Kindle Amazon

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
PawełP
Posty: 22
Rejestracja: 20 gru 2010, 23:04
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Ostrołęka / Poznań
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kindle Amazon

Postautor: PawełP » 14 wrz 2015, 11:51

Czasami na Amazonie trafiają się promocje z dużymi obniżkami, na przykład ostatnio znalazłem takie oto świadectwo misjonarza porwanego przez komunistycznych partyzantów w Kolumbii
http://www.amazon.com/Rescue-Captors-gu ... he+captors

Ze ciekawych, budujących pozycji można polecić także biografie Hudsona Taylora i George Mullera w cenie od 1 dolara (!). Mamy też "Torturowani z powodu Chrystusa" Richarda Wumbrandta również w cenie 1 dolar 23 centy.

Co do reszty to zalecam ostrożność - jest dużo książek na których tylko stracimy czas i poniesiemy ryzyko mętliku teologicznego w głowie - o niebo lepsze rezultaty przyniesie po prostu więcej czasu nad Słowem oraz na kolanach w miejsce lektury.


Lukas
Posty: 48
Rejestracja: 04 maja 2015, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: PL
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Kindle Amazon

Postautor: Lukas » 21 wrz 2015, 23:52

ktory kindle warto kupic? i oco chodzi z wersja z reklamami? beda wlaczac sie reklamy w trakcie czytania czy jak? :)


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kindle Amazon

Postautor: Dragonar » 22 wrz 2015, 00:41

Lukas pisze:ktory kindle warto kupic?

To zależy od zasobności portfela. Odradzam najtańszą wersje, np. Kindle 5 Classic. Tutaj jest porównanie różnych wersji: LINK. Ja mam Kindle Paperwhite II i jestem bardzo zadowolony, ponieważ w odróżnieniu od Kindle 7 Touch, Paperwhite II posiada podświetlanie, które niesamowicie pomaga po zmierzchu, a w ogóle nie męczy oczu, bo świeci w dół, nie w górę. Oczywiście jeśli masz więcej kasy i chcesz zainwestować, to wtedy Paperwhite III albo Voyage.

Lukas pisze:i oco chodzi z wersja z reklamami? beda wlaczac sie reklamy w trakcie czytania czy jak? :)

Ja reklam nie mam. Odradzam szukać z reklamami, chociaż one są chyba tylko jako wygaszacz ekranu. Ja kupiłem Kindla na Allegro razem z etui, rysikiem i folią na niego (folię trzeba kupić koniecznie, inaczej porysuje się ekran).


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Lukas
Posty: 48
Rejestracja: 04 maja 2015, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: PL
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Kindle Amazon

Postautor: Lukas » 22 wrz 2015, 04:03

Dziekuje za szybka odpowiedz. Poczytalem chwile i zamowilem pw3. :)



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości