś jednak z nim sie rozstała bo jako małżeństwo mielibyscie oboje prawo do takiego mieskania . Moja siostra miała dokładnie taka sama sytuację jak ty i odeszła od męża i jego dorosłej córki którą sprowadził do domu. To była jej najlepsza decyzja w życiu. też wszystko płaciła jej pensja była na zycie a jego dla niego.

pytania pomoc randka