jak to jest z tym uzdrowieniem?

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: magda » 05 lis 2015, 11:13

Oberymn masz racje daj linki od tych kazań , ale andevi tez ma racje ze żeby zbierać owoc to w ogóle trzeba siać niezaleznie gdzie padnie i dobrze ze strofuje bo wiekszosc nie sieje , no chociażby ja siedze sobie w domu , słucham kazań ,pracuję i czuje sie w porzaadku a tak nie jest. Ja nie pracuję dla Boga a powinnam i wielu tak ma.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: andevi » 06 lis 2015, 00:36

Oberyn, a w jaki sposób Ty czynisz uczniów ? Powiedz, może i ja skorzystam i nauczę się czegoś nowego.
Bo w tym sposobie, który ja promuję, właśnie moje "ja" jest potwornie gnojone (i mu się należy !). Przez rok od mojego chrztu jestem codziennie, bez ustanku, poddawana oczyszczeniu. Boli, a nie? Pewnie, że boli. Ale owoc widzę, cale żniwo bieleje. Tylko wyjść, i zebrać, i zwieźć do spichlerza. I nie siąść na spasionym tyłku i sobie powiedzieć : ha, obrodziło w tym roku, zbudujemy większą salę dla zboru. Na lata nam członków wystarczy.


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: magda » 06 lis 2015, 19:21

Oberyn Daj linka do tego kazania


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: Oberyn. » 06 lis 2015, 19:53

Jedno do czytania i jedno do słuchania


http://metodysci.pl/kazania/prawie-chrzescijanin/

https://m.youtube.com/watch?v=_5iOwz0iKYs

Ogólnie polecam kazania Spurgeona mi bardzo pomogły w czasie niedoli i wątpliwości :) na internecie są i do sluchania i do czytania też się znajdą, te, które znalazłem po polsku wszystkie przesłuchałem.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: magda » 07 lis 2015, 09:53

No całe wiele godzin przesłuchałam prawie całego .Spurgeona i jeszcze mi troche zostało , to był kaznodzieja . Lubię go.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: magda » 07 lis 2015, 22:04

Tak sie wkreciłam we wszelkie kazania że do tej pory jednym ciurkiem słucham, chyba przesadzam.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
zimny2002
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2010, 11:29
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Koszalin/Lurgan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: zimny2002 » 02 sty 2016, 15:36

https://youtu.be/jykGFjOMUTM . A tu cos odemnie


robo3223
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2016, 23:08
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: robo3223 » 25 paź 2016, 14:24

Ja wyczytalem w Bibli że całe niebo się raduje gdy nawrócić się choćby jeden grzesznik ,a nigdzie nie pisze że niebo się raduje z uzdrowienie .Bo ten człowiek i tak za jakiś czas umrze ,a ten fragment "jego ramami jesteśmy uzdrowieni odnosi się do uzdrowienia ducha a nie ciała . Jest tyle nadużyć z tymi uzdrowieniami tylko uzdrowienia uzdrowienia a gdzie zbawienie i pokuta pokuta tylko wszystko dla ciała


Awatar użytkownika
krecik
Posty: 433
Rejestracja: 28 lis 2009, 09:44
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Gdańsk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: jak to jest z tym uzdrowieniem?

Postautor: krecik » 28 paź 2016, 13:47

zimny2002 pisze:https://youtu.be/jykGFjOMUTM . A tu cos odemnie


Uważam że autor tego co zamieściłeś jest jednak fałszywym nauczycielem, podobnie jak też ten z Dani. Chociaż traktuję ich jako braci...


Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, [ II Tym. 3:16]

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości