Boże Narodzenie

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
mamamarta55
Posty: 27
Rejestracja: 05 sty 2012, 14:26
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mamamarta55 » 03 sty 2014, 14:47

magda pisze:Ja się nie oskarżam o małą wiarę tylko zastanawiam się czy to nie wygląda na małą wiarę. Co do twojego męża to trzeba się modlić i mieć pokój Boży w sercu ,nie rób mu wymówek tylko chwal zawsze jak zrobi jakieś postępy może jak juz będzie trzeźwy to dopiero pogadaj. Ja też się za niego pomodlę.


Bardzo dziękuję za modlitwę :-D :-D :-D
Przez te lata już się nauczyłam, że dyskusja z pijanym nie ma sensu, Tylko że to pijany wtedy ma ochotę na dyskusję. Nie odpowiadasz źle, odpowiadasz jeszcze gorzej.
Jakoś daję sobie rade z Bożą pomocą oczywiście.

Pozdrawiam serdecznie

Chyba Off topic się zrobił ;-)


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 03 sty 2014, 15:11

magda pisze:Dzięki Lashu. A tak się zastanawiam czy w ogóle ja sie dobrze modlę bo proszę żeby Bóg mi pomógł a jak sobie przypominam to Jezus tak sie nie modlił np: Ojcze wzbudź Łazarza z grobu a wręcz od razu dziękował i mówił Dziękuję że mnie wysłuchałeś . Może jak proszę to tak jak bym nie wierzyła w 100% ,ze Bóg pomoże może trzeba dziekować za wysłuchanie modlitwy tak jak bym była 100% pewna że juz Bóg mi pomógł. Zastanawiam się nad tym.

Brawo, magda! Bóg cię prowadzi :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 sty 2014, 15:36

Teraz zawsze dziękuję ,owszem podaję o co sie modlę i dziękuję. Jeśli nawet Bóg mi czegoś nie da bo może ma inne plany co do mnie to dziękuję za samo wysłuchanie modlitwy i pokazanie ,że nie tędy droga i że prosze o cos niezgodnego z boża wolą, dziękuję nieustnnie jak apostoł

1Tes 2:13 bw "A przeto i my dziękujemy Bogu nieustannie

Kol 2:7 bw "wkorzenieni weń i zbudowani na nim, i utwierdzeni w wierze, jak was nauczono, składając nieustannie dziękczynienie."


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości