Mormoni i ja

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Mormoni i ja

Postautor: Michał » 14 lut 2017, 18:51

Przed chwilą dzwonili do mnie mormoni z pytaniem, czy miałbym ochotę się spotkać (kiedyś dałem jakimś misjonarzom telefon). Odpowiedziałem że nie bardzo i się kulturalnie rozłączyliśmy.
A potem mnie naszły wyrzuty sumienia, że można było się umówić i zacząć ich ewangelizować. :oops:


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mormoni i ja

Postautor: wisnia2168 » 15 lut 2017, 16:04

Podobno są nawet gorsi od Jehowych, skutki mogłyby być odwrotne. Aczkolwiek fajnie by było zobaczyć ich reakcję na biblijny cytat "I choćby nawet anioł z nieba głosił wam inną Ewangelię niż ta- niech będzie przeklęty" :)


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mormoni i ja

Postautor: Zbyszekg4 » 15 lut 2017, 16:11

Michale, zawsze - jak byś chciał - sam możesz się do nich zwrócić; na pewno przyjdą, gdy "zawezwiesz..."


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości