Prosze was wszystkich o modlitwe i obłogosławieństwo.

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Adrian19l
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2010, 11:19
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Żory
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Prosze was wszystkich o modlitwe i obłogosławieństwo.

Postautor: Adrian19l » 11 wrz 2010, 13:36

Mam coraz większe problemy z sobą i ze wszystkim co sie wokół mnie dzieje zaniedbałem więź z Bogiem i chciał bym że byś sie za mnie pomodlili, straciłem sens życia i pasje jaką miałem chciał bym naprawić to co tyle popsułem, prosze was chociaż małą modlitwę że by Bóg zainterweniował w moje życie i moich bliskich. :cry: :cry: :cry:


Awatar użytkownika
21112
Posty: 312
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:38
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: 21112 » 11 wrz 2010, 13:51

Pomodlę się! :-) Trzymaj się Adrian i pamiętaj, że nie ma upadku z którego Bóg nie mógłby Cię podnieść!


Awatar użytkownika
Thaniel
Posty: 25
Rejestracja: 01 sie 2010, 15:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Thaniel » 11 wrz 2010, 15:04

Będę się za Ciebie modlił Adrianie.


Awatar użytkownika
krecik
Posty: 433
Rejestracja: 28 lis 2009, 09:44
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Gdańsk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: krecik » 11 wrz 2010, 15:40

Jedyne co mogę Ci poradzić to, stanąć na gruncie Słowa Bożego. Modlitwa i studiowanie Biblii.

Szatan ma mało czasu, działa na różnych płaszczyznach, naszych myśli, relacji z bliskimi, itp. Dlatego zweryfikuj swój każdy dzień. Przykładowo co robisz gdy, masz wolny dzień od zajęć zawodowych?
Czym karmisz swego ducha? Może brzmi to trochę ostro, ale jesteśmy na wojnie. O Twoją i moją duszę, toczy się bój.
bw: Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.
bg: Albowiem nie mamy boju przeciwko krwi i ciału, ale przeciwko księstwom, przeciwko zwierzchnościom, przeciwko dzierżawcom świata ciemności wieku tego, przeciwko duchownym złościom, które są wysoko.
bt: Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.
[ Ef 6,12]

Zapewniam Cię, On słyszy i odpowiada. Jedyny warunek to, duch skruszony, uniżony i szczery.


Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, [ II Tym. 3:16]

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości