Dziwne przeżycie dwóch osób

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Burning Spear
Posty: 271
Rejestracja: 28 sty 2008, 22:30
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: zagranica
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Burning Spear » 27 maja 2008, 18:00

Skoro Pana Jezusa szatan atakował to nic dziwnego że Jego dzieci też. Zwłaszcza przed jakimiś ważnymi wydarzeniami (w przypadku Jezusa-rozpoczęcie publicznej służby). Naszym zadaniem wtedy jest zaufać Panu, że On nas chroni i dać odpór diabłu, nakazać mu aby od nas odstąpił. Czasem trzeba mu zacytować parę mocnych wersetów, żeby wiedział gdzie jego miejsce i że nie ma do nas więcej prawa (Miecz Ducha- Słowo Boże).
Jak. 4:7
Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was.
1 Piotr. 5:8-9
8. Bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć.
9. Przeciwstawcie mu się, mocni w wierze, wiedząc, że te same cierpienia są udziałem braci waszych w świecie
1 Jan. 5:18
Wiemy, ze żaden z tych, którzy się z Boga narodzili, nie grzeszy, ale że Ten, który z Boga został zrodzony, strzeże go i zły nie może go tknąć!


Jan. 14:21
Kto mnie miłuje, tego też będzie miłował Ojciec i Ja miłować go będę, i objawię mu samego siebie.
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 08 mar 2009, 18:55

To dość ciekawe co tu pisze się, że ktoś życzyłby sobie mieć więcej kontaktów z diabłem i pysznie nazywa to rozrywką odsądzając od czci i wiary wszystkich zatrwożonych.

Pan Jezus powiedział:
Teraz dusza moja jest zatrwożona, i cóż powiem? [Jan. 12:27]

Zdaniem tęskniącego za kontaktami z szatanem - zapewne to dowód na coś niewłaściwego ze strony Jezusa.

Teraz dusza moja doznała lęku i cóż mam powiedzieć? Ojcze, wybaw Mnie od tej godziny. Nie, właśnie dlatego przyszedłem na tę godzinę. (Jn 12:27)

Osobiście cały czas z bojaźnią i drżeniem swoje zbawienie sprawuję i uważam to za objaw prawidłowy. Nie życzę sobie - jak niektórzy deklarujacy w tym wątku - kontaktów z szatanem, a raczej korzystam z obietnicy, że jak poddam się opiece Boga, to diabeł ucieknie ode mnie. lew ryczący ucieknie od owcy - pasjonujące.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości