Ameryka - Obama czy McCain?

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 06 paź 2008, 10:05

Gość pisze:Na sam początek wycofać wojska z Iraku i Afganistanu.

A potem z Waszyngtonu ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 06 paź 2008, 19:37

Hallers pisze:Pewność to być może zbyt duże słowo, jednak za McCain'em przemawia około trzydziestoletnie doświadczenie politycznie, twarde podejście do spraw międzynarodowych tj. terroryzm, stosunki z Rosją, czy kwestii światopoglądowych tj. aborcja, itp.

I też uważacie, tak jak ewentualna Pani wiceprezydent, że wojna z Irakiem to "misja boża"?

Gość pisze:Na sam początek wycofać wojska z Iraku i Afganistanu.

Dlaczego jest to dla Ciebie takie najważniejsze? Chciałbyś, aby w Afganistanie do głosu doszli Talibowie, a w Iraku ludzie podobni Saddamowi Husajnowi?

Ja również bym chciał, aby USA, jak najszybciej się stamtąd wycofało, ale z zupełnie innych powodów... choć wiem, że to w tej chwili niemożliwe...


Szpokoszpoko
Posty: 30
Rejestracja: 25 wrz 2008, 07:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Szpokoszpoko » 06 paź 2008, 19:46

Tylko po co ta dyskusja? Co ona zmieni w wyborze podjętym przez Amerykanów lub w jaki sposób wpłynie na życie w Polsce?


Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 06 paź 2008, 19:59

Terebint pisze:I też uważacie, tak jak ewentualna Pani wiceprezydent, że wojna z Irakiem to "misja boża"?
Wojna w Iraku to raczej idiotyzm, manipulacje w celu grabieży bogactw naturalnych Iraku i wielkie nieszczęście dla samych Irakijczyków (tj. dla nastolatków wysłanych na wojnę w amerykańskich mundurach, powracających do domów w czarnych foliowych workach).

Jednak w tej chwili opuszczenie tego zniszczonego przez wojnę kraju i pozostawienie go na pastwę iSSlamistów było by czymś wręcz nieludzkim.


Gość
Posty: 188
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Gość » 06 paź 2008, 20:01

Terebint pisze:
Hallers pisze:Pewność to być może zbyt duże słowo, jednak za McCain'em przemawia około trzydziestoletnie doświadczenie politycznie, twarde podejście do spraw międzynarodowych tj. terroryzm, stosunki z Rosją, czy kwestii światopoglądowych tj. aborcja, itp.

I też uważacie, tak jak ewentualna Pani wiceprezydent, że wojna z Irakiem to "misja boża"?

Gość pisze:Na sam początek wycofać wojska z Iraku i Afganistanu.

Dlaczego jest to dla Ciebie takie najważniejsze? Chciałbyś, aby w Afganistanie do głosu doszli Talibowie, a w Iraku ludzie podobni Saddamowi Husajnowi?

Ja również bym chciał, aby USA, jak najszybciej się stamtąd wycofało, ale z zupełnie innych powodów... choć wiem, że to w tej chwili niemożliwe...

Odpowiem tak.
Szariat chcę,szariat!


"Istnieją dwa błogosławieństwa których wielu ludzi zostało pozbawionych: zdrowie i wolny czas." (Buchari, tom. 11, str. 229 (w Fath al-Bari )
Garnett
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2008, 19:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Garnett » 06 paź 2008, 20:04

Haereticus pisze:bowiem celem jest oddanie władzy miejscowej ludności, utworzenie rządów narodowych... To jest realizowane już z w miarę dobrym skutkiem w Afganistanie



Około połowa terenu Afganistanu jest pod kontrolą Talibów lub lokalnych watażków, którzy bogacą się dzięki produkcji narkotyków. Aby powstrzymać Talibów należy oczyścić lub uszczelnić granicę afgańsko-pakistańską, przez którą do Afga dostają się "bojownicy". Jak dobrze wiadomo, Pakistan mimo "sojuszu" z USA nie pozwala wkraczać na swoje terytorium, czego skutkiem były przypadki ostrzelania amerykańskich sił na pograniczu. Nawet Brytyjczycy mieli problemy z Afganistanem, więc wątpię w to, że Amerykanie zastawią tam za sobą stabilny, demokratyczny rząd...


Basic
Information
Before
Leaving
Earth
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 06 paź 2008, 20:17

Gość pisze:Odpowiem tak.
Szariat chcę,szariat!
Który z tych punktów najbardziej Ciebie pociąga : kamienowanie za cudzołóstwo czy bestialskie mordy na osobach porzucających islam dokonywane w imieniu państwa?


