KRK- Dziwaczna rzeźba Chrystusa na jeszcze dziwniejszym tle- Dyskusja o zagrożeniu jaki niesie ekumenizm

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: KRK- Dziwaczna rzeźba Chrystusa na jeszcze dziwniejszym tle- Dyskusja o zagrożeniu jaki niesie ekumenizm

Postautor: Samolub » 12 sty 2016, 18:45

Muzyka na Nas wplywa : )


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: KRK- Dziwaczna rzeźba Chrystusa na jeszcze dziwniejszym tle- Dyskusja o zagrożeniu jaki niesie ekumenizm

Postautor: magda » 12 sty 2016, 19:09

A ja w ogóle lubiaam muzykę bardzo ale myślałam ze to na stare lata mnie od niej odrzuciło a lubiałam Rapa, i stare takie fanki , soul. A teraz lubie cisz i myślałam ze ze starości a moze Bóg mnir od muzyki odsunał.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: KRK- Dziwaczna rzeźba Chrystusa na jeszcze dziwniejszym tle- Dyskusja o zagrożeniu jaki niesie ekumenizm

Postautor: niebieska777 » 12 sty 2016, 21:38

madelinka pisze:Jeśli można wrzucić swoje trzy grosze na temat muzyki, to:
https://www.youtube.com/watch?v=vqnYi5RPXcM
Warto posłuchać i rozważyć.

skoro interesuje cię ten temat manipulacji muzyką zerknij na link który podałam w poście wyżej nad Twoim. Myślę, że warto sie zapoznać, pozdrawima


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: KRK- Dziwaczna rzeźba Chrystusa na jeszcze dziwniejszym tle- Dyskusja o zagrożeniu jaki niesie ekumenizm

Postautor: magda » 12 sty 2016, 23:28

Ciekawe to na temat muzyki i d'angelo , ale też jast wiele o tym jak gwiasdy muzki oddaja duszę djabłu za karierę.https://www.youtube.com/watch?v=ZMLG-jMK0a8&spfreload=1


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: KRK- Dziwaczna rzeźba Chrystusa na jeszcze dziwniejszym tle- Dyskusja o zagrożeniu jaki niesie ekumenizm

Postautor: niebieska777 » 14 sty 2016, 01:28

magda pisze:Ciekawe to na temat muzyki i d'angelo , ale też jast wiele o tym jak gwiasdy muzki oddaja duszę djabłu za karierę.https://www.youtube.com/watch?v=ZMLG-jMK0a8&spfreload=1


magda ten sam filmik kiedyś oglądałam i go tu wrzuciłam
włos się jeży na głowie od tego
nie mogłam spać i się bałam ciemności po obejrzeniu.
Meża nie było wtedy w domu
długo się modliłam i spałam przy lampce :eek:


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: KRK- Dziwaczna rzeźba Chrystusa na jeszcze dziwniejszym tle- Dyskusja o zagrożeniu jaki niesie ekumenizm

Postautor: magda » 14 sty 2016, 23:33

Jest na prawde wiele zla na swiecie i kiedys sie dowiemy o tym wszystkim bo wszystko wyjdzie na jaw, wszystke spiski i uklady i tajne rzeczy , CHyba my nie znamy nawet prawdziwej historii jak sié dzieje za naszymi plecami, my widzimy tylko fasadé a co tak na prawde jest i kto tym kreci jakie nieczyste sily za tym wszystkim stojá to na sádzie wyjdzie. Ja sobie ten sád wyobrazam jak wielkie kino gdzie Bóg wyswietla cala historié ludzkosci jak to bylo ale taká bez zadnych tajemnic ze wszystkim co bylo ukryte bédzie na widoku tak chyba bédzie wygladal sad nad tym swiatem, bédzie wida© wszystkie zagrywki demoniczne tych co czczá djabla , demony kogo nagabuja a kto grzeszy z wlasnej woli wszystkie ciemne sprawki od poczatku dziejow wyleza , no i chyba to bedzie dlugi sad.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
madelinka
Posty: 476
Rejestracja: 05 paź 2015, 17:27
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: KRK- Dziwaczna rzeźba Chrystusa na jeszcze dziwniejszym tle- Dyskusja o zagrożeniu jaki niesie ekumenizm

Postautor: madelinka » 18 sty 2016, 19:56

niebieska777 pisze:skoro interesuje cię ten temat manipulacji muzyką zerknij na link który podałam w poście wyżej nad Twoim. Myślę, że warto sie zapoznać, pozdrawima


Dzięki :-) Na pewno się zapoznam.



Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości