strój

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 29 sie 2014, 13:40

... czyli tak na prawde, to ci na tym nie zalezy, oskarzyc, osądzic i robota odwalona...


Cammie
Posty: 21
Rejestracja: 20 mar 2014, 12:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cammie » 29 sie 2014, 17:04

Ja nie twierdze, ze jesli ktos wiecej odslania, to jest grzeszny. Kazdy ubiera sie, jak chce. Ja do zadnego zboru nie naleze, sama sobie moje zasady ustalilam :) I zgadzam sie z tym, ze mimo wszystko czasem kobieta, ktora chodzi w szortach, odslania kolana i ramiona itp. moze wygladac skromniej niz kobieta, ktora sie zaslania, bo to tez w duzej mierze zalezy od zachowania tej kobiety, nie tylko od stroju.

A latem taki stroj to tez nie problem. Ja na prayklad bardzo lubie dlugie spodnice, bo sa przewiewne i dzieki temu jest mi nawet chlodniej. Mam tez kilka bluzek z rekawami, ktore siegaja za ramiona, ale sa zrobione z takiego materialu, ze wcale nie jest w nich goraco.


Sherrie
Posty: 29
Rejestracja: 01 sie 2013, 14:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Sherrie » 29 sie 2014, 20:16

Sara pisze:Jest to moim zdaniem nieskromne. A to, jak działasz na mężczyzn w takim stroju nie ma dla Ciebie znaczenia?


Pewnie, podporządkujmy się całkowicie mężczyznom, którzy przecież nie mają mózgów i nie potrafią się powstrzymywać, ponadto na pewno zwracają uwagę na każdą kobietę na ulicy. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, może mam po prostu o was zbyt dobre mniemanie. :D Zwłaszcza, że na jednego podziałają obcisłe rurki ZASŁANIAJĄCE KOLANA, a na drugiego właśnie krótka spódniczka.


And no one showed us to the land
And no one knows the where's or why's
But something stirs and something tries
And starts to climb towards the light
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 29 sie 2014, 20:29

Sherrie, myślę, że ponętne usta mogą facetowi też w głowie zawrócić...


.
Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 29 sie 2014, 20:42

Sherrie pisze: Zwłaszcza, że na jednego podziałają obcisłe rurki ZASŁANIAJĄCE KOLANA


Mnie zaś gorszą rurki u mężczyzn :oops:
To tak gdyby ktoś z braci chciał przyodziać a m wątpliwości.


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 29 sie 2014, 21:46

Drogie kobitki widzę że wy dyskryminujecie tutaj w tym temacie mężczyzn
uważacie mężczyzn za jakiś tam Neandertalczyków myślących ciągle o seksie :lol:

a tak nie jest na mnie nie robi wrażenia widok kobiety w mini jak idę ulica to nie po to żeby popatrzeć na dziewczyny tylko po to aby przejść z punktu a do punktu b

jedynie co mnie u kobiet wkurza to leginsy :-x (blee) i niesymetryczne kucyki


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 29 sie 2014, 22:08

Kamilzon pisze:uważacie mężczyzn za jakiś tam Neandertalczyków myślących ciągle o seksie

Nie
Kamilzon pisze:a tak nie jest na mnie nie robi wrażenia widok kobiety w mini jak idę ulica to nie po to żeby popatrzeć na dziewczyny tylko po to aby przejść z punktu a do punktu b

Dołączyłabym do spaceru. :-D


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 29 sie 2014, 22:17

powiem jedno ten co będzie miał nieskromne myśli to i skafander kosmonauty będzie dla niego pociągający


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 29 sie 2014, 22:22

Wzór kobiety ;P

Obrazek


.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 29 sie 2014, 22:27

Sara pisze:A chodźcie sobie, jak chcecie. Wasza sprawa

O! I to w zasadzie jest bardzo słusznym podsumowaniem tematu :D


Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 29 sie 2014, 22:29

dr.sky pisze:Wzór kobiety ;P

Obrazek


przez dredy u mnie odpada za wzór pamiętam jak kuzyn opowiadał że na studiach miał koleżankę z dredami to mówił że czuć od niej było takim starym dywanem :mrgreen:


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 29 sie 2014, 22:40

Kamilzon a już chciałam podziękować dr.sky za opublikowanie mojego zdjęcia.....ale o higienie związanej z dredami nic nie wiem....mam złe przeczucia.....(?)


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilzon » 29 sie 2014, 22:53

kurczę to ty nie wiedziałem sorry :lol:


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 29 sie 2014, 23:28

Na ktoryms z forow czytalam, ze facet gorszyl sie kobietami noszacymi spodnie i rozpuszczonymi wlosami. O spodniach pisal w tonie inkwizytora.

Moim zdaniem jest wiele nieopanowanych zadz w wielu mezczyznach i sadza oni kobiety na podstawie swoich zadzy.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 30 sie 2014, 08:54

Sara pisze:Czyli chodzisz w mini.

Przed kolana nie zawsze oznacza mini:
"Minispódniczka (potocznie mini, spódniczka mini, miniówka, miniówa) – rodzaj krótkiej spódnicy, zwykle długości około 30 cm powyżej kolan".
Noszę spódnice o długości tuż nad kolanami. Jestem wysoka, więc spódnice za kolana po prostu mnie wydłużają.
Sara pisze:Na tym forum zapewne niewiele znajdzie się kobiet, które NAPRAWDĘ są skromne i nieskażone 'światowym" myśleniem.

A moze jeszcze podasz ich nicki? Przecież jesteś jasnowidzem.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości