Wszystkiego dobrego

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Karol
Posty: 1174
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Wszystkiego dobrego

Postautor: Karol » 24 gru 2014, 14:57

Witam wszystkich bez wyjątku :thumbup:
Dla wielu z was nastaje czas świąt dla innych dni odpoczynku a jeszcze dla innych okazja spotkania się z rodziną i bliskimi. Są jednak tacy którzy muszą pracować w te dni.
Jest to czas składania życzen tych najlepszych obdarowywania się prezentami jeżeli wszyscy mogą sobie na to pozwolić i dla tego wykorzystując ten czas życzę wszystkim dużo spokoju w tym wolnym czasie zdrowia i miłości , abyśmy się wszyscy miłowali nie zważając na to kto do jakiej "plakietki" należy ponieważ Bóg nie będzie oceniał ludzi po nazwie społeczności lecz po relacji naszej z Bogiem Podziały ludzi na takich czy owakich są złe ponieważ wszyscy chcemy spotkać się w ojczyźnie do jakiej zmierzamy na górze.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 24 gru 2014, 15:46

Karol, dzięki za dobre życzenia. Oczywiście dołączam się do nich życząc nam wszystkim tego o czym napisałeś :)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 24 gru 2014, 16:48

Dziękuję i dołączam się do życzeń. Jednocześnie dziękuję wszystkim za pomoc i modlitwy.
Pamiętajmy o sobie :kwiatek: :-D


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 24 gru 2014, 17:20

kontousunięte1 pisze:Pamiętajmy o sobie

Pamiętajmy...
:papa:

PS. Jakie jeszcze fajne avatarki masz w zanadrzu? (zmieniasz je jak przysłowiowe rękawiczki; ja tam rękawiczek nie zmieniam...)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 24 gru 2014, 17:35

Zbyszekg4 pisze:Pamiętajmy...

:hejka:
(zmieniasz je jak przysłowiowe rękawiczki; ja tam rękawiczek nie zmieniam...)
_________________

To dlatego,że nauczyłam się wstawiać je; wkrótce się nacieszę to przestanę :jupi:



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości