Ameryka - Obama czy McCain?

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Machu Picchu
Posty: 1249
Rejestracja: 13 lip 2008, 23:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machu Picchu » 11 lis 2008, 13:31

Adminie. To nie jest śmieszne.


Pozdrowienia - Joanna
(w śnie zimowym zatem nieobecna do odwołania)
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 11 lis 2008, 13:44

ja uważam, że to jest bardzo śmieszne :lmao: :lmao: :rotfl: :rotfl: obydwóm się dostało!


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 11 lis 2008, 14:16

:lmao:


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 12 lis 2008, 16:17

Niektórzy mogą tylko żałować, że Schwarzenegger nie startował do tych wyborów w sumie... ;-) Ciekawe czy jestem jedyną osobą, która słucha (do czasu do czasu) jego przemówień? ;-) [ dla chętnych http://gov.ca.gov/news-room ;-)]

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 15 lis 2008, 07:35

Przemówienie Obamy na temat religii :

http://www.youtube.com/watch?v=uODKQD_ixzI


Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 16 lis 2008, 19:02

Cała amerykańska lewica od lat marzyła o czarnym prezydencie, no i mają. Ciekaw jestem, co będzie gdy się okaże, że to polityk jak każdy inny, a kolor skóry niczego nie załatwia i nie zmienia. Zaraz przyjdzie zimny prysznic i świat znormalnieje.

Kiedy oglądałem Bill Cosby Show zawsze najdalej po pięciu minutach przestawałem zauważać, że to jest murzyńska rodzina i bawiłem się ich perypetiami. Ruty mogłaby być nawet zielona w czerwone ciapki, i tak zawsze najlepsze były jej komentarze. Stąd wychodzi mi, że ci co stale zwracają uwagę na kolor skóry są rasistami niezależnie od intencji...


Tworzenie zbliża do Stwórcy
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 18 lis 2008, 01:28

Kolor skóry nie ma znaczenia. Czyny się liczą.


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 18 lis 2008, 14:46

fantomik pisze:Niektórzy mogą tylko żałować, że Schwarzenegger nie startował do tych wyborów w sumie... ;-) Ciekawe czy jestem jedyną osobą, która słucha (do czasu do czasu) jego przemówień? ;-) [ dla chętnych http://gov.ca.gov/news-room ;-)]

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)
Ja trochę słuchałem jego przemówień :)

ostatnio w "Terminator 3" ;)


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 18 lis 2008, 15:08

Janoff pisze:
fantomik pisze:Niektórzy mogą tylko żałować, że Schwarzenegger nie startował do tych wyborów w sumie... ;-) Ciekawe czy jestem jedyną osobą, która słucha (do czasu do czasu) jego przemówień? ;-) [ dla chętnych http://gov.ca.gov/news-room ;-)]

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)
Ja trochę słuchałem jego przemówień :)

ostatnio w "Terminator 3" ;)

"i was elected to lead - not to read!"

to z simpsonów ;)


Baranek
Posty: 2576
Rejestracja: 05 wrz 2008, 16:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Baranek » 26 lis 2008, 17:23

Słuchajcie. chciałbym wam powiedzieć, że jest już po wyborach.

Wygrał Obama.


Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 26 lis 2008, 17:51

Obrazek
;-) ;-) ;-)

ps. wszyscy okryli się żałobą, dlatego tu tak cicho


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 27 lis 2008, 20:18

Cynthia pisze:Kolor skóry nie ma znaczenia. Czyny się liczą.


z serwisu Chrzescijanin24
Amerykański prezydent elekt – Barack Obama po wyborczym zwycięstwie przestał chodzić na nabożeństwa. Zamiast tego uprawia w niedzielę sport – donosi chrześcijański portal internetowy invictory.org.

Nowy zwyczaj Obamy odróżnia się od jego dwóch poprzedników – George'a Busha i Billa Clintona, którzy po wygranej w wyborach co jakiś czas chodzili na niedzielne nabożeństwa.

Ekipa Obamy tłumaczy ten fakt tym, iż rodzina prezydenta elekta nie chce przeszkadzać parafianom przez swoją liczną eskortę.

- Z powodu głębokiego szacunku dla miejsc modlitw nie chcą oni zwracać niepotrzebnej uwagi na kościół, a ich obecność z pewnością taką wywoła – oświadczyli współpracownicy Obamy dodając przy tym, że jego rodzina „chce znaleźć wspólnotę kościelną w Waszyngtonie”.

Podczas kampanii wyborczej Barack Obama rzadko pojawiał się na nabożeństwach.

W ciągu ostatnich dwudziestu lat Obama i jego rodzina chodzili do kościoła Trinity United Church of Christ w Chicago. Pierwszy czarnoskóry prezydent USA zrezygnował jednak ze swego członkostwa w tej wspólnocie po kontrowersjach dotyczących jej pastora – Jeremiaha Wrighta.


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 23 lut 2009, 19:05



Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 24 lut 2009, 11:59

SirCosmo pisze:Polecam obejżeć:
http://www.youtube.com/watch?v=FjkYHagtVjw
Ciekawe :(


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość