750 muzycznych plików

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

750 muzycznych plików

Postautor: Zbyszekg4 » 08 lut 2015, 19:06

Przez wiele dni dopracowywałem zbiór 750 plików z muzyką chrześcijańską: pieśni, piosenki, utwory instrumentalne (tych jest blisko 200). Wszystko zajmuje 2,87 GB i trwa blisko 44 godziny!

Przeróżne gatunki, mnogość wykonawców, a wszystko pozbierane z ogólnodostępnych w internecie stron, więc myślę, że żadnych praw nie naruszam (ogólnie jestem przeciwny chowaniem pod korzec treści chrześcijańskich. Jezus wypowiedział słowa, na których nie jeden zarobił jako muzyk bo w oparciu o nie coś nagrał, a przecież Pan nasz za to pieniędzy nie brał...).

Całość dostępna na Chomiku: http://tnij.org/5vz7xsz
Dobrego odbioru :-D

PS. Są pewne utwory w kilku wykonaniach bo każde mi się podoba i trudno zrezygnować...
Są też utwory śpiewane, których wykonawców nie znam, gdyby ktoś rozpoznał, to można mi dać znać.


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości