Homoseksualizm wrodzony

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Awatar użytkownika
magda
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm wrodzony

Postautor: magda » 23 wrz 2017, 21:24

Velure pisze:Nie zrozumiałaś przedstawionego przeze mnie problemu. Nie pisałam o kimś kto stał się homoseksualistą, tylko jest nim od dziecięctwa. O wypadkach kiedy już rodzice kilkuletniego dziecka widzą, że jest coś nie tak i chodzą z nim po specjalistach

Czy jak byłaś kilkuletnią dziewczynką to w ogóle interesowałaś sie seksem? czy wiedziałaś ze jakis sex istnieje? czy wiedziałes ze istnieją zboczenia? , To nie istnieje w życiu małego dziecka!!! chyba ze gdzieś zostanie tego nauczone i uświadomione i rodzice tak małego dziecka powinni ,w ogóle widząc takie dziwne zainteresowanie sexem zobaczyć skąd się to wzięło i czy ktoś może to dziecko molestował ,czy pokazał takie rzeczy, czasem małe dzieci trafiają w komputerze na takie strony lub koledzy uświadamiają i naprowadzają na te strony. Żyłam na tym swiecie też jako małe dziecko i miałam koleżanki i kolegów i to bardzo wielu bo jestem z wielkiego wyżu demograficznego i nawet nie słyszałam zeby jakieś dziecko czuło się homoseksualistą i w ogóle cokolwiek na ten temat wiedziało wiec w przypadku jeśli tak się dzieje to ktos starszy maczał palce w zdemoralizowaniu dziecka, samo tego nie wymyśliło .

Wszystko pięknie tylko dlaczego Bóg to uważa za grzech i potępia skoro to mozna tak łagodnie traktować i usprawiedliwiać, grzechem jest świadome przestepowanie prawa wiec dlaczego Bóg to traktuje jako grzech i pisze ze tacy królestwa Bożego nie odziedziczą , skoro to od tych ludzi nie zależy i nie zależało że są tacy to dlaczego mają być potępieni za takie pragnienia , jak pogodzić to wszystko
Bóg to nazywa zboczeniem a nie orientacją sexualną

Rz 1:27 bw "podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę."

1Kor 6:9 bw "Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy,"

Kpł 20:13 bw "Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich."

Ewidentnie Bóg wini człowieka za taki stan rzeczy a nie twierdzi ze to wrodzone wiec jak to w sumie jest . W tych teraz czasach jest tego bardzo duzo a kiedys nie było lub sporadyczne przypadki wiec to jest związane czy z wiekszą działalnoscią demonów czy tez z rozmnożeniem grzechu a moze z rozwojem mediów i dostępnoscią takiej wiedzy w każdym razie jest zmiana na gorsze i ciekawi mnie powód tego. Sama mam w najblizszej rodzine takie przypadki wiec szperam i szukam ale nikt nic nie wie i jest ogólna tendencja do usprawiedliwiania tego co Bóg potępia. Jedyne co taki człowiek może zrobić to tak jak ta opisana dziewczyna walczyć ze skłonnościami i zająć sie zbawieniem iść za Jezusem. Nie każdy da radę , myśle ze faceci nie bo kobietom jest łatwiej zrezygnować z sexu.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2017, 21:33 przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Velure
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 23 wrz 2017, 21:32

Magdo, Twoja wypowiedź jest przerażającym przejawem braku zrozumienia problemu. Proszę Cię o modlitwę za tego człowieka. Przedmówcom jednak dziękuję za pełną miłości, mądrości i chęci pomocy postawę.

Velure
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 24 wrz 2017, 02:08

Magda, piszesz nie na temat. Nie pomagasz. Proszę o zamknięcie wątku.

Noemi
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 24 wrz 2017, 10:07

Na prośbę Velury zamykam temat

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”