Gość
Posty: 188
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Gość » 07 paź 2008, 17:40

Hallers pisze:
Gość pisze:Odpowiem tak.
Szariat chcę,szariat!
Który z tych punktów najbardziej Ciebie pociąga : kamienowanie za cudzołóstwo czy bestialskie mordy na osobach porzucających islam dokonywane w imieniu państwa?

Szariat.


"Istnieją dwa błogosławieństwa których wielu ludzi zostało pozbawionych: zdrowie i wolny czas." (Buchari, tom. 11, str. 229 (w Fath al-Bari )
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 07 paź 2008, 18:07

Rozumiem że oba te punkty są dla ciebie równie pociągające.


Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 07 paź 2008, 20:49

Gość pisze:Odpowiem tak.
Szariat chcę,szariat!

Stary, ale z Ciebie MASAKRA człowiek... Im więcej obserwuję muzułmanów, to tym bardziej dochodzę do wniosku, że Koran i cały Islam to największe dno w historii naszego biednego świata...


Gość
Posty: 188
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Gość » 08 paź 2008, 18:04

Terebint pisze:
Gość pisze:Odpowiem tak.
Szariat chcę,szariat!

Stary, ale z Ciebie MASAKRA człowiek... Im więcej obserwuję muzułmanów, to tym bardziej dochodzę do wniosku, że Koran i cały Islam to największe dno w historii naszego biednego świata...

Błędne są twe obserwacje.
Znasz pobieżnie temat o którym wypowiadasz.
To że chce szariat w krajach gdzie religia państwowa to Islam nie powinno dziwić.
Jeśli piszę szariat a ktoś piszę "Dno" to ewidentnie widać brak znajomości w danym aspekcie.
Widać to po Hellersie któremu szariat kojarzy się z jednym.


"Istnieją dwa błogosławieństwa których wielu ludzi zostało pozbawionych: zdrowie i wolny czas." (Buchari, tom. 11, str. 229 (w Fath al-Bari )
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 08 paź 2008, 18:21

Gościu, dobrze wiesz według szariatu cudzołóstwo karane jest kamieniowaniem a zmiana religii kończy się dla apostaty śmiercią. Tak czy nie?

A to że myśląc szariat na myśl przychodzi mi od razu muzułmańskie bestialstwo w postaci mordowania osób które porzuciły islam to no cóż ... ja nie potrafię tak jak ty udawać że jest to "normalne".


Gość
Posty: 188
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Gość » 08 paź 2008, 19:21

Hallers pisze:Gościu, dobrze wiesz według szariatu cudzołóstwo karane jest kamieniowaniem a zmiana religii kończy się dla apostaty śmiercią. Tak czy nie?

A to że myśląc szariat na myśl przychodzi mi od razu muzułmańskie bestialstwo w postaci mordowania osób które porzuciły islam to no cóż ... ja nie potrafię tak jak ty udawać że jest to "normalne".

Tak zgadza się.
Stary Testament także mówi o kamieniowaniu,o paleniu na stosie,o wygnaniu z miasta.
Ja nie udaje.
Ja to wiem,i przyjmuje.
Nie param się hipokryzją w stylu "To przestarzałe,to trzeba zmienić! i już połowa religii do kosza..."


O ile winowajca zasłuży na karę chłosty, każe go sędzia położyć na ziemi i w jego obecności wymierzą mu chłostę w liczbie odpowiadającej przewinieniu.

Powtórzonego 25:2


Oczywiście są także fragmenty na temat kamieniowania etc.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2008, 19:37 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.


"Istnieją dwa błogosławieństwa których wielu ludzi zostało pozbawionych: zdrowie i wolny czas." (Buchari, tom. 11, str. 229 (w Fath al-Bari )
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 08 paź 2008, 19:35

Fakt, hipokrytą nie jesteś bo jawnie podpisujesz się pod bestialstwem jakie niesie za sobą ideologia islamu i chociaż za to należy ci się szacunek.

Szkoda tylko że nie wielu muzułmanów ma tyle "godności" by przyznać że nie widzą nic złego w tym że mają obowiązek dążenia do budowy totalitarnego państwa w którym będzie się bezwzględnie mordowało apostatów czy osoby zdradzających współmałżonków.

Zresztą znając oczadzenie Europejczyków polityczną poprawnością oni nadal by się upierali że takie bestialstwo nie ma nic wspólnego z islamem i jeszcze oskarżyli by ciebie o islamofobie.



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości